2.7 C
Ιωάννινα
5 Φεβρουαρίου 2023
ΒΟΛΛΕΥ

Πρόγραμμα και διαιτητές (06-08/01/2023)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 6-8 Ιανουαρίου 2023.

Volley League – 10η αγωνιστική

Παρασκευή 6 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη, Ρέντη, 18.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων.
Διαιτητές: Πρέντζας, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Χατζηβασιλείου, Σαμοθράκης, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο Αγίου Θωμά, Μαρούσι, 16.30: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Ο.Φ.Η.
Διαιτητές: Μουλά Λ., Βελώνης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Καπότης, Σπίγγου, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Γυμναστήριο Νίκος Σαμαράς, Ορεστιάδα, 18.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας – Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ.
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τζεπκινλής, Παρατηρητής: Κωστόπουλος Δ., Επόπτες: Μέκιος, Πιλούδης, Γραμματεία: Σαρδάνη.

Γυμναστήριο Αλέξανδρος Νικολαΐδης, Πολίχνη, 21.30: Πήγασος Πολίχνης – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Ισκάς, Παπαδογούλας, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Σταυρίδης, Βασδέκης, Γραμματεία: Πασπάλα.

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο Καλυβίων, 18.00: Φ.Ε.Σ.Αριστοτέλης -Α.Ο.Π. Κηφισιάς.
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Βένος, Λούμσι, Συρομάχου.

Volley League Γυναικών – 11η αγωνιστική

Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο «Στ. Βενέτης», 18.00: Α.Ο. Αιγάλεω – Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Αβραμίδης, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Παπαχατζής Ν., Ιωάννου Δ., Γραμματεία: Ιωάννου Ε..

Γυμναστήριο «Χαλκιοπούλειο», 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Χλωρός, Κουτσής, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Καραβάνα.

Γυμναστήριο «Απ. Κόντος», 18.45: Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Μαρκάτης, Παρατηρητής αγώνα: Γεωργόπουλος, Παρατηρητής διαιτησίας: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Ζαρμπίνης, Παπαθανασίου, Γραμματεία: Μισιάκα.

Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνης, 19.00: Α.Ο. Θήρας – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Βουδούρης, Μενεσλής, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Δρόσος, Βέντρας, Γραμματεία: Οικονόμου Δ..

Γυμναστήριο «Γ. Γεννηματάς», 19.30: Α.Σ.Π. Θέτις – Α.Ο. Μαρκοπούλου
Διαιτητές: Νικάκης, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Κώτσιας, Παυλάκης, Γραμματεία: Τρίκκα.

Γυμναστήριο Αγίου Θωμά, 20.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Ράντσιου, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Σταθοπούλου, Τσίτσικας Ν., Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Pre League Ανδρών – 8η αγωνιστική

Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο Καρλοβασίου, 18.00: Α.Σ. Κέρκης – Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Καραδημητρίου, Χιώτης, Παρατηρητής: Περρής.

Γυμναστήριο «Σοφία Μπεφόν», 18.30: Α.Ο. Φλοίσβος – Α.Ο. Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Χρηστίδης, Παπαχατζής Π., Παρατηρητής: Καπάνταης.

Γυμναστήριο Αιγίου, 19.00: Α.Ο. Αιγιαλέων – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Γεράνιος, Λιναρδάτος, Παρατηρητής: Ιορδανίδης.

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο Μίκρας, 15.30: Α.Σ. Άρης – Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής
Διαιτητές: Μούζουλας, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Σιδηράς.

Pre League Γυναικών – 12η αγωνιστική

Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο Βριλησσίων, 17.45: Φ.Ο. Βριλησσίων – Α.Σ.Π. Κόρινθος
Διαιτητές: Μάλφας, Οικονόμου Μ., Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

Γυμναστήριο Παραλίας, 18.00: Απόλλων Καλαμάτας – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μαύρος, Παρατηρητής: Κανελλίδης.

Γυμναστήριο Βότση, 18.00: Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση – Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

Γυμναστήριο Κυμίνων, 18.00: Α.Σ. Μακεδόνες – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Γεωργιάδης Εμμ., Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

Γυμναστήριο Δ.Α.Κ. Πεύκων, 20.00: Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μαλακίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο «Στ. Καλαϊτζής», 18.00: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Χ.Α.Ν.Θ.
Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μαυρικίδου, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – 9η αγωνιστική

Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2023

Ολυμπιάδος, 14.30: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς – Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Γκόλφης – Πετούσης Ν.

Νεάπολης Μυτ., 17.30: ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – Α.Ο. Ιωνικός, Διαιτητές: Παπαθανασίου – Βασιλείου

«Ι. Μέγγουλης», 19.30: Γ.Σ. Κερατέας – Α.Σ.Π. Γλυφάδας, Διαιτητές: Πρέντζας – Τουμπανάκης

«Ν. Παξιμαδάς», 17.30: Γ.Σ. Πετρούπολης – Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος, Διαιτητές: Λιάκου – Λιδωρικιώτη

Σούδας, 16.00: Σ.Φ.Π. Χανίων – Α.Σ. Κόροιβος, Διαιτητές: Κανδηλιεράκης – Σπαντιδάκη

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2023

«Α. Βαρίκας», 17.00: Γ.Σ. Πανιώνιος – Αρμενική Πειραιώς, Διαιτητές: Βλάχος Γ. – Παπαθανασίου

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – 9η αγωνιστική

Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2023

«Ι. Λεμονίδης», 20.00: Α.Σ. Ελπίς – Α.Ε.Ν. Πανοράματος, Διαιτητές: Δρανίτσας – Τσιούλα

«Μ. Παρασκευόπουλος», 18.00: Μ.Γ.Σ. Εθνικός – Α.Σ. Μακεδονικός, Διαιτητές: Κυριακίδης – Σκαρλατούδη

Δ.Α.Κ. Σουφλίου, 17.00: Α.Σ.Α. Έβρος – Ε.Α. Λαρίσης, Διαιτητές: Παπαχρήστου  – Βαγγέλογλου

Δ.Α.Κ. Φλώρινας, 17.30: Α.Π.Σ. Ήφαιστος Φλώρινας – Α.Ο. Καβάλα, Διαιτητές: Δαλκιράνης – Πορτοκαλίδης

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2023

«Μ. Τσικίνας», 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής, Διαιτητές: Δημητρίου – Σταυρίδης Στ.

Ιωαννίνων, 17.00: Γ.Σ. Πανηπειρωτικός – Α.Σ. Ερμογένης, Διαιτητές:Φλούδας – Τζελέτας

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – 9η αγωνιστική

Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2023

Γουδίου, 17.00: ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟΝ Αργυρούπολης, Διαιτητές: Χαμπιλού – Οικονομοπούλου

Αγ. Δημητρίου, 20.00: ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ. – ΓΣ Ηλιούπολις, Διαιτητές: Κυργιαλάνη – Κατσιάρας

Ζηρινείου, 15.00: ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΟΝΣ Μίλων: Διαιτητές: Κατερλή – Βαρατάσης

Σελεπίτσαρι, 17.30: ΑΟ Ιωνικός – ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Χατζηβασιλείου – Καντλή

Νέο Κορυδαλλού, 18.00: ΑΓΣ Αρτεμις – ΑΕ Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Μαλκοπούλου – Γεωργοπούλου Αγγελ.

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2023

«Μ. Μερκούρη», 16.00: ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΣΠ Απόλλων, Διαιτητές: Καραπουλάκης – Αβραμοπούλου

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – 9η αγωνιστική

Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2023

«Μ. Παρασκευόπουλος», 16.00: Γ.Σ.Γ. Νίκη – Α.Σ. Αργώ Βόλου, Διαιτητές:Κυριακίδης – Σκαρλατούδη

Δ.Α.Κ. Πρέβεζας, 18.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Ε.Ο. Σταυρούπολης, Διαιτητές: Σιακαβέλλας – Αποστόλου

Δ.Α.Κ. Ασβεστοχωρίου, 18.00: Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Ε.Α. Λαρίσης, Διαιτητές: Κουκουμάκας Παν. – Λούμσι

Νεάπολης Λάρισας, 18.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Μπατσίλα – Κατσιούλης Χρυσ.

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2023

ΚΑΠΠΑ 2000, 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ. – Καπλάνης

Related posts

Το γύρισε στο τάι μπρέικ ο ΓΑΣ

Κώστας Γεωργιάδης

Αναβλήθηκε το ΦΓΣ Πρέβεζας-ΠΑΣ Γιάννινα WVC

Κώστας Γεωργιάδης

Ενός λεπτού σιγή στη μνήμη των δύο πιλότων της Πολεμικής Αεροπορίας

Κώστας Γεωργιάδης