3.9 C
Ιωάννινα
23 Ιανουαρίου 2022
ΒΟΛΛΕΥ

Πρόγραμμα και διαιτητές (10-13/12)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 10-13 Δεκεμβρίου.

Volley League Ανδρών – 7η αγωνιστική

Παρασκευή 10 Δεκεμβρίου 2021

Μίλων 19.15: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Ο.Φ.Η.
Διαιτητές: Κουτσούλας, Πρέντζας, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Παπαγιαννόπουλος, Κατσιάρας, Γραμματεία: Ψαρρά.

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

Δ. Βικέλας Ερμούπολη 19.30: Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ – Α.Ο.Π. Κηφισιάς
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Βρούτσης, Συρίγος, Γραμματεία: Πιρπινιά.

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021

PAOK Sports Arena 19.00: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τζεπκινλής, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Κακάτσιου, Βασδέκης, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Δευτέρα 13 Δεκεμβρίου 2021

Μ. Μερκούρη Ρέντη 19.15: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Παπαδογούλας, Παρατηρητής αγώνα: Ιορδανίδης, Παρατηρητής διαιτησίας: Ράπτης, Διαιτητής Challenge: Κουτσούλας, Επόπτες: Τόλιος, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Volley League Γυναικών – 13η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. Σαντορίνης 16.00: Α.Ο. Θήρας – Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Λιάκου, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Παπαστάμος, Επόπτες: Ανδρέου, Δρόσος, Γραμματεία: Γαρδέλη.

Μίκρας 18.00: Α.Σ. Άρης – Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Τσιούλα, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Καπλάνης, Διονά, Γραμματεία: Χαλκιά.

Χαλκιοπούλειο Λαμίας 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Χλωρός, Μαυράκης, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Τσάβου.

Μαρκόπουλου 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil – Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Βελώνης, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Σταθοπούλου, Τσίτσικας, Γραμματεία: Πεσίνογλου.

Απ. Κόντος Ν. Φιλαδέλφεια 18.45: Α.Ε.Κ. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Ονόπας, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Κατσιάρας, Σπίγγου, Γραμματεία: Τάλαρου.

Π. Σαλπέας 20.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Μενεσλής, Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Καλούδας, Ιωάννου Δ., Γραμματεία: Ιωάννου Ε.

Άγιος Θωμάς Μαρούσι 20.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Βουδούρης, Μυλωνάκης, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Αρβανίτης, Βαρατάσης, Γραμματεία: Παπασηφάκη.

Pre League Ανδρών – Α’ όμιλος – 8η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

Παραλίας 18.00: Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Α.Σ. Κέρκης Σάμου
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κτενάς, Γραμματεία: Τσιμικλή, Παρατηρητής: Δημάκης.

Στ. Καλαϊτζής 19.00: Α.Σ. Πανερυθραϊκός – Α.Ο. Αιγιαλέων
Διαιτητές: Προκοπίου, Μάλφας, Γραμματεία: Οικονόμου Δ., Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος.

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021

Απ. Κόντος Ν. Φιλαδέλφεια 14.45: Α.Ε.Κ. – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Χρηστίδης, Ράντσιου, Γραμματεία: Κρανιά, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς.

Pre League Ανδρών – Β’ όμιλος – 8η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

2ο Λ. Κομοτηνής 18.00: Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής – Σ.Φ.Κ. Πιερικός Κατερίνης
Διαιτητές: Δήμου, Τονονίδης, Γραμματεία: Μιχαλιτσούδη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

Σκύδρας 18.00: Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας – Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Δανιηλίδου, Γραμματεία: Παπαδοπούλου Δ., Παρατηρητής: Σιδηράς.

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021

Μίκρας 15.30: Άρης – Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Σταυριανίδης, Γραμματεία: Πασπαλά, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

Pre League Γυναικών – Α’ όμιλος – 8η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

Δ.Α.Κ. Πεύκων 18.00: Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μπέλλος Εμ., Γραμματεία: Δεληκωστίδου, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Στ. Βενέτης 18.00: Α.Ο. Αιγάλεω – Α.Σ. Μακεδόνες
Διαιτητές: Τσίτσικας, Γεωργάκη, Γραμματεία: Καπουράνη, Παρατηρητής: Τσιμπινός.

Κορίνθου 18.00: Α.Σ.Π. Κόρινθος – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Μαρκάτης, Χαμπιλού, Γραμματεία: Φίλης, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Pre League Γυναικών – Β’ όμιλος – 8η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

Βριλησσίων 17.45: Φ.Ο. Βριλησσίων – Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Νικάκης, Μαύρος, Γραμματεία: Κρητικού, Παρατηρητής: Καπάνταης.

Α’ Ηλιούπολης 17.45: Γ.Σ. Ηλιούπολης – Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Γεωργιάδης Στ., Παπαχατζής, Γραμματεία: Ιωάννου Μ., Παρατηρητής: Πολίτης.

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021

Μ. Τσικίνας 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Γ.Σ. Άρτεμις
Διαιτητές: Δρανίτσας, Μαργαριτίδης, Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητή: Τσοπάνογλου.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 6η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

Νεάπολης Μυτ. 16.00: ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – Άρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου, Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Μιχαήλαρος.

Αμαλιάδας 18.00: Α.Σ. Κόροιβος Αμαλιάδας – Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Γεράνιος, Λιναρδάτος.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 6η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

Λύκειο Μελισσίων 18.00: Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος – Α.Ο. Ιωνικός Νίκαιας, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μαλκοπούλου.

Τ. Παπαγεωργίου 18.30: Α.Ο. Νέοι Βύρωνος – Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου, Διαιτητές: Μαυρικίδου, Τουμπανάκης.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 6η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

Ιωαννίνων 18.00: Γ.Σ. Πανηπειρωτικός – Χ.Α.Ν.Θ., Διαιτητές: Φλούδας, Αποστόλου.

Πανοράματος 18.30: Α.Ε.Ν. Πανοράματος – Α.Σ. Μακεδονικός, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπουκουβάλα.

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021

Χαλκιοπούλειο 14.00: Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 6η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

ΜΕΝΤ 17.30: Ένωση Τούμπας – Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου, Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Παπαδόπουλος.

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021

Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξ. – Ο.Π.Α.Θ. Περσέας, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Δήμου.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 6η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

Π. Νικολαΐδης 17.00: Ο.Φ.Α. Απολλώνιος – Γ.Σ.Κ. Ηρακλής Κηφισιάς, Διαιτητές: Μεταξά, Μαλλιάρα, Επόπτες: Γεωργοπούλου, Σαμοθράκης.

Μίλωνα 18.00: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Ε.Α.Π., Διαιτητές: Βλάχος, Σταυράτη.

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021

Απόλλωνος 18.00: Α.Σ.Π. Απόλλων Πατρών – Α.Ε. Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Γκόλφης, Λάμπρου Ι.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 6η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

Γουδίου 16.00: Α.Ε. Αμπελοκήπων – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου, Διαιτητές: Οικονομοπούλου, Καντλή.

Ν. Παξιμαδάς 18.30: Γ.Σ. Πετρούπολης – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Παπαγιαννόπουλου.

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021

Στ. Καραλής 15.00: Ένωση Βύρωνα – Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Τόλιος, Παυλάκης.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 8η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

Δ. Κραχτίδης 17.30: Α.Σ. Γαία Δράμας – Α.Σ. Ελπίς, Διαιτητές: Κυριακίδης, Παπαβασιλείου.

Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά, Διαιτητές: Σταυρίδης, Πεσλής.

Καλαμίτσας 19.00: Α.Ο. Καβάλας – Γ.Σ.Γ. Νίκη, Διαιτητές: Τσαφαρίδης, Κωστόπουλος.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 8η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

Πρέβεζας 17.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Α.Σ. Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Τζελέτας, Γκοργκόλης.

1ο Γυμν. Λάρισας 17.00: Ε.Α. Λαρίσης – Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Σκορδαρά.

Σταυρούπολης 18.00: Ε.Ο. Σταυρούπολης – Α.Σ. Ασκληπιός, Διαιτητές: Παπαδοπούλου Χρ., Μαυρίδης.

Νεάπολης Λάρισας 19.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Π.Ο.Γ. Ηρακλής Γέφυρας, Διαιτητές: Κατσιούλης, Βήτας.

Related posts

Νικηφόρα επιστροφή στο φιλέ ο ΓΑΣ

Κώστας Γεωργιάδης

Άνετα και ξεκούραστα το 3-0 ο Φιλαθλητικός Πρέβεζας

Κώστας Γεωργιάδης

Επιστροφή στη δράση με ήττα από τον Μακεδονικό για τον Πανηπειρωτικό (photos)

Κώστας Γεωργιάδης