12.2 C
Ιωάννινα
9 Δεκεμβρίου 2022
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Πρόγραμμα και Διαιτητές (12-13/3/2022)

Το Σαββατοκύριακο επιστρέφουν στους αγωνιστικούς χώρους η Αναγέννηση Άρτας και οι ομάδες του ΑΟ Ιωαννίνων.

Α1 Γυναικών, Α2 Ανδρών, Β’ Ανδρών, Α2 Γυναικών

 

Σάββατο 12 Μαρτίου 2022
Α1 Γυναικών (Β’ φάση-9η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ Mateco- Βέροια 2017
(Γκόγκας- Σαχίνογλου, Δημόλας)
Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Αναγέννηση Άρτας
(Φωκίτης- Παλαμιώτης, Αντωνόπουλος)
Βύρωνα 16:30, Αθηναϊκός- ΑΟ Προσοτσάνης
(Μερτινιάν- Λεφάκης, Μίγκας)
Μάνος Λοίζος 16:30, ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλο- Μέγας Αλέξανδρος
(Καρυδάκης- Γιακαλής, Κυριακούλιας)
Πανοράματος 16:30, Honda Πανόραμα- Εθνικός Κοζάνης
(Γράψα- Κυριακού, Σαμαράς)
Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Φωτακίδης- Κινατζίδης, Ανταλής)

Α2 Ανδρών (Β’ φάση-2η αγωνιστική)
Αμοιρίδης 18:00, Ασπίδα Ξάνθης- Αλέξανδρος Αξιούπολης
(Μπέτμαν- Ουζούνης)

Α2 Ανδρών (Β΄ φάση- 3η αγωνιστική)
ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Θεοδοσίου- Παπούλιας)
Κοζάνης 18:00, ΑΟ Κοζάνης- Φοίβος Συκεών
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Δόξα Βύρωνα
(Τζαφερόπουλος- Πατιός, Τσάκωνας)
Λουτρακίου 20:00, Ποσειδών Λουτρακίου- Πανιώνιος
(Αβράμης- Χρόνης)
Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Αθηναϊκός
(Γερουλάνος- Γερουλάνος)

Β’ Ανδρών (Β΄φάση- 2η αγωνιστική)
Κέρκυρας 14:00, Κερκυραϊκός- ΑΟΑ Καστοριάς
(Μαυρίδης- Τομίδης)
Αμυνταίου 18:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Πόντιοι Κιλκίς
(Αγγελίδης- Πήτας)
Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, ΑΕΠ Πανόραμα- Εκμάθηση
(Νάσκος- Μπαλάκος)

Α2 Γυναικών (Β’ φάση- 2η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 00ΑΕΚ- Λεωνίδας
Κέρκυρας 16:00, Κερκυραϊκός- Απόλλων
(Μαυρίδης- Τομίδης)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Ελπίδες Αμυνταίου
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Κυριακή 13 Μαρτίου 2022

Α2 Ανδρών (Β’ φάση- 3η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Πανελλήνιος
(Καρυδάκης- Γιακαλής)
Ιωαννίνων 18:00, ΑΟ Ιωαννίνων- ΓΑΣ Κιλκίς
(Μαυρίδης- Τομίδης)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Σκλαβενίτης- Βήτας)
Ναυπλίου 19:30, Πολυνίκης Ναυπλίου- Ηλυσιακός
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Καραπάνος)

Β’ Ανδρών (11η αγωνιστική)
Μετς 14:30, Πήγασος Κυψέλης- Έσπερος Καλλιθέας
(Φωκίτης- Παλαμιώτης)
Κερατσινίου 16:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Αμφικτύονες
(Μερτινιάν- Ψύλλος)

Β’ Ανδρών (Β’ φάση- 1η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Μακεδών- ΓΕ Δράμας
(Νικόλας- Εφραιμίδης)

Β’ Ανδρών (Β΄ φάση- 2η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Αγριά Βόλου
(Παπούλιας- Εφραιμίδης)

Α2 Γυναικών (Β’ φάση- 1η αγωνιστική)
Ιωαννίνων 16:00, ΑΟ Ιωαννίνων- Βορέας Αλεξανδρούπολης
(Μαυρίδης- Τομίδης)
Ναυπλίου 17:30, Πολυνίκης Ναυπλίου- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης)

Α2 Γυναικών (Β’ φάση- 2η αγωνιστική)
Ηλιούπολης 19:00, Ηλιούπολη 2006- Δόξα Βύρωνα
(Χρηστίδη- Μπράμου)

Α2 Γυναικών (Β’ φάση-3η αγωνιστική)
Νάουσας 16:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΟΑ Καστοριάς
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)

HB Training
HANDBALL PREMIER

aeklogo paokogoth diomidislogoth drama86logoth ionikosnf pylaialogoth dukelogoth

filipposlogoth arisniklogoth aeroposlogoth

Related posts

Με την ΑΕΚ η συνέχεια για την Αναγέννηση Άρτας

Κώστας Γεωργιάδης

Στα προημιτελικά η Αναγέννηση Άρτας

Κώστας Γεωργιάδης

Αυλαία στον 1ο γύρο του Κυπέλλου Γυναικών

Κώστας Γεωργιάδης