3.9 C
Ιωάννινα
8 Δεκεμβρίου 2021
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Πρόγραμμα και Διαιτητές (13-17/11/2021)

korasides aoi

Ξεκινάει το Σαββατοκύριακο η Α2 Γυναικών στην οποία συμμετέχει ο ΑΟΙ.

Το πρώτο παιχνίδι της ομάδας των Ιωαννίνων είναι την Κυριακή στις 16:00 εκτός έδρας με τον ΑΟΑ Καστοριάς.

Handball Premier (7η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (4η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

 

 

Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021
Handball Premier (7η αγωνιστική)
Μανός Λοίζος 16:30, Άρης Νικαίας OlympicDiagnostic- ΑΕΚ
(Φωκίτης- Μπράμου, Ανταλής)
Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα 1986- Φίλιππος Βέροιας
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Κατσίκης)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Πατιός- Τσιάνας, Μεϊμαρίδης)
Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- ΑΣΕ Δούκα
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Νικολίτσας)
Σαλαμίνας 18:30, HC Σαλαμίνα- Ιωνικός ΝΦ Affidea
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Μίγκας)

Α2 Ανδρών (4η αγωνιστική)
ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- ΑΟ Κοζάνης
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)
Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Αλέξανδρος Αξιούπολης
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Πανιώνιος
(Δρακόπουλος- Γερουλάνος)
Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών- ΟΦΝ Ιωνίας
(Μερτινιάν- Γιακαλής)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- ΓΣ Παπασιδέρης
(Αβράμης- Χρόνης)
Πανελληνίου 18:30, Πανελλήνιος ΓΣ- Ηλυσιακός
(Χαραλαμπίδης- Ψύλλος)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Δόξα Βύρωνα
(Σκλαβενίτης- Βήτας, Αντωνόπουλος)

Β΄ Ανδρών (1η αγωνιστική)
Κέρκυρας 16:00, Κερκυραϊκός- Αρίων
(Πήτας- Αγγελίδης)
Σερρών 19:00, Πανσερραϊκός- ΓΕ Δράμας
(Γκόγκας- Σαχίνογλου)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Πανόραμα- Άρης Θ.
(Στεφανίδης- Παλαμιώτης)

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Προσοτσάνης 15:00, ΑΟ Προσοτσάνης- ΠΑΟΚ Mateco
(Τζαφερόπουλος- Παρασκευούδης, Κατσίκης)
Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Αναγέννηση Άρτας
(Γράψας- Κυριακού)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Ορφέας Κατερίνης
(Θεοδοσίου- Παπούλιας)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Ζαφειράκης
(Μαυρίδης- Λάσκαρης)
Πάτρας 20:00, Ακαδημία Πάτρας- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Αβράμης- Χρόνης)
Κερατσινίου 21:30, Ολυμπιακός Κ.- Άρης Ν.
(Ζήσης- Μυλωνάς)

Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021
Α2 Ανδρών (4η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 15:00, Κύκλωπες- ΓΑΣ Κιλκίς
(Μπέτμαν- Ουζούνης)
Προσοτσάνης 17:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Ασπίδα Ξάνθης
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)
ΔΑΚ Ναυπλίου 19:30, Πολυνίκης Ναυπλίου- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Μερτινιάν- Φωκίτης)

Β΄ Ανδρών (1η αγωνιστική)
Βόλου 12:00, Αγριά Βόλου- Κένταυρος
(Βελάνη- Καποτάς)
Μετς 14:30, Πήγασος Κυψέλης- Δίας
(Γερουλάνος- Λεφάκης)
Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Άρτα Handball 2015
(Πήτας- Αγγελίδης)
Κερατσινίου 18:30, Ολυμπιακός Κ.- ΑΟ Πολιτείας
(Σπηλιωτάκος- Λεφάκης)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- Πόντιοι Κιλκίς
(Παπούλιας- Παλαμιώτης)

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
ΔΓ Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- ΟΦΝ Ιωνίας
(Καρυδάκης- Γιακαλής, Μίγκας)
Μάνος Λοίζος 18:30, ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού- ΓΑΣ Καματερού
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Αντωνόπουλος)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)
Καματερού 14:15, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Δόξα Βύρωνα
(Βήτας- Δαμασκός)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Βορέας Αλεξ/πολης
(Παλαμιώτης- Εφραιμίδης)
Καστοριάς 16:00, ΑΟΑ Καστοριάς- ΑΟ Ιωαννίνων
(Πήτας- Αγγελίδης)
Σταυρούπολης 17:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Ορφέας Σουρωτής
(Γκόγκας- Σαχίνογλου)

Τετάρτη 17 Νοεμβρίου 2021
Handball Premier (7η αγωνιστική)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης- Αερωπός

Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική)
Σπίτι του χάντμπολ, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΟ Προσοτσάνης

Related posts

Αξιολόγηση Διαιτητών (1-5/12/2021)

Κώστας Γεωργιάδης

Ήττα από την Καστοριά για τις γυναίκες του ΑΟΙ

Κώστας Γεωργιάδης

Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 4/12

Κώστας Γεωργιάδης