1.1 C
Ιωάννινα
2 Φεβρουαρίου 2023
ΒΟΛΛΕΥ

Πρόγραμμα και διαιτητές (14-15/01/2023)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 14-15 Ιανουαρίου 2023.

Volley League – 11η αγωνιστική

Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2022

Γυμναστήριο Δημήτριος Βικέλας Ερμούπολη, 18:00: ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Φραγκάκης, Ονόπας, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Συρίγος, Βρούτσης, Γραμματεία: Πιρπινιά.

Γυμναστήριο Νίκος Σαμαράς, Ορεστιάδα, 19:00: Α.Σ.Άθλος Ορεστιάδας – Φ.Ε.Σ.Αριστοτέλης Σκύδρας
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Αβραμίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Πιλούδης, Μέκιος, Γραμματεία: Σαρδάνη.

Γυμναστήριο Κροίσος Πέρσης Νέας Σμύρνης, 20:00: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Βουδούρης, Νικάκης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Αρβανίτης, Βαρατάσης, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena, 21:30: Π.Α.Ο.Κ. – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμμ., Παπακοσμάς, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Λούμσι, Σταυρίδης, Γραμματεία: Κουμπλή.

Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο Β.Α.Κ. Ηρακλείου Κρήτης, 17:00: Ο.Φ.Η. – Α.Ο.Π.Κηφισιάς
Διαιτητές: Αγγελίδης, Τραχαλάκη, Παρατηρητής: Καρπουζάς, Επόπτες: Ξυδάκης, Συκάς, Γραμματεία: Παπαδάκη.

Volley League Γυναικών – 12η αγωνιστική

Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2022

Γυμναστήριο Αγίου Θωμά, 16.45: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Χρηστίδης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Σπίγγου, Τσίτσικας, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Γυμναστήριο Ζηρινείου, 18.30: Ζ.Α.Ο.Ν. – Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Γεωργιάδης, Παρατηρητής: Παπαδόπουλος, Επόπτες: Κολλάρου, Κουρτεσιώτης, Γραμματεία: Ταλάρου.

Γυμναστήριο «Γ. Γεννηματάς», 19.00: Α.Σ.Π. Θέτις – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Πρέντζας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος, Επόπτες: Παυλάκης, Βλάχος, Γραμματεία: Ιωάννου.

Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνης, 19.00: Α.Ο. Θήρας – Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Ράντσιου, Παρατηρητής: Πολίτης, ΕΠόπτες: Δρόσος, Χατζηδούκας, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Γυμναστήριο «Απ. Κόντος», 19.30: Α.Ε.Κ. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Κουτσούλας, Παρατηρητής αγώνα: Καλπακτσόγλου, Παρατηρητής διαιτησίας: Πέρρος, Επόπτες: Καπότης, Παπαθανασίου, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Γυμναστήριο «Στ. Βενέτης», 20.00: Α.Ο. Αιγάλεω – Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Λιάκου, Μαύρος, Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Βέντρας, Γεωργοπούλου, Γραμματεία: Κοκκινέλου.

Pre League Ανδρών – 9η αγωνιστική

Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο «Στ. Καλαϊτζής», 18.00: Α.Σ. Πανερυθραϊκός – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Βελώνης, Βλάχος, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης.

Γυμναστήριο Κατσάνειο, 18.00: Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής – Α.Ο. Αιγιαλέων
Διαιτητές: Τσιούλα, Παπαδόπουλος Αρ., Παρατηρητής: Σιδηράς.

Γυμναστήριο ΚΑΠΠΑ 2000, 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Α.Σ. Κέρκης
Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Ισκάς, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο «Απ. Κόντος», 17.30: Α.Ε.Κ. – Α.Ο. Φλοίσβος
Διαιτητές: Μάλφας, Λιδωρικιώτη, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.

Pre League Γυναικών – 13η αγωνιστική

Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο «Α. Βαρίκας», 15.00: Γ.Σ. Πανιώνιος – Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μαρκάτης, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Γυμναστήριο Κορίνθου, 17.00: Α.Σ.Π. Κόρινθος – Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κτενάς, Παρατηρητής: Δημάκης.

Γυμναστήριο Δ.Α.Κ. Ευόσμου, 17.00: Α.Π.Σ. Αίας – Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Κουκουμάκας Π., Παρατηρητής: Μαυρίδης Θ..

Γυμναστήριο «Ι. Λεμονίδης», 17.30: Α.Σ. Ελπίς – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μούζουλας, Παρατηρητής: Κουκουμάκας Ν..

Γυμναστήριο «Π. Νικολαΐδης», 18.00: Ο.Φ.Α. Απολλώνιος – Α.Σ. Μακεδόνες
Διαιτητές: Χαμπιλού, Μαυρικίδου, Παρατηρητής: Παπαστάμος.

Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο «Μ. Τσικίνας», 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Φ.Ο. Βριλησσίων
Διαιτητές: Δημητρίου, Δρανίτσας, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – 10η αγωνιστική

Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2023

Αμαλιάδος, 18.00: Α.Σ. Κόροιβος – Γ.Σ. Κερατέας, Διαιτητές: Γκόλφης, Δαγκούνας.

1ου Γυμν. Ρέντη, 15.00: Αρμενική Πειραιώς – Σ.Φ.Π. Χανίων, Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Κατσούλης Βασ.

«Ν. Παξιμαδάς», 15.15: Γ.Σ. Πετρούπολης – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης, Διαιτητές: Τσίτσικας Νεστ., Μαλκοπούλου.

Λυκείου Μελισσίων, 18.30: Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος – Α.Σ.Π. Γλυφάδας, Διαιτητές: Τόλιος, Κατσιάρας.

Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023

Λίντο, 14.30: Γ.Ε. Ηρακλείου – Γ.Σ. Πανιώνιος, Διαιτητές: Κόκκας, Μανωλάκης.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – 10η αγωνιστική

Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2023

Πανοράματος, 18.30: Α.Ε.Ν. Πανοράματος – Χ.Α.Ν.Θ., Διαιτητές: Μαλακίδης, Μαυρίδης Γ.

Ε.Α.Κ. Νεάπολης, 19.00: Α.Σ. Μακεδονικός – Α.Σ. Ελπίς, Διαιτητές: Τοσουνίδης, Βασδέκης.

Δ.Α.Κ. Ξάνθης, 18.00: Α.Σ. Ερμογένης – Μ.Γ.Σ. Εθνικός, Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Ιωαννίδης.

Δ.Α.Κ. Φλώρινας, 18.30: Α.Π.Σ. Ήφαιστος – Γ.Σ. Πανηπειρωτικός, Διαιτητές: Δανιηλίδου, Καρακώστα.

Δ.Α.Κ. Καλαμίτσας, 17.00: Α.Ο. Καβάλα – Ε.Α. Λαρίσης, Διαιτητές: Κυριακίδης, Κωστοπούλου.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – 10η αγωνιστική

Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2023

Α’ Αργυρούπολης, 19.30: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Α.Ο. Ιωνικός, Διαιτητές: Μενεσλής, Οικονομοπούλου.

Α’ Ηλιούπολης, 18.00: ΓΣ Ηλιούπολις – ΑΕ Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Τριανταφυλλόπουλος, Καντλή.

Μίλωνα, 16.30: ΑΟΝΣ Μίλων – ΝΟΠ Ρεθύμνου, Διαιτητές: Οικονόμου Μ., Σταθοπούλου.

Νέο Κορυδαλλού, 18.00: ΑΓΣ Αρτεμις – ΓΣΚ Ηρακλής, Διαιτητές: Καλημεράκης, Χατζηβασιλείου.

Νότου Αγ. Παρασκευής, 19.00: ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Μαλλιάρα, Γεωργάκη.

Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023

Απόλλωνος, 17.00: Α.Σ.Π. Απόλλων – Γ.Σ. Αστέρας Αγ. Δημητρίου, Διαιτητές: Λάμπρου Ιρ., Πετούσης Ν.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – 10η αγωνιστική

Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2023

Μ. Παρασκευόπουλος, 18.00: Φοίνικας Αλεξ/πολης – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Σκαρλατούδη.

Αγριάς, 18.00: Α.Σ. Αργώ Βόλου – Π.Α.Σ. Γιάννινα, Διαιτητές: Κατσιούλης Χρυσ., Παρασκευάς.

Νεάπολης Λάρισας, 18.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας, Διαιτητές: Μπόλης, Σκορδαρά.

ΔΑΚ Έδεσσας, 14.00: Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Ε.Α. Λαρίσης, Διαιτητές: Βένος – Χανός.

Related posts

Έκοψε την πίτα η ΑΕ Καναλακίου

Κώστας Γεωργιάδης

Άνετη εξ αναβολής επικράτηση του ΠΑΣ Γιάννινα WVC

Κώστας Γεωργιάδης

Ήττα αποκλεισμός του Φιλαθλητικού Πρέβεζας από τον Άρη

Κώστας Γεωργιάδης