1.9 C
Ιωάννινα
8 Δεκεμβρίου 2021
ΒΟΛΛΕΥ

Πρόγραμμα και διαιτητές (19-21/11)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 19-21 Νοεμβρίου 2021.

Volley League Ανδρών – 4η αγωνιστική

Παρασκευή 19 Νοεμβρίου 2021

Ζηρίνειο 19.15: Α.Ο.Π. Κηφισιάς – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Βαρατάσης, Κατσιάρας, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Βαρδινογιάννειο 17.00: Ο.Φ.Η. – Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας
Διαιτητές: Κουτσούλας, Αγγελίδης, Παρατηρητής: Βλαχάκης, Επόπτες: Σπαντιδάκη, Κόκκας, Γραμματεία: Αβραμοπούλου.

Μ. Μερκούρη 17.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Ονόπας, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Γεωργιάδης Στ., Κατερλή, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Αγ. Θώμα 20.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Βουδούρης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Παπαγιαννόπουλος, Χατζηβασιλείου, Γραμματεία: Παπασηφάκη.

Volley League Γυναικών – 9η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Μίκρας 16.30: Α.Σ. Άρης – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Αβραμίδης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βασδέκης, Σταυρίδης, Γραμματεία: Πασπαλά Αικ.

Αγ. Θωμά 17.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Ράντσιου, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Σπίγγου, Χατζηθωμά, Γραμματεία: Τάλαρου.

Μαρκόπουλου 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Πρέντζας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Κοσμόπουλος, Κώτσιας, Γραμματεία: Οικονόμου Δ.

Χαλκιοπούλειο Λαμίας 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Σκορδαρά, Στάικος, Γραμματεία: Γούβαλη.

Δ.Α.Κ. Νάξου 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μαύρος, Παρατηρητής: Παγκοζίδης, Επόπτες: Κουκουμάκας, Θεοδόσιου, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Π. Σαλπεάς Πειραιά 20.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μενεσλής, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Μουζακίδη, Ιωάννου, Γραμματεία: Νικολάου.

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Γ. Γεννηματάς 21.00: Α.Σ.Π. Θέτις – Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Λιάκου, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Σταυράτη, Γεωργοπούλου, Γραμματεία: Κρητικού.

Pre League Ανδρών – Α’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Αιγίου 18.00: Α.Ο. Αιγιαλέων – Α.Ο. Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Γκόλφης, Λιναρδάτος, Γραμματεία: Τριανταφυλλοπούλου, Παρατητηρής: Ιορδανίδης.

Απ. Κόντος Νέα Φιλαδέλφεια 18.45: Α.Ε.Κ. – Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Μάλφας, Οικονόμου Β., Γραμματεία: Κρανιά, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.

Α. Βαρίκας 19.30: Γ.Σ. Πανιώνιος – Α.Σ. Κέρκης Σάμου
Διαιτητές: Τσίτσικας, Μαρκάτης, Γραμματεία: Μπίτσικα, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Pre League Ανδρών – Β’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Ν. Σαμαράς 18.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας – Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τζεπκινλής, Γραμματεία: Σαρδάνη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

Τ9 Κατερίνης 18.00: Σ.Φ.Κ. Πιερικός – Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Δαλκιράνης, Γραμματεία: Καραπέδη, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Μίκρας 15.30: Α.Σ. Άρης – Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής
Διαιτητές: Μαυρίδης, Τοσουνίδης, Γραμματεία: Τερζή, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

Pre League Γυναικών – Α’ Όμιλος – 5η αγωνιστική΄

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Στ. Βενέτης 18.00: Α.Ο. Αιγάλεω – Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Διαιτητές: Προκοπίου, Γεωργάκη, Γραμματεία: Παπανικολάου, Παρατηρητής: Παπαστάμος.

Κυμίνων 18.00: Α.Σ. Μακεδόνες – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μπουκουβάλα, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Ζηρίνειο 17.30: Ζ.Α.Ο.Ν. – Α.Σ.Π. Κόρινθος
Διαιτητές: Οικονόμου Β., Χαμπιλού, Γραμματεία: Πεσίνογλου, Παρατηρητής: Ράπτης.

Pre League Γυναικών – Β’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

2ο Κορυδαλλού 17.00: Α.Γ.Σ. Άρτεμις – Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Κατσούλης, Γραμματεία: Ιωάννου, Παρατηρητής: Καπάνταης.

Παραλίας 18.00: Απόλλων Καλαμάτας – Γ.Σ. Ηλιούπολης
Διαιτητές: Κτενάς, Σπίνας, Γραμματεία: Λιακονάκου, Παρατηρητής: Τσουμελέας.

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Μ. Τσικίνας 16.30: Χ.Α.Ν.Θ. – Φ.Ο. Βριλησσίων
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Τσιούλα, Γραμματεία: Δεληκωστίδου, Παρατηρητής: Σιδηράς.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Ολυμπιάδος 18.00: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς – Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Γεράνιος, Πετούσης.

Κιάτου 19.00: Άρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου – Α.Σ. Κόροιβος, Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κωνσταντινόπουλος.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Λύκειο Μελισσίων 18.00: Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος – Α.Ο. Νέροι Βύρωνος, Διαιτητές: Χρηστίδης, Κυργιαλάνη.

Σοφία Μπεφόν 18.00: Α.Ο. Φλοίσβος – Α.Ε. Αρμενίων, Διαιτητές: Μαριδάκης, Τόλιος.

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Σελεπίτσαρι 13.00: Α.Ο. Ιωνικός Νίκαιας – Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Γεωργιάδης Στ., Παπαγιαννόπουλος.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Νεάπολης Θεσσ. 17.00: Α.Σ. Μακεδονικός – Γ.Σ. Πανηπειρωτικός, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπέλλος Εμ.

Έδεσσας 18.00: Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Χ.Α.Ν.Θ., Διαιτητές: Βένος, Χανός.

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Χαλκιοπούλειο 15.00: Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας – Α.Ε.Ν. Πανοράματος, Διαιτητές: Μαυράκης, Κουτσής, Τσαβού.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

ΜΕΝΤ 17.30: Ένωση Τούμπας – Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Δρανίτσας.

ΚΑΠΠΑ2000 20.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Α.Σ. Ελπίς, Διαιτητές: Δημητρίου, Γιώγιου.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Ζηρίνειο 15.00: Γ.Σ.Κ. Ηρακλής Κηφισιάς – Α.Σ.Π. Απόλλων Πατρών, Διαιτητές: Αρβανίτης, Βαρατάσης.

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Ε.Α.Π. 17.00: Ε.Α.Π. – Α.Ε. Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Λιναρδάτος, Λάμπρου Ιρ.

Μίλωνα 20.00: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Ο.Φ.Α. Απολλώνιος, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Λιδωρικιώτη.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Α’ Αργυρούπολης 16.00: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Μεταξά, Μαυρικίδου.

Μ. Μερκούρη 17.00: Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Ένωση Βύρωνα, Διαιτητές: Κανδηλιεράκης, Τραχαλάκη.

Ν. Παξιμαδάς 18.30: Γ.Σ. Πετρούπολης – Α.Ε. Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Παπαχατζής, Καντλή.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

Ι. Λεμονίδης 18.00: Α.Σ. Ελπίς – Γ.Σ.Γ. Νίκη Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Τοσουνίδης, Παπαδοπούλου.

Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Α.Ο. Καβάλας, Διαιτητές: Δήμου, Γκοβάτσος.

Ασβεστοχωρίου 18.00: Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Κακάτσιου, Λούμσι.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021

1ο Γυμν. Λάρισας 17.00: Ε.Α. Λαρίσης – Π.Ο.Γ. Ηρακλής Γέφυρας, Διαιτητές: Κατσιούλης, Μπατσίλα.

Πρέβεζας 17.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Ε.Ο. Σταυρούπολης, Διαιτητές: Αποστόλου, Φλούδας.

Ιωαννίνων 18.00: Α.Σ. Γιάννενα – Α.Σ. Ασκληπιός Τρικάλων, Διαιτητές: Γκοργκόλης, Τζελέτας.

Αγριάς Βόλου 19.00: Α.Σ. Αργώ Βόλου – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Παρασκευάς.

Related posts

To σύστημα διεξαγωγής και η Συμπληρωματική Ειδική Προκήρυξη Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών 2021-22

Κώστας Γεωργιάδης

Με το δεξί οι γυναίκες του ΠΑΣ Γιάννινα στη Β’ Εθνική Γυναικών

Κώστας Γεωργιάδης

Κ-21 Αγοριών: Ήττα του ΓΑΣ από τον ΑΟ Πρέβεζας

Κώστας Γεωργιάδης