18.9 C
Ιωάννινα
12 Αυγούστου 2022
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Πρόγραμμα και Διαιτητές (19-23/2/2022)

Τις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις συνεχίζουν το Σαββατοκύριακο η Αναγέννηση Άρτας και ο ΑΟ Ιωαννίνων σε Α1 Γυναικών και Α2 Ανδρών αντίστοιχα.

Handball Premier, Kύπελλο Ανδρών, Α2 Ανδρών, Β’ Ανδρών

Σάββατο 19 Φεβρουαρίου 2022

Handball Premier (5η αγωνιστική πλέι οφ)
Έδεσσας 12:30 (ΕΡΤFLIX) Aερωπός Έδεσσας ManDynamic- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)
Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- Ιωνικός Affidea
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Τσάκωνας)

Handball Premier (4η αγωνιστική πλέι άουτ)
Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Άρης Νικαίας OlympicDiagnostic
(Λινάρδος- Θεοδοσίου, Κατσίκης)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- ΑΣΕ Δούκα
(Τζαφερόπουλος- Πατιός, Αγγελίδης)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- HC Σαλαμίνα
(Σαπανίδης- Ηλιάδης, Μιχαηλίδης)

Α1 Γυναικών (8η αγωνιστική πλέι οφ/πλέι άουτ)
Προσοτσάνης 15:30, ΑΟ Προσοτσάνης- ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Τσάκωνας)
Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος- Αθηναϊκός
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης, Δελόγλου)
Άρτας 18:00, Αναγέννηση Άρτας- ΟΦΝ Ιωνίας
(Πήτας- Αγγελίδης, Βέργος)

Α2 Ανδρών (2η αγωνιστική πλέι οφ/πλέι άουτ)
Αμοιρίδης 18:00, Ασπίδα Ξάνθης- Αλέξανδρος Αξιούπολης
(Μπέτμαν- Ουζούνης)
Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- ΑΟ Κοζάνης
(Παπούλιας- Μαυρίδης)
Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα- Ακαδημία Πάτρας
(Χαραλαμπίδης- Μπράμου)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΧΑΝΘ
(Γράψας- Κυριακού, Παρτεμιάν)
Πανελληνίου 18:30, Πανελλήνιος- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Σκλαβενίτης- Βήτας, Ανταλής)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΟΦΝ Ιωνίας
(Ζήσης- Λεφάκης)
Κερατσινίου 21:30, Πανιώνιος- ΓΣ Παπασιδέρης
(Τόλιος- Ψύλλος)

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)
Λαμίας 18:00, Αμφικτύονες Λαμίας- Πήγασος Κύψελης
(Βελάνη- Καποτάς)

Κυριακή 20 Φεβρουαρίου 2022

Handball Premier (5η αγωνιστική πλέι οφ)
Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Διομήδης Άργους
(Πατιός- Τσιάνας, Μεϊμαρίδης)

Α1 Γυναικών (8η αγωνιστική πλέι οφ)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΓΑΣ Καματερού
(Θεοδοσίου- Παπούλιας, Σαμαράς)

Α2 Ανδρών (2η αγωνιστική πλέι οφ/πλέι άουτ)
Προσοτσάνης 12:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Αρχέλαος Κατερίνης
(Κινατζίδης- Φωτακίδης)
Αλεξανδρούπολης 16:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- ΑΟ Ιωαννίνων
(Ουζούνης- Μπαλάκος)
Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Τόλιος- Καρυδάκης)
Ιλισίων 20:00, Ηλυσιακός- Ποσειδών Λουτρακίου
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Ανταλής)

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)
Κλαδισού Χανίων 12:00, Ιδομενέας Γαλατά- ΑΟ Πολιτείας
(Φωτεινάκης- Μπαγάκη)
Καλλιθέας 21:00, Έσπερος Καλλιθέας- Δίας Μοσχάτου
(Δαμάσκος- Γερουλάνος)

Τετάρτη 23 Φεβρουαρίου 2022

Handball Premier (4η αγωνιστική πλέι οφ)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00 (ΕΡΤFLIX), ΠΑΟΚ- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλός Ξυνή

Related posts

Ευρωπαϊκό Εφήβων: Με Ισραήλ στον ημιτελικό η Εθνική

Κώστας Γεωργιάδης

Πρόκριση για την Εθνική Εφήβων παρά την ήττα

Κώστας Γεωργιάδης

Σπουδαία νίκη της Εθνικής εφήβων στην πρεμιέρα της διοργάνωσης στο Τελ Αβίβ

Κώστας Γεωργιάδης