31.9 C
Ιωάννινα
25 Ιουνίου 2022
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Πρόγραμμα και διαιτητές (2-5/4)

Το Σάββατο 2 Απριλίου είναι ο επόμενος αγώνας του ΑΟΙ στη Β’ Φάση της Α2 Ανδρών.

Κύπελλο Ανδρών (προημιτελικά), Handball Premier (8η αγωνιστική- Β’ φάση), Α2 Ανδρών (6η αγωνιστική- Β΄ φάση), Α1 Γυναικών (2ος τελικός), Α2 Γυναικών, Β’ Ανδρών

Πέμπτη 31 Μαρτίου 2022

Κύπελλο Ανδρών (προημιτελική φάση)

ΑΣΕ Δούκα- ΑΕΚ 23-31

Σάββατο 2 Απριλίου 2022

Handball Premier (8η αγωνιστική- Β’ φάση)

Mάνος Λοίζος, 14:15, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΠΑΟΚ
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Μίγκας- Ανταλής)
ΟΑΚΑ 15:00, ΑΕΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Αντωνόπουλος)
Νέα Κίος 16:00, Διομήδης Άργους- Bianco Monte Δράμα
(Τόλιος- Μπράμου, Νικολίτσας)
Ιωνικού 18:00, Ιωνικός Affidea- Αερωπός ManDynamic
(Γιακαλής- Καρυδάκης, Τσάκωνας)

Α2 Ανδρών (6η αγωνιστική- Β΄ φάση)

ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- ΑΟ Ιωαννίνων
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)
ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- ΓΣ Παπασιδέρης
(Σκλαβενίτης- Γερουλάνος)
Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος ΓΣ- ΟΦΝ Ιωνίας
(Μερτινιάν- Λεφάκης)
ΔΑΚ Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΑΟ Κοζάνης
(Γκόγκας- Σαχίνογλου)

Β’ Ανδρών (5η αγωνιστική- Β’ φάση)

ΔΑΚ Κιλκίς 20:00, Πόντιοι Κιλκίς- Αρίων Πτολεμαΐδας
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική- Β’ φάση)

Φιλίππειο 15:30, Φίλιππος Βέροιας- Κερκυραϊκός
(Μαυρίδης- Κυριακού)
Βασιλικών 19:30, Ορφέας Σουρωτής- Απόλλων
(Θεοδοσίου- Χαρίτσος)

Κυριακή 3 Απριλίου 2022

Α2 Ανδρών (6η αγωνιστική- B’ φάση)

Μετς 15:00, Πανιώνιος- Ποσειδών Λουτρακίου
(Ψύλλος- Δαμάσκος)
Βριλησσίων 17:30, ΕΣΝ Βριλησσίων- Ακαδημία Πάτρας
(Σκλαβενίτης- Γερουλάνος)
Αλεξανδρούπολης 18:00, Κύκλωπες- ΧΑΝΘ
(Μπέτμαν- Ουζούνης)
ΔΓ Βύρωνα 19:00, Δόξα Βύρωνα- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Τόλιος- Μερτινιάν)
Ιλισίων 20:00, Ηλυσιακός- Πολυνίκης
(Φωκίτης- Δρακόπουλος)

Β’ Ανδρών (5η αγωνιστική- Β’ φάση)

Βόλου 12:00, Αγριά Βόλου- ΑΟΑ Καστοριάς
(Βελάνη- Καποτάς)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Εκμάθηση- Άρης Θ.
(Νάσκος- Παπούλιας)

Α1 Γυναικών (2ος τελικός)

Νέας Ιωνίας 16:00 (ERTSPORTS) ΟΦΝ Ιωνίας- ΠΑΟΚ Mateco
(Πατιός- Τσιάνας, Ανταλής- Αγγελίδης)

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική- B’φάση)

Κερατσινίου 16:30, Ολυμπιακός- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Λεφάκης- Δρακόπουλος)

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική- Β’ φάση)

Καματερού 14:15, Λεωνίδας- ΑΕΚ
(Φωκίτης- Μπράμου)
Βύρωνα 15:00, Δόξα Βύρωνα- Ηλιούπολη 2006
(Ζήσης- Αγγελοπούλου)

Τρίτη 5 Απριλίου 2022

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική- B’ φάση)

Καματερού 22:00, Λεωνίδας- Ηλιούπολη 2006
(Καρυδάκης- Γιακαλής)

 

Related posts

Το πρόγραμμα των προημιτελικών Ανδρών – Γυναικών

Κώστας Γεωργιάδης

Υποτάχθηκε στην Κροατία η Εθνική Ανδρών

Κώστας Γεωργιάδης

Ασταμάτητη η Εθνική Γυναικών

Κώστας Γεωργιάδης