7.9 C
Ιωάννινα
9 Δεκεμβρίου 2021
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Πρόγραμμα και Διαιτητές (20-21/11/2021)

Τη ΧΑΝΘ φιλοξενεί ο ΑΟΙ για την 5η αγωνιστική της Α2 Ανδρών.

Ο αγώνας θα διεξαχθεί την Κυριακή στις 17:00.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Handball Premier (8η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (5η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (5η-6η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)

 

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021
Handball Premier (8η αγωνιστική)
Νέα Κίος 12:30, Διομήδης Άργους- Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή (ΕΡΤ3)
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Καραπάνος)
Σπίτι του Χάντμπολ 15:00, ΠΑΟΚ- Φαίακας Κέρκυρας
(Πατιός- Τόλιος, Μεϊμαρίδης)
Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Χατζηγεωργίου)
Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Φίλιππος Βέροιας
(Γράψας- Κυριακού, Παρτεμιάν)
Σαλαμίνας 18:00, HC Σαλαμίνα- ΑΕΚ
(Μερτινιάν- Μπράμου, Ανταλής)

Α2 Ανδρών (5η αγωνιστική)
Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- ΑΟ Προσοτσάνης
(Θεοσοσίου- Παπούλιας)
Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα- Πανελλήνιος
(Φωκίτης- Ζήσης)
Ιλισίων 18:00, Ηλυσιακός- Αθηναϊκός
(Γερουλάνος- Γερουλάνος)
Κοζάνης 18:00, ΑΟ Κοζάνης- Αρχέλαος Κατερίνης
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- Κύκλωπες Αλεξ/πολης
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης, Σαμαράς)
Βριλησσίων 20:00, Πανιώνιος- ΕΣΝ Βριλήσσια
(Σπηλιωτάκος- Λεφάκης)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ποσειδών Λουτρακίου
(Βήτας- Γιακαλής, Τσάκωνας)
Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Σκλαβενίτης- Καρυδάκης)

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)
Φιλίππειο 14:30, Φέρωνας Βέροιας- Μακεδών Θεσ/νικης
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Κιλκίς 16:00, Πόντιοι Κιλκίς- Αγριά Βόλου
(Θεοδοσίου- Παπούλιας)
Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, Άρης Θεσ/νικης- Πανσερραϊκός
(Γκόγκας- Σαχίνογλου)

Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 17:30, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΟ Προσοτσάνης
(Γκόγκας- Σαχίνογλου, Μιχαηλίδης)

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος- Βέροια 2017
(Βελάνη- Παλαμιώτης, Δελόγλου)

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- Ζαφειράκης Νάουσας
(Στεφανίδης- Μπαλάκος)
Κέρκυρας 17:30, Κερκυραϊκός- ΑΟΑ Καστοριάς
(Μαυρίδης- Τομίδης)
Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Φίλιππος Βέροιας
(Πήτας- Αγγελίδης)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- Δόξα Βύρωνα
(Αβράμης- Χρόνης)
Κερατσινίου 22:00, ΑΕΚ- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Ψύλλος- Αγγελοπούλου)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021
Handball Premier (8η αγωνιστική)
Μάνος Λοίζος 14:30, Άρης Νικαίας Olympic Diagnostic- ΑΣΕ Δούκα
(Σκλαβενίτης- Βήτας, Τσάκωνας)

Α2 Ανδρών (5η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Ακαδημία Πάτρας
(Ζήσης- Φωκίτης)
Ιωαννίνων 17:00, ΑΟ Ιωαννίνων- ΧΑΝΘ
(Αβράμης- Χρόνης, Βέργος)

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)
Καλλιθέας 12:00, Έσπερος Καλλιθέας- Αμφικτύονες
(Δρακόπουλος- Μυλωνάς)
Κέρκυρας 12:00, Κερκυραϊκός- ΑΟΑ Καστοριάς
(Μαυρίδης- Τομίδης)
Αμυνταίου 16:00, Αρίων Πτολεμαϊδας- Άρτα Handball 2015
(Πήτας- Αγγελίδης)
Πολιτείας 19:30, ΑΟ Πολιτείας- Πήγασος Κυψέλης
(Καρυδάκης- Γιακαλής)
Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, Απόλλων- ΑΕΠ Πανόραμα
(Εφραιμίδης- Παπούλιας)

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 14:00, Βορέας- Ορφέας Σουρωτής
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θεσ/νικης- Απόλλων
(Βελάνη- Παλαμιώτης)
Ναυπλίου 19:30, Πολυνίκης Ναυπλίου- Λεωνίδας
(Ψύλλος- Μπράμου)

 

Related posts

Αξιολόγηση Διαιτητών (1-5/12/2021)

Κώστας Γεωργιάδης

Ήττα από την Καστοριά για τις γυναίκες του ΑΟΙ

Κώστας Γεωργιάδης

Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 4/12

Κώστας Γεωργιάδης