9.4 C
Ιωάννινα
29 Ιανουαρίου 2023
ΒΟΛΛΕΥ

Πρόγραμμα και διαιτητές (21-22/01/2023)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 21-22 Ιανουαρίου 2023.

League Cup «Νίκος Σαμαράς» – Δεύτεροι ημιτελικοί

Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο «Κροίσος Πέρσης», 20.00: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Ονόπας, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Σταθοπούλου, Κατσιάρας, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη», 21.30: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Κουτσούλας, Νικάκης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Μαλλιάρα, Χατζηβασιλείου, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Volley League Γυναικών – 13η αγωνιστική

Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνης, 16.00: Α.Ο. Θήρας – Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Γεωργάκη, Γεωργιάδης Στ., Παρατηρητής: Τσάκωνας, Επόπτες:Δρόσος, Χατζηδούκας, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena, 18.00: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Δημητρίου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Βασδέκης, Κουκουμάκας Π., Γραμματεία: Χατζηγεωργίου.

Γυμναστήριο «Χαλκιοπούλειο», 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Καραβάνα.

Γυμναστήριο Μαρκοπούλου, 20.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil – Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μάλφας, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Κώτσιας, Παυλάκης, Γραμματεία: Μισιάκα.

Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο Μίκρας, 16.00: Α.Σ. Άρης – Α.Ο. Αιγάλεω
Διαιτητές: Ισκάς, Παπαδόπουλος Αρ., Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Σταυρίδου, Παπαδοπούλου, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Γυμναστήριο «Μελίνα Μερκούρη», 17.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Βουδούρης, Παρατηρητής αγώνα: Καλπακτσόγλου, Παρατηρητής διαιτησίας: Γεωργουλέας, Επόπτες: Χατζηβασιλείου, Καπότης, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Pre League Ανδρών – 10η αγωνιστική

Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023

Παραλίας, 18.00: Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Α.Σ. Κέρκης
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Φραγκάκης, Παρατηρητής: Πέρρος.

Κατσάνειο, 18.00: Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Αβραμίδης, Δρανίτσας, Παρατηρητής: Μαυρίδης.

«Στ. Καλαϊτζής», 19.30: Α.Σ. Πανερυθραϊκός – Α.Ο. Αιγιαλέων
Διαιτητές: Χρηστίδης, Λιάκου, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

ΚΑΠΠΑ 2000, 20.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμμ., Λούμσι, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

Pre League Γυναικών – 14η αγωνιστική

Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023

«Ανδρέας Βαρίκας», 14.00: Γ.Σ. Πανιώνιος – Α.Σ. Μακεδόνες
Διαιτητές: Μαυρικίδου, Βαρατάσης, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης.

«Ι. Λεμονίδης», 17.30: Α.Σ. Ελπίς – Φ.Ο. Βριλησσίων
Διαιτητές: Τσιούλα, Παπαδόπουλος Αρ., Παρατηρητής: Σιδηράς.

Κορίνθου, 18.00: Α.Σ.Π. Κόρινθος – Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Ράντσιου, Σπίνας, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.

«Π. Νικολαΐδης», 19.00: Ο.Φ.Α. Απολλώνιος – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Οικονόμου, Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Παπαχατζής Ν., Μουζακίτη.

Δ.Α.Κ. Ευόσμου, 20.00: Α.Π.Σ. Αίας – Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μαυρίδης, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023

«Μ. Τσικίνας», 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Σταυρίδης, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – 11η αγωνιστική

Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023

Νεάπολης Μυτ., 17.30: ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος, Διαιτητές: Αρβανίτης, Βασιλείου.

«Ι. Μέγγουλης», 19.30: Γ.Σ. Κερατέας – Α.Ε. Αρμενίων, Διαιτητές: Μαύρος, Τσίτσικας.

Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023

«Ο. Παπαδόπουλος», 18.00: Α.Σ.Π. Γλυφάδας – Α.Σ. Κόροιβος, Διαιτητές: Προκοπίου, Τσίτσικας.

Σούδας, 18.00: Σ.Φ.Π. Χανίων – Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Αγγελίδης, Σπαντιδάκη.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – 11η αγωνιστική

Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023

«Μ. Παρασκευόπουλος», 15.00: Μ.Γ.Σ. Εθνικός – Α.Π.Σ. Ήφαιστος, Διαιτητές: Ιωαννίδης, Σκαρλατούδη.

Ε.Α.Κ. Νεάπολης Λάρ., 18.00: Ε.Α. Λαρίσης – Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής, Διαιτητές: Χλωρός, Μπόλης.

Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023

Ιωαννίνων, 17.00: Γ.Σ. Πανηπειρωτικός – Α.Ο. Καβάλας, Διαιτητές: Τζελέτας, Γκοργκόλης.

«Ι. Λεμονίδης», 18.00: Α.Σ. Ελπίς – Α.Σ. Ερμογένης, Διαιτητές: Τοσουνίδης, Βασδέκης.

«Μ. Τσικίνας», 19.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Σ. Μακεδονικός, Διαιτητές: Μαυρίδης, Μπέλλος.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – 11η αγωνιστική

Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023

Ζηρίνειο, 15.00: Γ.Σ.Κ. Ηρακλής – Α.Ε. Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Τόλιος, Τουμπανάκης.

Α.Κ. Γουδίου, 17.00: Α.Ε. Αμπελοκήπων – Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Παπαθανασίου, Κουρπανίδης.

Σελεπίτσαρι, 17.30: Α.Ο. Ιωνικός – Γ.Σ. Ηλιούπολης, Διαιτητές: Σπίγγου, Τομαράς.

«Ν. Παξιμαδάς», 18.30: Γ.Σ. Πετρούπολης – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Διαιτητές: Τριανταφυλλόπουλος, Μαλκοπούλου.

Αγ. Δημητρίου, 20.00: Γ.Σ. Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Χαμπιλού, Οικονομοπούλου.

Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023

«Μ. Μερκούρη», 16.00: Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Α.Γ.Σ. Άρτεμις, Διαιτητές: Κουνδουράκη, Χαριτωνίδου.

Α2 Γυναικών – B’ Ζώνη – 11η αγωνιστική

Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023

1o Γυμν. Λάρισας, 17.00: Ε.Α. Λαρίσης – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Παρασκευάς, Μπατσίλα.

«Μ. Παρασκευόπουλος», 18.00: Γ.Σ.Γ. Νίκη – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Σκαρλατούδη, Ιωαννίδης.

Δ.Α.Κ. Πρέβεζας, 18.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Αποστόλου, Τζελέτας.

Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2022

ΚΑΠΠΑ 2000, 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Α.Σ. Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Καπλάνης.

Related posts

Πέρασε και από την Αλεξανδρούπολη ο Φιλαθλητικός

Κώστας Γεωργιάδης

Χωρίς να κουραστεί ο ΠΑΣ Γιάννινα WVC

Κώστας Γεωργιάδης

Ήττα στην Λάρισα για τον ΓΑΣ

Κώστας Γεωργιάδης