9.9 C
Ιωάννινα
20 Μαΐου 2022
ΒΟΛΛΕΥ

Πρόγραμμα και διαιτητές (21-23/01/2022)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 21-23 Ιανουαρίου.

Volley League – 10η αγωνιστική

Παρασκευή 21 Ιανουαρίου 2022

«Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη 19.15: Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Διαιτητής challenge: Μυλωνάκης, Επόπτες: Κατερλή, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022

Αγίου Θωμά 17.00: Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
Διαιτητές: Νικάκης, Βουδούρης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Ρηγόπουλος, Σπίγγου, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Μίλωνα 19.00: ΑΟΝΣ Μίλων – ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Ονόπας, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Ιωάννο, Κατσιάρας, Γραμματεία: Ψάρρα.

Κυριακή 23 Ιανουαρίου 2022

Ζηρίνειο 17.00: ΑΟΠ Κηφισιάς – ΟΦΗ
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Κατσιάρας, Ιωάννου, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Volley League Γυναικών – 18η αγωνιστική

Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022

«Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη 18.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ – Πανναξιακός ΑΟΝ
Διαιτητές: Φραγκάκης, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Ρούσσος, Βέντρας, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Μίκρας 18.00: ΑΣ Άρης – ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Μούζουλας, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Φλώρου, Βασδέκης, Γραμματεία: Πασπαλά.

ΔΑΚ Ευόσμου 18.30: ΑΠΣ Αίας – Ηλυσιακός ΑΟ
Διαιτητές: Αβραμίδης, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Κοτσικάρη, Διονά, Γραμματεία: Ιωάννιδου.

«Απ. Κόντος» Ν. Φιλαδέλφεια 18.45: ΑΕΚ – ΑΣΠ Θέτις
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Τσίτσικας, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Κρανιά.

ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνης 19.00: ΑΟ Θήρας – ΑΟ Λαμίας 2013
Διαιτητές: Πρέντζας, Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Δρόσος, Θεοδοσίου, Γραμματεία: Γαρδέλη.

«Στ. Καλαϊτζής» 19.30: ΑΟΝ Αμαζόνες – ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Μεταξά, Μαριδάκης, Παρατηρητής: Παγκοζίδης, Επόπτες: Καλούδας, Μουζακίτη, Γραμματεία: Πεσίνογλου.

Αγίου Θωμά Μαρούσι 20.00: Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΟΦ Πορφύρας
Διαιτητές: Λιάκου, Χρηστίδης, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς, Επόπτες: Καπότης, Ζαρμπίνης, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Pre League Ανδρών – Γ’ Όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022

ΔΑΚ Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης – ΑΟ Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Ισκάς, Γραμματεία: Δεληκωστίδου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

ΔΑΚ Σκύδρας 18.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας – ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Σταυριανίδης, Γραμματεία: Παπαδοπούλου Δ., Παρατηρητής: Σιδηράς.

Βαθέως 19.00: ΑΣ Κέρκης Σάμου – ΑΕΚ
Διαιτητές: Βελώνης, Μενεσλής, Γραμματεία: Ζαβού, Παρατηρητής: Περρής.

Pre League Ανδρών – Δ’ Όμιλος – 1η αγωνιστική

Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022

Ανδρέας Βαρίκας 15.30: ΓΣ Πανιώνιος – ΣΦΚ Πιερικός
Διαιτητές: Κουτσούλας, Παπαχατζής, Γραμματεία: Τσακμάκη, Παρατηρητής: Καπάνταης.

2. Γ.Λ. Κομοτηνής 18.00: ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΑΣ Άρης
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Δήμου, Γραμματεία: Σκαρλατούδη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

Αιγίου 19.00: ΑΟ Αιγιαλέων – ΑΣ Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κτενάς, Γραμματεία: Ματζουράνης, Παρατηρητής: Πετούσης.

Pre League Γυναικών – Α’ Όμιλος – 10η αγωνιστική

Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022

ΔΑΚ Πεύκων 18.00: ΑΣ Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – ΑΟ Αιγάλεω
Διαιτητές: Κουκουμάκας, Παπαδόπουλος, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

Ανδρέας Βαρίκας 18.00: ΓΣ Πανιώνιος – ΑΣ Μακεδόνες
Διαιτητές: Κυργιαλάνη, Οικονομοπούλου, Γραμματεία: Καστάνη, Παρατηρητής: Παπαστάμος.

Κορίνθου 18.00: ΑΣΠ Κόρινθος – ΖΑΟΝ
Διαιτητές: Γεωργιάδης Στ., Τόλιος, Γραμματεία: Λιόντου, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης.

Pre League Γυναικών – Β’ Όμιλος – 10η αγωνιστική

Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022

Βριλησσίων 18.00: ΦΟ Βριλησσίων – ΧΑΝΘ
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Οικονόμου Β., Γραμματεία: Τάλαρου, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος.

Βότση 18.00: ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση – ΑΓΣ Άρτεμις
Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Δρανίτσας, Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητής: Κουκουμάκας Ν..

Α’ Ηλιούπολης: ΓΣ Ηλιούπολης – Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Κατερλή, Τσίτσικας, Γραμματεία: Πασπαλά, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 8η αγωνιστική

Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022

Ν. Παξιμαδάς 17.30: ΓΣ Πετρούπολης – ΑΕΠ Ολυμπιάς, Διαιτητές: Μαλλιάρα, Μαλκοπούλου.
Αμαλιάδας 19.30: ΑΣ Κόροιβος – Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου, Διαιτητές: Γκόλφης, Γεράνιος.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 8η αγωνιστική

Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022

Λίντο 16.00: ΓΕ Ηρακλείου – ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας, Διαιτητές: Κόκκας, Καραπουλάκης.
Τ. Παπαγεωργίου 18.30: ΑΟ Νέοι Βύρωνος – ΣΦΑΜ Φοίβος, Διαιτηές: Βλάχος, Τουμπανάκης.
1ο Γυμ. Ρέντη 19.00: ΑΕ Αρμενίων – ΑΟ Φλοίσβος, Διαιτητές: Κατσούλης, Μόσιαλος.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 8η αγωνιστική

Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022

Μ. Τσικίνας 18.00: ΧΑΝΘ- ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Γιωγιού.
Πανοράματος 18.00: ΑΕΝ Πανοράματος – ΑΠΣ Φθία, Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Μαλακίδης.
Ιωαννίνων 18.00: ΓΣ Πανηπειρωτικός – ΑΣ Μακεδονικός, Διαιτητές: Γκοργκόλης, Αποστόλου.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 8η αγωνιστική

Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022

Ι. Λεμονίδης 18.00: ΑΣ Ελπίς – ΟΠΑΘ Περσέας, Διαιτητές: Δημητρίου, Γεωργιάδης Εμ..
Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: ΜΓΣ Εθνικός – Ένωση Τούμπας, Διαιτητές: Σταυρίδης, Γκοβάτσος.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 8η αγωνιστική

Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022

Αγ. Παρασκευής 17.00: ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΕΑΠ, Διαιτητές: Μαυρικίδου, Λιδωρικιώτη.
Π. Νικολαΐδης 17.00: ΟΦΑ Απολλώνιος – ΑΟΝΣ Μίλων, Διαιτητές: Προκοπίου, Καραγιαννάκης, Επόπτες: Γεωργοπούλου, Παπαγιαννόπουλος.
Απόλλωνος 18.00: ΑΣΠ Απόλλων – ΓΣΚ Ηρακλής, Διαιτητές: Λιναρδάτος, Πετούσης.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 8η αγωνιστική

Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022

Στ. Καραλής 16.00: Ένωση Βύρωνα – ΝΟΠ Ρεθύμνου, Διαιτητές: Αρβανίτης, Βαρατάσης.
Γουδίου 17.00: ΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Χαμπιλού, Παυλάκης.

Κυριακή 23 Ιανουαρίου 2022

Λίντο 16.00: ΓΕ Ηρακλείου – ΑΟΝ Αργυρούπολης, Διαιτητές: Κανδηλιεράκης, Κουνδουράκη.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 10η αγωνιστική

Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022

Καλαμίτσας 18.00: ΑΟ Καβάλας – ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Κωστόπουλος, Κυριακίδης.
Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – ΑΣ Γαία Δράμας, Διαιτητές: Γκοβάτσος, Σταυρίδης.
ΔΑΚ Έδεσσας 18.00: ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΓΣΓ Νίκη, Διαιτητές: Βένος, Σαρακινίδης.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 10η αγωνιστική

Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022

Πρέβεζας 17.00: ΦΓΣ Πρέβεζας – ΕΑ Λαρίσης, Διαιτητές: Φλούδας, Τζελέτας.
Σταυρούπολης 18.00: ΕΟ Σταυρούπολης – ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Παπακοσμάς, Παπαδοπούλου.
Νεάπολης Λάρισας 19.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων, Διαιτητές: Κατσιούλης, Μπατσίλα.

Related posts

Ο νέος Κανονισμός Εγγραφών-Μεταγραφών

Κώστας Γεωργιάδης

Πανελλήνιο αγοριών Κ18: Το πρόγραμμα της τελικής φάσης

Κώστας Γεωργιάδης

Πανελλήνιο κοριτσιών Κ18: Το πρόγραμμα της τελικής φάσης

Κώστας Γεωργιάδης