0.9 C
Ιωάννινα
30 Νοεμβρίου 2021
ΒΟΛΛΕΥ

Πρόγραμμα και διαιτητές (26/11-01/12)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 26/11-01/12.

Volley League Ανδρών – 5η αγωνιστική

Παρασκευή 26 Νοεμβρίου 2021

PAOK Sports Arena 19.15: Π.Α.Ο.Κ. – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Παπακοσμάς, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Βασδέκης, Λούμσι, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Δ. Βικέλας Σύρος 19.00: Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ – Ο.Φ.Η.
Διαιτητές: Πρέντζας, Μενεσλής, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Παπαδημητρίου, Βρούτσης, Γραμματεία: Πιρπινιά.

Μίλωνα 20.00: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Βελώνης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Ιωάννου, Βαρατάσης, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021

Δ. Βικέλας Βέροια 17.00: Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας – Α.Ο.Π. Κηφισιάς
Διαιτητές: Γεωργιάδης Ε., Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Χανός, Πλιάχα, Γραμματεία: Συρομάχου.

Volley League Γυναικών – 10η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Μ. Μερκούρη 17.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Φραγκάκης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Παπαγιαννόπουλος, Κατσιάρας, Γραμματεία: Θεοδωρίου.

Στ. Καλαϊτζής 17.00: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Χρηστίδης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Βαρατάσης, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Παπασηφάκη.

Δ.Α.Κ. Ευόσμου 18.00: Α.Π.Σ. Αίας – Α.Ο. Μαρκοπούλου
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Τσιούλα, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Κοτσικάρη, Φλώρου, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Μίκρα 18.00: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Διαιτητές: Ισκάς, Δημητρίου, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου, Επόπτες: Διονά, Καπλάνης, Γραμματεία: Σιδηρά.

Απ. Κόντος Ν. Φιλαδέλφεια 18.45: Α.Ε.Κ. – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Ονόπας, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Αρβανίτης, Χατζηβασιλείου, Γραμματεία: Τάλαρου.

Α. Φώτσης Ιλίσια 19.00: Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Βουδούρης, Ράντσιου, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Μαλλιάρα, Χατζηθωμά, Γραμματεία: Ψαρρά.

Δ.Α.Κ. Νάξου 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Παπαστάμος, Επόπτες: Θεοδοσίου, Κουκουμάκας Π., Γραμματεία: Νικολάου.

Volley League Γυναικών – 11η αγωνιστική

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου 2021

Άγιος Θωμάς Μαρούσι 17.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Κουτσούλας, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Αρβανίτη, Κατερλή, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Μίκρα 18.00: Α.Σ. Άρης – Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μούζουλας, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Βασδέκης, Διονά, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.

Μαρκόπουλου 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Ράντσιου, Μαριδάκης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Μαλλιάρα, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Τάλαρου.

Χαλκιοπούλειο Λαμίας 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Κουτσής, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Καραβάνα.

Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. Σαντορίνης 18.00: Α.Ο. Θήρας – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Βουδούρης, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Δρόσος, Χατζηθωμά, Γραμματεία: Γαρδέλη.

Γ. Γεννηματάς 18.00: Α.Σ.Π. Θέτις – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Βελώνης, Λιάκου, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Ανδρέου, Γεωργοπούλου, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Π. Σαλπέας Πειραιάς 20.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Ονόπας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Κατσιάρας, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Καστάνη.

Pre League Ανδρών – Α’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Ανδρέας Βαρίκας Ν. Σμύρνη 18.00: Γ.Σ. Πανιώνιος – Α.Ο. Αιγιαλέων
Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Λιδωρικιώτη, Γραμματεία: Ιωάννου, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

Παραλίας 18.00: Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κτενάς, Γραμματεία: Τριγκιλίδα, Παρατηρητής: Τομαράς.

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021

Απ. Κόντος Ν. Φιλαδέλφεια 14.45: Α.Ε.Κ. – Α.Σ. Κέρκης Σάμου
Διαιτητές: Κουτσούλας, Νικάκης, Γραμματεία: Κρανιά, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς.

Pre League Ανδρών – Β’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Ν. Σαμαράς 18.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας – Σ.Φ.Κ. Πιερικός Κατερίνης
Διαιτητές: Παπαχρήστυ, Τονονίδης, Γραμματεία: Ζηλιασκοπούλου, Παρατηρητής:

Δ.Α.Κ. Σκύδρας 18.00: Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας – Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Πορτοκαλίδης, Γραμματεία: Καρυπίδου, Παρατηρητής: Σιδηράς.

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021

Μίκρας 19.30: Α.Σ. Άρης – Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Αβραμίδης, Μούζουλας, Γραμματεία: Δεληκωστίδου, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

Pre League Γυναικών – Α’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Στ. Βενέτης Αιγάλεω 18.00: Α.Ο. Αιγάλεω – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Μάλφας, Χαμπιλού, Γραμματεία: Λυκούδη, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Κυμίνων 18.00: Α.Σ. Μακεδόνες – Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Τοσουνίδης, Δρανίτσας, Γραμματεία: Χαλκιά, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Κορίνθου 18.00: Α.Σ.Π. Κόρινθος – Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Διαιτητές: Προκοπίου, Κυργιαλάνη, Γραμματεία: Φίλης, Παρατηρητής: Δημάκης.

Pre League Γυναικών – Β’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

2ο Κορυδαλλού 17.00: Α.Γ.Σ. Άρτεμις – Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Τσίτσικας, Οικονομοπούλου, Γραμματεία: Σαμολαδά, Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Β.

Α’ Ηλιούπολης 18.00: Γ.Σ. Ηλιούπολης – Φ.Ο. Βριλησσίων
Διαιτητές: Κουτσούλας, Μαύρος, Γραμματεία: Οικονόμου Δ., Παρατηρητής: Πολίτης.

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021

Μ. Τσικίνας 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Τσιούλα, Μπουκουβάλα, Γραμματεία: Τερζή, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 4η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Αμαλιάδας 17.00: Α.Σ. Κόροιβος Αμαλιάδας – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης, Διαιτητές: Χανδρινός, Κανελλίδης.

Κιάτου 19.00: Άρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου – Α.Ε.Π. Ολυμπιάς, Διαιτητές: Κουγιάς, Κωνσταντινόπουλος.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 4η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Λίντο 16.00: Γ.Ε. Ηρακλείου – Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος, Διαιτητές: Κόκκας, Καραπουλάκης.

Σοφία Μπεφόν 18.00: Α.Ο. Φλοίσβος Παλαιού Φαλήρου – Α.Ο. Ιωνικός Νίκαιας, Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Κατσούλης.

1 Γυμν. Ρέντη 19.00: Α.Ε. Αρμενίων – Α.Ο. Νέοι Βύρωνος, Διαιτητές: Τριανταφυλλόπουλος, Καραγιαννάκης.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 4η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

Μ. Τσικίνας 18.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας, Διαιτητές: Μπέλλος Εμ., Κυριακόπουλος.

Ιωαννίνων 18.00: Γ.Σ. Πανηπειρωτικός – Α.Ε.Ν. Πανοράματος, Διαιτητές: Τζελέτας, Γκοργκόλης.

Νεάπολης Θεσσ. 19.00: Α.Σ. Μακεδονικός – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Γιωγιού, Λούμσι.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 4η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

ΚΑΠΠΑ 2000 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου, Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μαλακίδης.

Ι. Λεμονίδης 18.00: Α.Σ. Ελπίς – Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μούζουλας.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 4η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

Ζηρίνειο 15.00: Γ.Σ.Κ. Ηρακλής Κηφισιάς – Ε.Α.Π., Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Τουμπανάκης.

Νότου 19.30: Α.Ε. Αγ. Παρασκευής – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Μεταξά, Τόλιος.

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021

Απόλλωνος 18.00: Α.Σ.Π. Απόλλων Πατρών – Ο.Φ.Α. Απολλώνιος, Διαιτητές: Πετούσης, Γεράνιος.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 4η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Στ. Καραλής 20.00: Ένωση Βύρωνα – Α.Ε. Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Κατερλή, Τσίτσικας Ν.

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021

Λίντο 16.00: Γ.Ε. Ηρακλείου – Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Τραχαλάκη, Κανδηλιεράκης.

Μ. Μερκούρη 16.00: Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Διαιτητές: Αγγελίδης, Κουνδουράκη.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 6η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Γ.Σ.Γ. Νίκη Αλεξ. – Α.Σ. Γαία Δράμας, Διαιτητές: Σταυρίδης, Γκοβάτσος.

Ασβεστοχωρίου 18.00: Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Α.Σ. Ελπίς, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Κακάτσιου.

Δ.Α.Κ. Έδεσσας 18.00: Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Α.Ο. Καβάλας, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Χανός.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 6η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Γέφυρας Θεσσ. 18.00: Π.Ο.Γ. Γέφυρας – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας, Διαιτητές: Μαυρίδης, Βασδέκης.

Αγρίας Βόλου 18.00: Α.Σ. Αργώ Βόλου – Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Κατσιούλης, Σκορδαρά.

Νεάπολης Λάρισας 19.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Ε.Ο. Σταυρούπολης, Διαιτητές: Χλωρός, Μπατσίλα.

Κατσιμίδου 20.00: Α.Σ. Ασκληπιός Τρικάλων – Ε.Α. Λαρίσης, Διαιτητές: Βήτας, Αθανασόπουλος.

Related posts

Με το δεξί οι νεανίδες του ΠΑΣ Γιάννινα WVC

Κώστας Γεωργιάδης

Διπλασίασαν τις νίκες τα κορίτσια Κ-20 του ΓΑΣ

Κώστας Γεωργιάδης

Τα αποτελέσματα της ΕΣΠΕΔΕ (27-28/11)

Κώστας Γεωργιάδης