1.9 C
Ιωάννινα
8 Δεκεμβρίου 2021
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Πρόγραμμα και Διαιτητές (27/11-1/12/2021)

Οι άνδρες και οι γυναίκες του ΑΟΙ αγωνίζονται το Σαββατοκύριακο.

Handball Premier (9η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (6η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (1η- 3η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική), Κύπελλο Γυναικών (1ος γύρος)

 

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021
Handball Premier (9η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 12:30, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ζαφειράκης Νάουσας (ΕΡΤ3)
(Μπέτμαν-Τζαφερόπουλος, Κατσίκης)
Δαϊς 17:00, ΑΣΕ Δούκα- HC Σαλαμίνα
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Μίγκας)
ΟΑΚΑ 19:00, ΑΕΚ- Ιωνικός Αffidea
(Χρόνης- Αβράμης, Τσάκωνας)
Φιλίππειο 19:30, Φίλιππος Βέροιας- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
(Πατιός- Τσιάνας, Σίσκου)

Α2 Ανδρών (6η αγωνιστική)
Βύρωνα 16:15, Αθηναϊκός- ΕΣΝ Βριλήσσια
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Αντωνόπουλος)
Μετς 16:30, Πανιώνιος- Πανελλήνιος
(Γερουλάνος- Γερουλάνος)
Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ασπίδα Ξάνθης
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα- Ηλυσιακός
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη)
Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών- Ακαδημία Πάτρας
(Τόλιος- Σκλαβενίτης)
Κοζάνης 18:00, ΑΟ Κοζάνης- Αλέξανδρος Αξιούπολης
(Θεοδοσίου- Χαρίτσος)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΑΟ Προσοτσάνης
(Σαχίνογλου- Γκόγκας)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΓΣ Παπασιδέρης
(Μερτινιάν- Φωκίτης)

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)
Λαμίας 18:00, Αμφικτύονες- Ιδομενέας Γαλατά
(Βελάνη- Παλαμιώτης)

Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)
Σερρών 17:00, Πανσερραϊκός- Απόλλων
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Δράμας 20:00, ΓΕ Δράμας- Άρης Θεσ/νικης
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)
Μοσχάτου 21:15, Δίας Μοσχάτου- ΑΟ Πολιτείας
(Λεφάκης- Μπράμου)
Κερατσινίου 21:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Έσπερος Καλλιθέας
(Ψύλλος- Γιακαλής)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)
Βασιλικών 19:00, Ορφέας Σουρωτής- Άρης Θεσ/νικης
(Παπούλιας- Μπαλάκος)

Κύπελλο Γυναικών (1ος γύρος)
Σπίτι του Χάντμπολ 15:30, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΟΦΝ Ιωνίας
(Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μεϊμαρίδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ Mateco- Honda Πανόραμα
(Γράψας- Κυριακού, Μιχαηλίδης)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021
Handball Premier (9η αγωνιστική)
Μάνος Λοίζος 16:00, Oλυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Άρης Νικαίας Olympic Diagnostic
(Φωκίτης- Μερτινιάν, Ανταλής)

Α2 Ανδρών (6η αγωνιστική)
Ιωαννίνων 15:00, ΑΟ Ιωαννίνων- Αρχέλαος
(Πατιός- Πήτας)
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Βήτας- Τόλιος)

Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)
Βόλου 13:00, Αγριά Βόλου- Φέρωνας
(Βελάνη- Καποτάς)
Άρτας 14:30, Άρτα Handball- Κερκυραϊκός
(Χρόνης- Αβράμης)
Μετς 14:30, Πήγασος Κυψέλης- Ιδομενέας Γαλατά
(Δρακόπουλος- Μυλωνάς)
Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Αρίων Πτολεμαϊδας
(Μαυρίδης- Στεφανίδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:30, Εκμάθηση- Πόντιοι Κιλκίς
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)
ΕΑΝΚ 13:00, ΑΟ Ιωαννίνων- Κερκυραϊκός
(Πατιός- Πήτας)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:30, Απόλλων- Βορέας
(Νικόλας- Εφραιμίδης)
Κερατσινίου 18:30, Ολυμπιακός Κ.-Ηλιούπολη
(Λεφάκης- Δαμασκός)
Μάνος Λοίζος 20:15, Άρης Νικαίας- ΑΕΚ
(Μπράμου- Γιακαλής)

Τετάρτη 1η Δεκεμβρίου 2021
Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Πανοράματος 18:30, Honda Πανόραμα- AEΣΧ Πυλαίας
(Χαρίτσος- Θεοδοσίου)

Related posts

Ήττα από την Καστοριά για τις γυναίκες του ΑΟΙ

Κώστας Γεωργιάδης

Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 4/12

Κώστας Γεωργιάδης

Με ήττα η πρεμιέρα της Αναγέννησης Άρτας στα play off

Κώστας Γεωργιάδης