5.5 C
Ιωάννινα
8 Φεβρουαρίου 2023
ΒΟΛΛΕΥ

Πρόγραμμα και διαιτητές (28/01-01/02/2023)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 28 Ιανουαρίου-1 Φεβρουαρίου 2023.

Volley League – 12η αγωνιστική

Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο Καλυβίων, 18:00: Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης – Ο.Φ.Η.
Διαιτητές: Αβραμίδης, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βένος, Χανός, Γραμματεία: Συρομάχου.

Γυμναστήριο Αλέξανδρος Νικολαΐδης, Πολίχνη, 19:00: Πήγασος Πολίχνης – Α.Ο.Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Γεωργιάδης Εμμ., Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Βασδέκης, Παπαδοπούλου, Γραμματεία: Χατζηγεωργίου.

Γυμναστήριο Ζηρίνειο Κηφισιάς, 21:30: Α.Ο.Π. Κηφισιάς – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Βαρατάσης, Τόλιος, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο Αγίου Θωμά, Μαρούσι, 18:30: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Διαιτητές: Κουτσούλας, Ράντσιου, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Καπότης, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Δευτέρα 30 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη, Ρέντη, 18:00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας
Διαιτητές: Βελώνης, Γεράνιος, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Μαλλιάρα, Σαμοθράκης, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Volley League Γυναικών – 14η αγωνιστική

Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο Ζηρινείου, 16.00: Ζ.Α.Ο.Ν. – Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Κατερλή, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Κολλάρου, Βλάχος, Γραμματεία: Πεσίνογλου.

Γυμναστήριο «Στ. Βενέτης», 17.30: Α.Ο. Αιγάλεω – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Μενεσλής, Κτενάς, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Βέντρας, Μουζακίτη, Γραμματεία: Καπουράνη.

Γυμναστήριο «Ατ. Κόντος», 18.45: Α.Ε.Κ. – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Νικάκης, Λιάκου, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Κατσιάρας, Κώτσιας, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Γυμναστήριο «Γ. Γεννηματάς», 19.00: Α.Σ.Π. Θέτις – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Χρηστίδης, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Σαμοθράκης, Παπαχατζής, Γραμματεία: Τρίκκα.

Γυμναστήριο «Α. Φώτσης», 19.30: Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Βελώνης, Καραγιαννόπουλος, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Τσίτσικας, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Μισιάκα.

Γυμναστήριο Αγίου Θωμά, 20.30: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Μαύρος, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Παγκοζίδης, Επόπτες: Παυλάκης, Τομαράς, Γραμματεία: Ψάρρα.

Pre League Ανδρών – 11η αγωνιστική

Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο Κατσάνειο, 17.30: Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής – Α.Ο. Φλοίσβος
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Δημητρίου, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

Γυμναστήριο Αιγίου, 18.00: Α.Ο. Αιγιαλέων – Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Διαιτητές: Γεράνιος, Πετούσης, Παρατηρητής: Ιορδανίδης.

Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο Μίκρας, 15.00: Α.Σ. Άρης – Α.Ο. Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

Γυμναστήριο «Απ. Κόντος», 19.00: Α.Ε.Κ. – Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Παπαστάμος.

Pre League Γυναικών – 15η αγωνιστική

Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2023

Γυμναστήριο Βριλησσίων, 17.45: Φ.Ο. Βριλησσίων – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Μαυρίδης, Χαμπιλού, Παρατηρητής: Καπάνταης.

Γυμναστήριο Παραλίας, 18.00: Απόλλων Καλαμάτας – Χ.Α.Ν.Θ.
Διαιτητές: Χανδρινός, Σπίνας, Παρατηρητής: Τομαράς.

Γυμναστήριο Βότση, 18.00: Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση – Α.Σ.Π. Κόρινθος
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Κυριακόπουλος, Παρατηρητής: Σιδηράς.

Γυμναστήριο Δ.Α.Κ. Πεύκων, 18.30: Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Α.Σ. Ελπίς
Διαιτητές: Τοσουνίδης, Σταυρίδης, Παρατηρητής: Μαυρίδης.

Γυμναστήριο «Π. Σαλπέας», 18.45: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Πρέντζας, Κατσούλας, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος.

Γυμναστήριο Δ.Α.Κ. Κυμίνων, 19.00: Α.Σ. Μακεδόνες – Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Τσιούλα, Μούζουλας, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – 12η αγωνιστική

Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2023

«Ι. Μέγγουλης», 16.00: Γ.Σ. Κερατέας – Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Αρβανίτης, Προκοπίου.

Ολυμπιάδος, 14.30: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης, Διαιτητές: Γκόλφης, Λιναρδάτος.

Λυκείου Μελισσίων, 18.00: Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος – Α.Σ. Κόροιβος, Διαιτητές: Οικονόμου Βασ., Παπαθανασίου.

Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2023

«Ο. Παπαδόπουλος», 18.00: Α.Σ.Π. Γλυφάδας – Α.Ε. Αρμενίων, Διαιτητές: Τόλιος, Λιδωρικιώτη.

«Α. Βαρίκας», 17.00: Γ.Σ. Πανιώνιος – Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Τσίτσικας Νεστ., Παπαχατζής Π..

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – 12η αγωνιστική

Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2023

Ε.Α.Κ. Νεάπολης Λάρισας, 19.00: Ε.Α. Λαρίσης – Α.Ε.Ν. Πανοράματος, Διαιτητές: Κατσιούλης Χρυσ., Αθανασόπουλος.

Δ.Α.Κ. Σουφλίου, 17.00: Α.Σ.Α. Έβρος – Α.Σ. Μακεδονικός, Διαιτητές: Μαργαριτίδης, Ζηλιασκοπούλου.

Μίκρα, 18.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Σ. Ερμογένης, Διαιτητές: Μαλακίδης, Δρανίτσας.

«Μ. Παρασκευόπουλος», 15.30: Μ.Γ.Σ. Εθνικός – Γ.Σ. Πανηπειρωτικός, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Τονονίδης.

Δ.Α.Κ. Καλαμίτσας, 18.00: Α.Ο. Καβάλας – Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής, Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Κυριακίδης.

«Ι. Λεμονίδης», 17.30: Α.Σ. Ελπίς – Α.Π.Σ. Ήφαιστος, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Λούμσι.

Εξ αναβολής αγώνας της 10ης αγωνιστικής

Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2023

Πανοράματος, 17.00: Α.Ε.Ν. Πανοράματος – Α.Σ.Α. Έβρος, Διαιτητές: Δρανίτσας, Βασδέκης.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – 12η αγωνιστική

Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2023

«Ν. Παξιμαδάς», 18.30: Γ.Σ. Πετρούπολης – Γ.Σ. Ηλιούπολης, Διαιτητές: Χατζηβασιλείου, Καντλή.

Σελεπίτσαρι, 16.00: Α.Ο. Ιωνικός – Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Μαλκοπούλου, Καραγιαννάκης.

Α.Κ. Γουδίου, 17.00: Α.Ε. Αμπελοκήπων – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Οικονόμου Μ., Σταυράτη.

Νέο Κορυδαλλού, 18.00: Α.Γ.Σ. Αρτεμις – Γ.Σ. Αστέρας Αγίου Δημητρίου, Διαιτητές: Κουρπανίδης, Ζαρμπίνης.

Νότου Αγ. Παρασκευής, 19.00: Α.Ε. Αγ. Παρασκευής – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Διαιτητές: Μαλλιάρα, Οικονομοπούλου.

Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2023

«Μ. Μερκούρη», 16.00: Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Γ.Σ.Κ. Ηρακλής, Διαιτητές: Κουνδουράκη, Κανδηλιεράκης.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – 12η αγωνιστική

Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2023

1ο Γυμν. Λάρισας, 17.00: Ε.Α. Λαρίσης – Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Παρασκευάς, Μπατσίλα.

Δ.Α.Κ. Ασβεστοχωρίου, 18.00: Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Α.Σ. Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Κουκουμάκας Παν., Μπέλλος Ι..

Ιωαννίνων, 18.00: Π.Α.Σ. Γιάννινα – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Τζελέτας, Γκοργκόλης.

«Μ. Παρασκευόπουλος», 18.00: Γ.Σ.Γ. Νίκη – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας, Διαιτητές: Σκαρλατούδη, Τονονίδης.

Δ.Α.Κ. Έδεσσας, 14.00: Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Σαρακινίδης, Δαλκιράνης.

Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2023

ΚΑΠΠΑ 2000, 20.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Ε.Ο. Σταυρούπολης, Διαιτητές: Μούζουλας, Μπέλλος Ι.

Εξ αναβολής αγώνας της 10ης αγωνιστικής

Τετάρτη 1 Φεβρουαρίου 2023

Ιωαννίνων, 17.30: Α.Σ. Γιάννενα – Ο.Π.Α.Θ. Περσέας, Διαιτητές: Αποστόλου, Τζελέτας.

Εξ αναβολής αγώνας της 11ης αγωνιστικής

Τετάρτη 1 Φεβρουαρίου 2023

Ιωαννίνων, 20.00: ΠΑΣ Γιάννινα – ΕΟ Σταυρούπολης, Διαιτητές: Γκοργκόλης – Τζελέτας

Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών – Γ’ Φάση (1η αγωνιστική)

Τρίτη 31 Ιανουαρίου 2023

Δ.Α.Κ. Πολίχνης, 16.30: Πήγασος Πολίχνης -ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Αβραμίδης – Παπακοσμάς, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Κουκουμάκας Παν. – Λούμσι, Γραμματείς: Δεληκωστίδου

Τετάρτη 1 Φεβρουαρίου 2023

Ζηρίνειο, 17.30, Α.Ο.Π. Κηφισιάς – Ο.Φ.Η.
Διαιτητές: Πρέντζας – Μυλωνάκης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Σπίγγου – Καπότης, Γραμματεία: Μισιάκα.

Μίκρας, 19.00: Α.Σ. Άρης – Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης
Διαιτητές: Βασιλειάδης – Δημητρίου, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

«Απ. Κόντος», 15.30: Α.Ε.Κ. – Α.Σ. Άθλος
Διαιτητές: Φραγκάκης – Βελώνης, Παρατηρητής: Καπάνταης.

Related posts

Εξ αναβολής αγώνες για τον ΓΑΣ και τον Φιλαθλητικό Πρέβεζας

Κώστας Γεωργιάδης

Έκοψαν την πίτα τους οι διαιτητές βόλεϊ

Κώστας Γεωργιάδης

Αιχμές του ΠΑΣ Γιάννινα για την αναβολή με τον Φιλαθλητικό Πρέβεζας

Κώστας Γεωργιάδης