18.9 C
Ιωάννινα
19 Μαΐου 2022
ΒΟΛΛΕΥ

Πρόγραμμα και διαιτητές (28-31/01/2022)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 28-31 Ιανουαρίου.

Volley League – 11η αγωνιστική

Παρασκευή 28 Ιανουαρίου 2022

Μίλωνα 19.15: ΑΟΝΣ Μίλων – ΑΟΠ Κηφισιάς
Διαιτητές: Φραγκάκης, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Παπαγιαννόπουλος, Τόλιος, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022

«Δ. Βικέλας» Ερμούπολη 18.00: ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ – Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Βουδούρης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Συρίγος, Βρούτσης, Γραμματεία: Πιρπινιά.

Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022

«Δ. Βικέλας» Βέροια 17.00: ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΟΦΗ
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Βένος, Σαρακινίδης, Γραμματεία: Συρομάχου.

Δευτέρα 31 Ιανουαρίου 2022

PAOK Sports Arena 20.00: ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Παπακοσμάς, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Διαιτητής Challenge: Γεωργιάδης Εμ., Επόπτες: Βασδέκης, Κουκουμάκας, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.

Volley League Γυναικών – 19η αγωνιστική

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022

Μίκρα 18.00: Άρης – ΑΟΝ Αμαζόνες
Διαιτητές: Ισκάς, Παπαδόπουλος, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Κοτσικάρη, Καπλάνης, Γραμματεία: Σιδηρά.

«Χαλκιοπούλειο» Λαμία 18.00: ΑΟ Λαμίας 2013 – ΑΕΚ
Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Καραβάνα.

«Γ. Γεννηματάς» Βούλα19.00: ΑΣΠ Θέτις – Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Χρηστίδης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Σπίγγου, Τσιτσικάς, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

ΔΑΚ Νάξου 19.00: Πανναξιακός ΑΟΝ – ΑΠΣ Αίας
Διαιτητές: Νικάκης, Μενεσλής, Παρατηρητής: Παπαστάμος, Επόπτες: Θεοδοσίου, Κατσιάρας, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.

«Α. Φώτσης» Ιλίσια 19.00: Ηλυσιακός ΑΟ – ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Καπότης, Ζαρμπίνης, Γραμματεία: Τάλαρου.

«Π. Σαλπέας» Πειραιάς 20.00: ΑΟΦ Πορφύρας – ΑΟ Θήρας
Διαιτητές: Βελώνης, Ονόπας, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος, Επόπτες: Ιωάννου, Ρούσσος, Γραμματεία: Μουτεσίδη.

Τετάρτη 16 Φεβρουαρίου 2022

Μαρκόπουλου 18.00: ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil – Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Κολλάρου, Κοσμόπουλος, Γραμματεία: Πεσίνογλου.

Pre League Ανδρών – Γ’ Όμιλος – 4η αγωνιστική

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022

Παραλίας 18.00: ΑΟ Καλαμάτα 80 – ΑΣ Κέρκης Σάμου
Διαιτητές: Κουτσούλας, Χανδρινός, Γραμματεία: Λιακουνάκου, Παρατηρητής: Τσουμελέας

ΔΑΚ Σκύδρας 18.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας – Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Μαυρίδης, Γραμματεία: Καρυπίδου, Παρατηρητής: Θεμελής.

«Ν. Σαμαράς» 20.00: ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας – ΑΕΚ
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τζεπκινλής, Γραμματεία: Ζηλιασκοπούλου.

Pre League Ανδρών – Δ’ Όμιλος – 2η αγωνιστική

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022

«Στ. Καλαϊτζής» 17.00: ΑΣ Πανερυθραϊκός – ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
Διαιτητές: Πρέντζας, Μάλφας, Γραμματεία: Κρανιά, Παρατηρητής: Τσιμπινός.

Τ9 Κατερίνης 18.00: ΣΦΚ Πιερικός – Άρης
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Πορτοκαλίδης, Γραμματεία: Ντόβα, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

«Ανδρέας Βαρίκας» 18.00: ΓΣ Πανιώνιος – ΑΟ Αιγιαλέων
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Βλάχος, Γραμματεία: Ιωάννου, Παρατηρητής: Πολίτης.

Pre League Γυναικών – Γ’ Όμιλος – 1η αγωνιστική

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022

Στ. Βενέτης 18.00: ΑΟ Αιγάλεω – ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Λιάκου, Γραμματεία: Καστάνη, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

ΔΑΚ Πεύκων 18.00: ΑΣ Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – ΦΟ Βριλησσίων
Διαιτητές: Τοσουνίδης, Δρανίτσας, Γραμματεία: Πασπαλά, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

Ζηρίνειο 18.00: ΖΑΟΝ – Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Μουλά Λ., Παπαχατζής, Γραμματεία: Οικονόμου, Παρατηρητής: Ράπτης.

Pre League Γυναικών – Δ’ Όμιλος – 1η αγωνιστική

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022

2ο Κορυδαλλού 17.30: ΑΓΣ Άρτεμις – ΑΣ Μακεδόνες
Διαιτητές: Μαρκάτης, Τόλιος, Γραμματεία: Πασπαλά, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Κορίνθου 18.00: ΑΣΠ Κόρινθος – ΓΣ Πανιώνιος
Διαιτητές: Φραγκάκης, Καραγιαννόπουλος, Γραμματεία: Λιόντου, Παρατηρητής: Δημάκης.

Α’ Ηλιούπολης 18.00: ΓΣ Ηλιούπολης – ΧΑΝΘ
Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Κυργιαλάνη, Γραμματεία: Νικολάου, Παρατηρητής: Παπαδόπουλος.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 9η αγωνιστική

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022

Ολυμπιάδος 16.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς – Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου, Διαιτητές: Λιναρδάτος, Γεράνιος.

Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022

Νεάπολης Μυτ. 17.00: ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – ΑΣ Κόροιβος Αμαλιάδας, Διαιτητές: Γεωργιάδης Στ., Μιχαήλαρος.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 9η αγωνιστική

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022

Λύκειο Μελισσίων 16.00: ΣΦΑΜ Φοίβος – ΓΕ Ηρακλείου, Διαιτητές: Μεταξά, Κατερλή.
Σελεπίτσαρι 16.00: ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας – ΑΟ Φλοίσβος Π. Φαλήρου, Διαιτητές: Προκοπίου, Μαλλιάρα.
«Τ. Παπαγεωργίου» 16.00: ΑΟ Νέοι Βύρωνος – ΑΕ Αρμενίων, Διαιτητές: Αρβανίτης, Μαυρικίδου.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 9η αγωνιστική

Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022

«Χαλκιοπούλειο» 18.00: ΑΠΣ Φθία Λαμίας – ΧΑΝΘ, Διαιτητές: Καλαντζής, Στάικος.
ΔΑΚ Έδεσσας 18.00: ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΑΣ Μακεδονικός, Διαιτητές: Χανός, Δαλκιράνης.
ΔΑΚ Πανοράματος 18.00: ΑΕΝ Πανοράματο – ΓΣ Πανηπειρωτικός, Διαιτητές: Γιωγιού, Ισκάς.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 9η αγωνιστική

Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022

Σουφλίου 18.00: ΑΣΑ Έβρος Σουφλίου – ΟΠΑΘ Περσέας, Διαιτητές: Μαργαριτίδης, Τζεπκινλής.
«Μ. Παρασκευόπουλος» 18.00: ΜΓΣ Εθνικός – ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Τονονίδης, Ιωαννίδης.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 9η αγωνιστική

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022

Μίλωνα 17.00: ΑΟΝΣ Μίλων – ΑΕ Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Τσιτσικάς, Παπαγιαννόπουλος.
ΕΑΠ 17.00: ΕΑΠ – ΓΣΚ Ηρακλής, Διαιτητές: Γκόλφης, Λάμπρου.
«Π. Νικολαΐδης» 17.00: ΟΦΑ Απολλώνιος – ΑΣΠ Απόλλων, Διαιτητές: Καντλή, Μαλκοπούλου.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 9η αγωνιστική

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022

«Ν. Παξιμαδάς» 16.00: ΓΣ Πετρούπολης – ΓΕ Ηρακλείου, Διαιτητές: Ανδρέου, Χατζηθωμά.
Α’ Αργυρούπολης 16.00: ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΝΟΠ Ρεθύμνου, Διαιτητές: Χαμπιλού, Παπαθανασίου.
Γουδίου 16.00: ΑΕ Αμπελοκήπων – Ένωση Βύρωνα, Διαιτητές: Κατσούλης, Οικονομοπούλου.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 11η αγωνιστική

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022

Ασβεστοχωρίου 18.00: ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΓΣΓ Νίκη, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Κακάτσιου.
«Δ. Κραχτίδης» 18.00: ΑΣ Γαία Δράμας – ΑΟ Καβάλας, Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Κωστοπούλου.
«Μ. Παρασκευόπουλος» 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Γκοβάτσος, Τονονίδης.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 11η αγωνιστική

Σάββατο 29 Ιανουαρίου 2022

Αγριάς Βόλου 19.00: ΑΣ Αργώ Βόλου – ΑΣ Ασκληπιός, Διαιτητές: Παρασκευάς, Σκορδαρά.
ΔΑΚ Πρέβεζας 17.00: ΦΓΣ Πρέβεζας – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Αποστόλου, Γκοργκόλης.

Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2022

1ο Γυμν. Λάρισας 17.00: ΕΑ Λαρίσης – ΕΟ Σταυρούπολης, Διαιτητές: Χλωρός, Βήτας.

Related posts

Ο νέος Κανονισμός Εγγραφών-Μεταγραφών

Κώστας Γεωργιάδης

Πανελλήνιο αγοριών Κ18: Το πρόγραμμα της τελικής φάσης

Κώστας Γεωργιάδης

Πανελλήνιο κοριτσιών Κ18: Το πρόγραμμα της τελικής φάσης

Κώστας Γεωργιάδης