5.9 C
Ιωάννινα
5 Δεκεμβρίου 2021
ΒΟΛΛΕΥ

Πρόγραμμα και διαιτητές (29-31/10)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 29-31 Οκτωβρίου.

Volley League – 3η αγωνιστική

Παρασκευή 29 Οκτωβρίου 2021

PAOK Sports Arena, 19.15 ΕΡΤ-3: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο.Ν.Σ.Μίλων
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Αβραμίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βασδέκης, Λούμσι, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.

Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021

ΒΑΚ Ηράκλειο, 17:00 (L.Str.): Ο.Φ.Η. – Α.Ο.Π.Κηφισιάς
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Αγγελίδης, Παρατηρητής: Βλαχάκης, Επόπτες: Κόκκας, Σπαντιδάκη, Γραμματεία: Κουνδουράκη.

Δημ.Βικέλας, Ερμούπολη, 19:00 (L.Str.): Α.Ο.Φοίνικας ΟΝΕΧ – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Ονόπας, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Παπαδημητρίου, Συρίγος, Γραμματεία: Πιρπινιά.

Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021

Δημ.Βικέλας, Βέροια, 17:00 (L.Str.): Α.Π.Σ.Φίλιππος Βέροιας – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Πορτοκαλίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Χάνος, Πλιάχα, Γραμματεία: Συρομάχου.

Volley League Γυναικών – 5η αγωνιστική

Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021

Μίκρας, 17.30: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Τσιούλα, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου, Επόπτες: Παπαδοπούλου Χρ., Κοτσικάρη, Γραμματεία: Πασπαλά.

Χαλκιοπούλειο Λαμίας, 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Κουτσής, Χλωρός, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Τσάβου.

Μαρκόπουλου, 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Βουδούρης, Ράντσιου, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Κοσμόπουλος, Σπίγγου, Γραμματεία: Ταλάρου.

Δ.Α.Κ. Νάξου, 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Ρίγκος, Επόπτες: Κουκουμάκας, Θεοδοσίου, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.

«Αντώνης Φώτσης» Ιλίσια, 19.00: Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Πρέντζας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Κολάρου, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Κρητικού.

Γ. Γεννηματάς Βούλα, 19.00: Α.Σ.Π. Θέτις – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Σταυράτη, Τσίτσικας, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Π. Σαλπέας Πειραιάς, 20.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Χρηστίδης, Λιάκου, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Καραγιαννάκης, Ξυπνητός, Γραμματεία: Καστάνη.

Pre League Ανδρών – Α’ όμιλος – 2η αγωνιστική

Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021

Παραλίας 18.00: Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Χανδρινός, Γραμματεία: Λιακονάκου, Παρατηρητής: Τομαράς.

Απ. Κόντος Ν. Φιλαδέλφεια: Α.Ε.Κ. – Α.Ο. Αιγιαλέων
Διαιτητές: Μάλφας, Μενεσλής, Γραμματεία: Κράνια, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Στ. Καλαϊτζής 19.30: Α.Σ. Πανερυθραϊκός – Α.Σ. Κέρκης
Διαιτητές: Φραγκάκης, Προκοπίου, Γραμματεία: Οικονόμου Μ., Παρατηρητής: Καπάνταης.

Pre League Ανδρών – Β’ όμιλος – 2η αγωνιστική

Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021

2ο Λ. Κομοτηνής 18.00: Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής – Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Τζεπκινλής, Δήμου, Γραμματεία: Μιχαλιτσούδη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

Δ.Α.Κ. Σκύδρας 18.00: Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας – Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Παπακοσμάς, Γραμματεία: Καρυπίδου, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021

Μίκρας 15.30: Α.Σ. Άρης – Σ.Φ.Κ. Πιερικός Κατερίνης
Διαιτητές: Δημητρίου, Μαυρίδης, Γραμματεία: Τερζή, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

Pre League Γυναικών – Α’ όμιλος – 2η αγωνιστική

Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021

Δ.Α.Κ. Πεύκων 18.00: Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Δρανίτσας, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

Στ. Βενέτης 18.00: Α.Ο. Αιγάλεω – Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Βλάχος, Κατσούλης, Γραμματεία: Λυκούδη, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος.

Κορίνθου 18.00: Α.Σ.Π. Κόρινθος – Α.Σ. Μακεδόνες
Διαιτητές: Κτενάς, Σπίνας, Γραμματεία: Λιόντου, Παρατηρητής: Δημάκης.

Pre League Γυναικών – Β’ όμιλος – 2η αγωνιστική

Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021

Βριλησσίων 17.45: Φ.Ο. Βριλησσίων – Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Γεωργάκη, Μαύρος, Γραμματεία: Καρατζογλίδου, Παρατηρητής: Πολίτης.

Α’ Ηλιούπολης 18.00: Γ.Σ. Ηλιούπολης – Α.Γ.Σ. Άρτεμις
Διαιτητές: Μαλλιάρα, Μεταξά, Γραμματεία: Παπανικολάου, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης.

Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021

Μ. Τσικίνας 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Τοσουνίδης, Μουζούλας, Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Α’ όμιλος – 2η αγωνιστική

Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021

Καλαμίτσας 18.00: Α.Ο. Καβάλα – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Κυριακίδης, Γραμματεία: Γεωργιάδης.

Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Α.Σ. Ελπίς
Διαιτητές: Παπαχρήστο, Πεσλής, Γραμματεία: Σκαρλατούδη.

Δ.Α.Κ. Έδεσσας 18.00: Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Α.Σ. Γαίας Δράμας
Διαιτητές: Σαρακινίδης, Βένος, Γραμματεία: Παπαδοπούλου.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Β’ όμιλος – 2η αγωνιστική

Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021

Γέφυρα Θεσσαλονίκης 18.00: Π.Ο.Γ. Ηρακλής Γέφυρας – Α.Σ. Ασκληπιός
Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Κακάτσιου, Γραμματεία: Χαλκιά.

Σταυρούπολης 18.00: Ε.Ο. Σταυρούπολης – Α.Σ. Αργώ Βόλου
Διαιτητές: Μπέλλος Εμ., Βασδέκης, Γραμματεία: Τερζή.

Πρέβεζας 19.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Α.Σ. Γιάννενα
Διαιτητές: Φλουδάς, Γκοργκόλης, Γραμματεία: Καραγιάννης.

Νεάπολης Λάρισας 19.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Ε.Α. Λαρίσης
Διαιτητές: Κατσιούλης, Μπατσίλα, Γραμματεία: Ιατροπούλου.

Related posts

Ασταμάτητος ο Φιλαθλητικός Πρέβεζας

Κώστας Γεωργιάδης

Άλωσε τη Νεάπολη Λάρισας ο ΓΑΣ (photo)

Κώστας Γεωργιάδης

Φινάλε α’ γύρου με εκτός έδρας αναμέτρηση για τον ΓΑΣ

Κώστας Γεωργιάδης