1.6 C
Ιωάννινα
29 Νοεμβρίου 2022
ΒΟΛΛΕΥ

Πρόγραμμα και διαιτητές (5-6/11/2022)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 5-6 Νοεμβρίου 2022.

Volley League Ανδρών – 3η αγωνιστική

Σάββατο 5 Νοεμβρίου 2022

Γυμναστήριο Νίκος Σαμαράς Ορεστιάδας, 19:00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τζεπκινλής, Παρατηρητής: Σαρδάνης, Επόπτες: Ζηλιασκοπούλου, Βαλκανιώτης, Γραμματεία: Σαρδάνη.

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena, Πυλαία, 18:00: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο.Π. Κηφισιάς
Διαιτητές: Ισκάς, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Βασδέκης, Κοτσικάρη, Γραμματεία: Κουμπλή.

Γυμναστήριο Δημήτριος Βικέλας Ερμούποπολη, 20:00: Α.Ο.Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ – Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Ονόπας, Μουλά Λ., Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Βρούτσης, Παπαδημητρίου, Γραμματεία: Πιρπινιά.

Γυμναστήριο Κροίσος Πέρσης Νέας Σμύρνης, 21:30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Αβραμίδης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Ιωάννου, Κώτσιας, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Κυριακή 6 Νοεμβρίου 2022

Γυμναστήριο Β.Α.Κ. Ηρακλείου Κρήτης, 16:00: Ο.Φ.Η. – Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Αγγελίδης, Παρατηρητής: Καρπουζάς, Επόπτες: Κανδηλιεράκης, Σπαντιδάκη, Γραμματεία: Λινοξυλάκη.

Volley League Γυναικών – 4η αγωνιστική

Σάββατο 5 Νοεμβρίου 2022

«Α. Φώτσης» Ιλίσια, 14.30: Ηλυσιακός Α.Ο. – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Μαρκάτης, Μάλφας, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Βλάχος, Παπαθανασίου, Γραμματεία: Μισιάκα.

«Στ. Βενέτης» Αιγάλεω, 17.00: Α.Ο. Αιγάλεω – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Βελώνης, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Μουζακίτη, Σαμοθράκης, Γραμματεία: Τσιακμάκη.

Ζηρίνειο, 18.30: Ζ.Α.Ο.Ν. – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Οικονόμου Β., Γεωργιάδης, Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Ρηγόπουλος, Σταυράκη, Γραμματεία: Τρίκκα.

«Γ. Γεννηματάς», 19.00: Α.Σ.Π. Θέτις – Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Ράντσιου, Πρέντζας, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Παυλάκης, Τρίκκας, Γραμματεία: Καπουράνη.

Αγίου Θωμά Μαρούσι, 20.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μενεσλής, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Σταθοπούλου, Σπίγγου, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Κυριακή 6 Νοεμβρίου 2022

Μαρκοπούλου, 17.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Βουδούρης, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Τσίτσικας, Ρηγόπουλος, Γραμματεία: Οικονόμου Δ..

Pre League Ανδρών – 1η αγωνιστική

Σάββατο 5 Νοεμβρίου 2022

Πυθαγόρειο Σάμος, 18.00: Α.Σ. Κέρκης Σάμου – Α.Ο. Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Κουτσούλας, Χρηστίδης, Παρατηρητής: Πέρρος.

Αιγίου, 19.00: Α.Ο. Αιγιαλέων – Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Γεράνιος, Πετούσης, Παρατηρητής: Ιορδανίδης.

«Απ. Κόντος» 19.00: Α.Ε.Κ. – Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής
Διαιτητές: Μαύρος, Αρβανίτης, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Κυριακή 6 Νοεμβρίου 2022

Μίκρα 15.30: Α.Σ. Άρης – Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Δρανίτσας, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

Pre League Γυναικών – 4η αγωνιστική

Σάββατο 5 Νοεμβρίου 2022

«Ι. Λεμονίδης» 17.30: Α.Σ. Ελπίς – Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Τοσουνίδης, Τσιούλα, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

Βριλησσίων 17.45: Φ.Ο. Βριλησσίων – Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Οικονομοπούλου, Παρατηρητής: Ρίγκος.

Κορίνθου 18.00: Α.Σ.Π. Κόρινθος – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Διαιτητές: Κτενάς, Σπίνας, Παρατηρητής: Δημάκης.

«Στ. Καλαϊτζής» 19.30: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Προκοπίου, Τόλιος, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

Κυριακή 6 Νοεμβρίου 2022

Δ.Α.Κ. Ευόσμου 16.30: Α.Π.Σ. Αίας – Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Σταυρίδης, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

«Μ. Τσικίνας» 19.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Σ. Μακεδόνες
Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Κουκουμάκας, Παρατηρητής: Σιδηράς.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – 2η αγωνιστική

Σάββατο 5 Νοεμβρίου 2022

Αμαλιάδος 18.00: Α.Σ. Κόροιβος – Α.Ε. Αρμενίων, Διαιτητές: Λιναρδάτος, Γκόλφης.

Λύκειο Μελισσίων 18.00: Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος – Α.Ε.Π. Ολυμπιάς, Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Χαμπιλού.

Κυριακή 6 Νοεμβρίου 2022

«Α. Βαρίκας» 14.00: Γ.Σ. Πανιώνιος – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης, Διαιτητές: Μαλλιαρά, Παπαχατζής.

«Ο. Παπαδόπουλος» 16.00: Α.Σ.Π. Γλυφάδας – Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Κατερλή, Τουμπανάκης.

Σούδας Χανίων 16.00: Σ.Φ.Π. Χανίων- Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Τραχαλάκη, Κουνδουράκη.

«Ι. Μέγγουλης» 18.00: Γ.Σ. Κερατέας – Α.Ο. Ιωνικός Νίκαιας, Διαιτητές: Βαρατάσης, Κατσιάρας.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – 2η αγωνιστική

Σάββατο 5 Νοεμβρίου 2022

Δ.Α.Κ. Κομοτηνής 18.00: Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής – Α.Ε.Ν. Πανοράματος, Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Κωστοπούλου.

Δ.Α.Κ. Σουφλίου 18.00: Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου – Α.Σ. Ερμογένης, Διαιτητές: Μαργαριτίδης, Βαγγέλογλου.

«Μ. Τσικίνας» 18.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Π.Σ. Ήφαιστος, Διαιτητές: Μούζουλας, Βασιλειάδης.

Δ.Α.Κ. Καλαμίτσας 18.00: Α.Ο. Καβάλας – Μ.Γ.Σ. Εθνικός, Διαιτητές: Κυριακίδης, Τζίμου.

Ε.Α.Κ. Νεάπολης Λάρισας 19.00: Ε.Α. Λαρίσης – Α.Σ. Μακεδονικός, Διαιτητές: Κατσιούλης, Μπόλης.

Κυριακή 6 Νοεμβρίου 2022

«Ι. Λεμονίδης» 17.00: Α.Σ. Ελπίς – Γ.Σ. Πανηπειρωτικός, Διαιτητές: Δημητρίου, Λούμσι. Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – 2η αγωνιστική

Σάββατο 5 Νοεμβρίου 2022

Νότου Αγ. Παρασκευής 16.00: Α.Ε. Αγ. Παρασκευής – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου, Διαιτητές: Τσίτσικας, Καντλή.

Γουδίου 17.00: Α.Ε. Αμπελοκήπων – Α.Γ.Σ. Άρτεμις, Διαιτητές: Οικονόμου Μ., Μαυρικίδου.

«Ν. Παξιμαδάς» 17.30: Γ.Σ. Πετρούπολης – Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Παπαγιαννόπουλος, Μαλκοπούλου.

Α’ Αργυρούπολης 19.30: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Γ.Σ. Ηλιούπολης, Διαιτητές: Διαμάντης, Καλούδας.

Αγ. Δημητρίου 20.00: Γ.Σ. Αστέρας Αγ. Δημητρίου – Γ.Σ.Κ. Ηρακλής, Διαιτητές: Κυργιαλάνη, Βέντρας.

Κυριακή 6 Νοεμβρίου 2022

Σελεπίτσαρι 17.30: Α.Ο. Ιωνικός Νίκαιας – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Χατζηβασιλείου, Πασπαλά.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – 2η αγωνιστική

Σάββατο 5 Νοεμβρίου 2022

1ο Γυμν. Λάρισας 17.00: Ε.Α. Λαρίσης – Α.Σ. Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Νίκα.

«Μ. Παρασκευόπουλος» 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Τονονίδης, Σκαρλατούδη.

Δ.Α.Κ. Ασβεστοχωρίου 18.00: Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Ε.Ο. Σταυρούπολης, Διαιτητές: Παπαδοπούλου Χρ., Γεωργιάδης Εμμ..

Ιωαννίνων 18.00: Π.Α.Σ. Γιάννενα – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας, Διαιτητές: Τζελέτας, Φλούδας.

Κυριακή 6 Νοεμβρίου 2022

Δ.Α.Κ. Έδεσσας 17.00: Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Γ.Σ.Γ. Νίκη, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Χανός.

ΚΑΠΠΑ 2000, 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Καπλάνης.

Related posts

Η πρεμιέρα στο Κ-18 Αγοριών

Κώστας Γεωργιάδης

Πέρασε νικηφόρα από τη Σταυρούπολη ο ΓΑΣ

Κώστας Γεωργιάδης

Έσπασε το ρόδι και ετοιμάζει αντεπίθεση ο Πανηπειρωτικός

Κώστας Γεωργιάδης