18.9 C
Ιωάννινα
12 Αυγούστου 2022
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Πρόγραμμα και Διαιτητές (5-8/2/2022)

Στην Κέρκυρα αγωνίζεται την Κυριακή 6 Φεβρουαρίου η γυναικεία ομάδα του ΑΟΙ.

Handball Premier, Κύπελλο Γυναικών, Β΄Ανδρών, Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών

 

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022
Handball Premier (πλέι οφ- 3η αγωνιστική)
Ιωνικού 12:30 (ΕΡΤ3), Ιωνικός Affidea- ΠΑΟΚ
(Τόλιος- Μερτινιάν, Νικολίτσας)
Μάνος Λοίζος 14:45, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Αβράμης- Χρόνης, Μίγκας)
Νέα Κίος 16:00, Διομήδης Άργους- Αερωπός Έδεσσας Man Dynamic
(Σκλαβενίτης- Βήτας, Ανταλής)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- Bianco Monte Δράμα 1986
(Τόλιος- Φωκίτης, Μίγκας)

Handball Premier (πλέι άουτ- 2η αγωνιστική)
Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΣΕ Δούκα
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Αγγελίδης)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- HC Σαλαμίνα
(Θεοδοσίου- Παπούλιας, Βέργος)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Άρης Νικαίας Olympic Diagnostic
(Νάσκος- Χαρίτσος, Μιχαηλίδης)

Α1 Γυναικών (πλέι άουτ- 3η αγωνιστική)
Μάνος Λοίζος 18:00, ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού- ΑΟ Προσοτσάνης
(Χρόνης- Αβράμης, Νικολίτσας)

Ημιτελικοί F4 Kυπέλλου Γυναικών
Χαλκίδας 15:00, ΠΑΟΚ Mateco- ΓΑΣ Καματερού
(Καρυδάκης- Γιακαλής, Κατσίκης- Τσάκωνας)
Χαλκίδας 17:00, Αθηναϊκός- ΟΦΝ Ιωνίας
(Γράψας- Κυριακού, Κατσίκης- Τσάκωνας)

Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Πανιώνιος
(Γερουλάνος- Γερουλάνος)

Β΄ Ανδρών (4η αγωνιστική)
Λαμίας 18:00, Αμικτύονες Λαμίας- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Παλαμιώτης- Καποτάς)
Β’ Ανδρών (9η αγωνιστική)
Κέρκυρας 15:00, Κερκυραϊκός- AOA Καστοριάς
(Θεοδοσίου- Παπούλιας)
Σερρών 17:00, Πανσεραϊκός- ΑΕΠ Πανόραμα
(Σαπανίδης- Παρασκευούδης)

Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 15:00, Βορέας Αλεξανδρούπολης- Απόλλων
(Ουζούνης- Μπαλάκος)
Αμυνταίου 16:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Ζαφειράκης
(Αγγελίδης- Πήτας)
Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- Φίλιππος Βέροιας
(Μαυρίδης- Τομίδης)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- Λεωνίδας
(Δαμασκός- Μυλωνάς)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Άρης Θ.- Ορφέας Σουρωτής
(Βαγγελτζίκης- Εφραιμίδης)

Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)
Κέρκυρας 12:45 Κερκυραϊκός- ΑΟΑ Καστοριάς
(Θεοδοσίου- Παπούλιας)
ΔΑΚ Κλαδισου 18:30, ΕΑΧ Χανιά- Ηλιούπολη 2006
(Λεφάκης- Δρακόπουλος)

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου 2022
Τελικός F4 Κυπέλλου Γυναικών
Χαλκίδας 16:00 (ΕΡΤFLIX) Νικητές ημιτελικών
(Νάσκος- Χαρίτσος, Κατσίκης- Τσάκωνας)

Κύπελλο Ανδρών (3ος γύρος)
ΧΑΝΘ 19:00, ΧΑΝΘ- ΑΣΕ Δούκα
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης, Μεϊμαρίδης)

Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική)
Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- Ηλυσιακός
(Σκλαβενίτης- Βήτας)
Ναυπλίου 19:30, Πολυνίκης- ΓΣ Παπασιδέρης
(Μπράμου- Ψύλλος)

Β’ Ανδρών (9η αγωνιστική)
Βόλου 13:00, Αγριά Βόλου- Μακεδών Θ.
(Καποτάς- Βελάνη)
Αμυνταίου 16:00, Αρίων- Άρτα Χάντμπολ 2015
(Αγγελίδης- Πήτας)
Κραχτίδης 18:00, ΓΕ Δράμας- Απόλλων
(Ηλιάδης- Παρασκευούδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Εκμάθηση- Φέρωνας
(Εφραιμίδης- Νικόλας)

Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική)
Κλαδισού 13:00, Ιδομενέας Γαλατά- Πήγασος Κυψέλης
(Λεφάκης- Δρακόπουλος)
Πολιτείας 17:30, ΑΟ Πολιτείας- Δίας
(Γιακαλής- Αγγελοπούλου)
Καλλιθεάς 21:00, Έσπερος Καλλιθέας- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Φωτακίδης- Καρυδάκης)

Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Κέρκυρας 16:00, Κερκυραϊκός- ΑΟ Ιωαννίνων
(Θεοδοσίου- Παπούλιας)
Ναυπλίου 17:30, Πολυνίκης Ναυπλίου- Δόξα Βύρωνα
(Μπράμου- Ψύλλος)

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Φιλίππειο 12:00, Φίλιππος Βέροιας- Ορφέας Κατερίνης
(Μαυρίδης- Τομίδης)

Δευτέρα 7 Φεβρουαρίου 2022
Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Μάνος Λοίζος 22:00, ΑΕΚ- Άρης Νικαίας
(Γιακαλής- Αγγελοπούλου)

Τρίτη 8 Φεβρουαρίου 2022
Handball Premier (πλέι οφ- 4η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 17:30, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΕΚ
(Θεοδοσίου- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)

Related posts

Ευρωπαϊκό Εφήβων: Με Ισραήλ στον ημιτελικό η Εθνική

Κώστας Γεωργιάδης

Πρόκριση για την Εθνική Εφήβων παρά την ήττα

Κώστας Γεωργιάδης

Σπουδαία νίκη της Εθνικής εφήβων στην πρεμιέρα της διοργάνωσης στο Τελ Αβίβ

Κώστας Γεωργιάδης