16.1 C
Ιωάννινα
2 Οκτωβρίου 2022
ΜΠΑΣΚΕΤ

Πρώτο τζάμπολ στα αναπτυξιακά της ΕΣΚΑΒΔΕ

Οι έφηβοι, οι παίδες και οι παμπαίδες, εγκαινιάζουν το Σαββατοκύριακο τη φετινή χρονιά στην ΕΣΚΑΒΔΕ.

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 17 – 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2022
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2022
17/9/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 16:30 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ –
17/9/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18:30 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΕΦΗΒΩΝ ΛΙΟΤΣΟΣ ΛΥΤΡΑΣ
17/9/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 19:00 Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ –
17/9/2022 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 18:30 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
17/9/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑΣ
17/9/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΔΙΩΤΗ
17/9/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΚΟΥΣΤΑ
17/9/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 14:00 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ. ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΜΑΤΖΑΝΑΣ
17/9/2022 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 16:30 Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΜΑΤΖΑΝΑΣ
17/9/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 18:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ (Β) – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ ΠΑΠΠΑΣ
17/9/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
17/9/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ
17/9/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΙΣΙΟΣ
17/9/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΛΗΜΑΤΑΣ
17/9/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
17/9/2022 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ-Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2022
18/9/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ –
18/9/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ –
18/9/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
18/9/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΚΑΖΑΝΑ
18/9/2022 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 16:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΛΑΥΔΑΡΙΑΣ
18/9/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 14:00 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΜΑΤΖΑΝΑΣ –
18/9/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 14:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
18/9/2022 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 12:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
18/9/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 17:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΙΜΠΕΡΛΕΝΙΟΣ
18/9/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ (Β) ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
18/9/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝ. – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΠΑΣ
18/9/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:30 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ -Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
18/9/2022 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 16:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΝΤΙΣΙΟΣ
18/9/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΑΓΙΟΥΣ
18/9/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
18/9/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΛΑΞΗΣ

 

Related posts

“Χτύπημα” με Σταυριανή Βιντσιλαίου η Νίκη Λευκάδας

Κώστας Γεωργιάδης

Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών: Πρόκριση για τον Ολυμπιακό και την Ελευθερία Μοσχάτου

Κώστας Γεωργιάδης

Κύπελλο Ελλάδας: Το εισιτήριο στον ΑΟ Αγρινίου

Κώστας Γεωργιάδης