15.9 C
Ιωάννινα
16 Απριλίου 2024
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Ρεπό ο ΑΟΙ το Σαββατοκύριακο

Με τη διεξαγωγή της 15ης αγωνιστικής, συνεχίζεται η Β’ Εθνική.

Ο ΑΟΙ έχει ρεπό το Σαββατοκύριακο, και επιστρέφει στις 23/3, με τον εκτός έδρας αγώνα απέναντι στον Κερκυραϊκό.

Πρόγραμμα και Διαιτητές (7-11/3/2024)

Πέμπτη 7 Μαρτίου 2024
Handball Premier (18η αγωνιστική)
Δαϊς 20:00, ΑΣΕ Δούκα- ΑΕΚ
(Τόλιος- Φωκίτης, Αντωνόπουλος)

Σάββατο 9 Μαρτίου 2024
Handball Premier (18η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ- Πανελλήνιος ΓΣ
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης, Δελόγλου)
Νέα Κίος 16:30, Διομήδης Άργους- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Βήτας- Σκλαβενίτης, Ανταλής)
Ηλιούπολης 17:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
(Γερουλάνος- Μπράμου, Προδρομίδης)
Κραχτίδη 18:00, Bianco Monte Δράμα- Ιωνικός Affidea
(Γράψας- Κυριακού, Μεϊμαρίδης)
Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ζαφειράκης Νάουσας
(Νάσκος- Χαρίτσος, Αγγελίδης)

Α2 Ανδρών (16η αγωνιστική)
Φιλίππειο 15:00, Φέρωνας Βέροιας Markakis Homme- Φαίακας Κέρκυρας V-Hotels
(Αγγελίδης- Βιολιτζής)
Κορωπίου 18:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Ακαδημία Πάτρας
(Ζήσης- Ψύλλος, Αντωνόπουλος)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- HC Σαλαμίνα
(Τόλιος- Φωκίτης, Προδρομίδης)
Γ. Χαλκίδης 20:00, Άρης Νίκαιας- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Χαραλαμπίδης- Λεφάκης, Τσάκωνας)

Β’ Ανδρών
Ασπροπύργου 15:30, Ολύμπιος Δίας Ασπροπύργου- ΑΟ Πολιτείας
(Παπαπαύλου- Κολυβέρη)
Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα- ΓΑΣ Καματερού
(Παπαματθαίου- Δαμασκός)
Κερατσινίου 21:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Ιδομενέας Γαλατά
(Γερουλάνος- Δρακόπουλος)

Κυριακή 10 Μαρτίου 2024
Α2 Ανδρών (16η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Αθηναϊκός
(Βήτας- Γερουλάνος, Ανταλής)
ΧΑΝΘ 16:00, ΧΑΝΘ- Αλέξανδρος Αξιούπολης
(Θεοδοσίου- Παπούλιας, Σαμαράς)
Σερρών 17:00, Πανσερραϊκός- Εκμάθηση
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)

Β’ Ανδρών
Βόλου 14:00, Κένταυρος Αγριά Βόλου- Πόντιοι Κιλκίς
(Πήτας- Αγγελίδης)
Πολιτείας 14:00, ΑΟ Πολιτείας- Ιδομενέας Γαλατά
(Δρακόπουλος- Ψύλλος)
Μετς 14:30, Δίας Μοσχάτου Ταύρου- Πήγασος Κυψέλης
(Σκλαβενίτης- Παγωνίδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 15:00, Πανόραμα- Κερκυραϊκός
(Νικόλας- Μαυρίδου)
Κραχτίδης 15:00, ΓΕ Δράμας- ΑΟΑ Καστοριάς
(Κιοσές- Τορνικίδης)
Ιλισίων 17:00, Ηλυσιακός- Αμφικτύονες
(Φωκίτης- Λεφάκης)

Α2 Γυναικών
Κέρκυρας 14:00, Φαίακας Κέρκυρας- Κερκυραϊκος
(Χρόνης- Θεοδοσίου)

Final Four Κυπέλλου Γυναικών (ημιτελικά)
Μελισσίων 17:00, ΠΑΟΚ Mateco- ΑΕΠ Πανόραμα
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Τσάκωνας)
Μελισσίων 20:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Αναγέννηση Άρτας
(Γκόγκας- Σαχίνογλου, Μίγκας)

Δευτέρα 11 Μαρτίου 2024
Final Four Κυπέλλου Γυναικών (Τελικός)
Μελισσίων, 20:00 (ΕΡΤ3)
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Μεϊμαρίδης- Αντωνόπουλος)

Related posts

Ήττα από τον Αμύντα ο ΑΟΙ

Κώστας Γεωργιάδης

Εντός ο ΑΟΙ και μπαράζ οι έφηβοι

Κώστας Γεωργιάδης

Δεν ταξιδεύει στο Κιλκίς ο ΑΟΙ

Κώστας Γεωργιάδης