9.9 C
Ιωάννινα
20 Μαΐου 2022
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Στα γήπεδα οι υποδομές (29-30/1)

Τα πρωταθλήματα υποδομών “Στέφανος Γεράσης”, συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο 29-30/1:

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α
(8η αγωνιστική)
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 29/01/22 13:00 ΠΑΣΙΑΣ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΤΖΙΜΑ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β
(8η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 29/01/22 10:30 ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 29/01/22 10:30 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 – Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 29/01/22 11:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α
(8η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 29/01/22 10:00 ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 29/01/22 13:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 30/01/22 10:00 ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(8η αγωνιστική)
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 30/01/22 11:00 ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 30/01/22 12:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή 30/01/22 12:30 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΣΗΠΑΚΗ Β.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 30/01/22 12:30 ΠΑΣΙΑΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α
(8η αγωνιστική)
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 29/01/22 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 29/01/22 12:30 ΔΡΟΣΟΣ Ε.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 30/01/22 13:00 ΧΑΛΚΗΣ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β
(8η αγωνιστική)
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Σάββατο 29/01/22 13:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β – Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β SOCCER WORLD Κυριακή 30/01/22 10:30 ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή 30/01/22 12:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 30/01/22 12:00 ΧΑΛΚΗΣ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α
(8η αγωνιστική)
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 29/01/22 11:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο 29/01/22 11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 29/01/22 13:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή 30/01/22 11:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή 30/01/22 12:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β
(8η αγωνιστική)
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο 29/01/22 12:00
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο 29/01/22 12:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β – ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 29/01/22 12:30
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ SOCCER WORLD Κυριακή 30/01/22 12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή 30/01/22 12:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 30/01/22 12:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε SOCCER WORLD Κυριακή 30/01/22 13:00

Related posts

Οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής των μπαράζ ανόδου στη Γ’ Εθνική

Ποδοσφαιρικό τουρνουά για παιδιά στον Κατσικά

Δωρεάν μαστογραφίες από τα Γιάννενα WFC

Κώστας Γεωργιάδης