24.9 C
Ιωάννινα
30 Ιουνίου 2022
ΜΠΑΣΚΕΤ

Στα Γιάννινα ο Β’ Όμιλος της Β’ Φάσης Πανελλήνιου Νεανίδων

Στα Γιάννινα θα πραγματοποιηθεί ο Β’ Όμιλος της Β’ Φάσης του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Νεανίδων.

Τα προγράμματα της Β’ Φάσης των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Εφήβων και Νεανίδων είναι τα εξής:

Εφήβων

Α’ Όμιλος (Σέρρες)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22   ΚΟΙΛΑΔΑΣ 17.00 19.30 ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΘΛΟΣ Α. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΣ ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
  16/04/22   ΚΟΙΛΑΔΑΣ 16.00 18.30 ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ- ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΑΘΛΟΣ Α. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΣ- ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ
  17/04/22   ΚΟΙΛΑΔΑΣ 13.00 15.30 ΑΘΛΟΣ Α. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

Β’ Όμιλος (Θήβα)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22   ΘΗΒΑΣ 17.00 19.30 ΑΟ Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  16/04/22   ΘΗΒΑΣ 16.00 18.30 ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΟ Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
  17/04/22   ΘΗΒΑΣ 12.00 14.30 ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ ΑΟ Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

Γ’ Όμιλος (Κόρινθος)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22   ΚΟΡΙΝΘΟΥ 16.00 18.30 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΒΑΟΛ – ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ
  16/04/22   ΚΟΡΙΝΘΟΥ 16.00 18.30 ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΒΑΟΛ
  17/04/22   ΚΟΡΙΝΘΟΥ 10.00 12.30 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 – ΒΑΟΛ ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

Δ’ Όμιλος (Αθήνα)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22 «ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ» 19.30 21.30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
  16/04/22 «ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ» 12.30 14.30 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
  17/04/22 «ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ» 12.30 14.30 ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

Ε’ Όμιλος (Αθήνα)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22 «ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ» 19.00 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  16/04/22 «ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ» 19.30 2ος ΕΚΑΣΘ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17/04/22 «ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ» 16.30 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – 2ος ΕΚΑΣΘ

Νεανίδων

Α’ Όμιλος (Λιτόχωρο)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22 ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 18.00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  16/04/22 ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΚΚ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
  17/04/22 ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 17.00 ΑΚΚ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

Β’ Όμιλος (Ιωάννινα)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22 NEO ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20.00 ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ
  16/04/22 NEO ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.00 ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝ. – ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ
  17/04/22 NEO ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.00 ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Γ’ Όμιλος (Μεσσήνη)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22   ΜΕΣΣΗΝΗΣ 17.00 19.00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
  16/04/22   ΜΕΣΣΗΝΗΣ 15.00 17.00 ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
  17/04/22   ΜΕΣΣΗΝΗΣ 11.00 13.00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Δ’ Όμιλος (Αθήνα)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 15.30 ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
  16/04/22 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 16.00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΤΕ ΣΑΜΟΥ
  17/04/22 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 12.00 ΤΕ ΣΑΜΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

Ε’ Όμιλος (Θεσσαλονίκη)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22   ΜΙΚΡΑΣ   20.00   ΑΡΗΣ – 2ος ΕΣΚΑΝΑ
  16/04/22   ΜΙΚΡΑΣ   13.00   2ος ΕΣΚΑΝΑ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  17/04/22   ΜΙΚΡΑΣ   13.00   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ

Related posts

Συνεργασία ΑΟ Αγρινίου-ΑΛΦΑ ’93

Κώστας Γεωργιάδης

Πανελλήνιο Κορασίδων ΟΠΑΠ: Το πανόραμα των αγώνων (29/6)

Κώστας Γεωργιάδης

Πανελλήνιο Παίδων ΟΠΑΠ: Το πανόραμα των αγώνων (29/6)

Κώστας Γεωργιάδης