8.9 C
Ιωάννινα
23 Σεπτεμβρίου 2021
ΜΠΑΣΚΕΤ

Στα παρκέ οι υποδομές (14-15/12)

neokleisto2

neokleisto2Το μενού στις υποδομές το Σαββατοκύριακο, περιλαμβάνει τις αναμετρήσεις για τα πρωταθλήματα Νεανίδων, Παίδων, Κορασίδων και της Β’ Φάσης Προμίνι 2007.

Κ.Ε.Δ. Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ – ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΑΞ. ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤO 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019
** 14/12/2019 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Γ.Σ Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
14/12/2019 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 12:00 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
14/12/2019 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 15:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ Κ.
14/12/2019 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 13:30 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
** 14/12/2019 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 15:00 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Γ.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
14/12/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΜΠΑΚΟΣ
14/12/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
** 14/12/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14/12/2019 ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ(ΠΑΛΙΟ) 16:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Λ.Φ.Α 93′ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΤΣΩΛΗΣ
14/12/2019 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 12:00 Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
14/12/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:30 Α.Γ.Σ.Ι – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
** 14/12/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
14/12/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21:30 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) – Α.Γ.Σ.Ι(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
** 14/12/2019 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 16:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
14/12/2019 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13:30 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΔΡΙΚΟΣ
14/12/2019 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΔΡΙΚΟΣ
14/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 18:00 Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019
15/12/2019 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 17:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
15/12/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ
15/12/2019 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 17:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
15/12/2019 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13:00 ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
15/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:00 ΘΡΥΛΟΣ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΒΑΡΗΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
** 15/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
15/12/2019 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 12:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
15/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΝΑΚΑΣ ΘΩΜΟΣ Β.
15/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΘΩΜΟΣ Ν.
15/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΘΩΜΟΣ Ν.
15/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
15/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΘΩΜΟΣ ΟΡ.

 

*** Με αστεράκια οι αξιολογημένοι αγώνες

Related posts

ΑΓΣΙ: Νίκη στο δυνατό τεστ με τον Πρωτέα Γρεβενών (photo)

Κώστας Γεωργιάδης

ΑΟ Αγρινίου: Φιλική επικράτηση στο Μεσολόγγι

Κώστας Γεωργιάδης

Ο Ολυμπιακός και ο Ιωνικός Νικαίας στα προημιτελικά

Κώστας Γεωργιάδης