12.9 C
Ιωάννινα
23 Σεπτεμβρίου 2021
ΜΠΑΣΚΕΤ

Στα παρκέ οι υποδομές (21-22/12)

neanides pas pigasos

neanides pas pigasosΟι αγώνες στα πρωταθλήματα υποδομών, συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο με το παρακάτω πρόγραμμα:

Κ.Ε.Δ. Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ – ΤΡΙΤΗ 24 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΑΞ. ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤO 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019
** 21/12/2019 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 15:00 Γ.Σ Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
** 21/12/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:00 ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
21/12/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ Κ.
21/12/2019 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 14:00 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
21/12/2019 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 15:30 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
21/12/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο ΖΗΡΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΜΠΑΚΟΣ
** 21/12/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΡΟΗΜ. ΠΡΟΜΙΝΙ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΜΠΑΚΟΣ
21/12/2019 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 11:00 Α.Γ.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΤΣΩΛΗΣ
21/12/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21:30 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
** 21/12/2019 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 18:30 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΡΟΗΜ. ΠΡΟΜΙΝΙ ΔΙΒΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
** 21/12/2019 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13:00 Α.Γ.Σ.Ι – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ ΠΡΟΗΜ. ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
** 21/12/2019 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
21/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019
22/12/2019 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 15:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
** 22/12/2019 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Γ.Σ Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Λ.Φ.Α 93′ ΠΡΟΗΜ. ΠΡΟΜΙΝΙ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
22/12/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ
22/12/2019 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 18:00 Α.Σ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
22/12/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
22/12/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:45 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΔΡΙΚΟΣ
22/12/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:30 Α.Γ.Σ.Ι(Β) – Γ.Ε ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΔΡΙΚΟΣ
22/12/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:15 Α.Γ.Σ.Ι – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
22/12/2019 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΛΙΑΚΟΣ
22/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
22/12/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΝΑΚΑΣ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
ΤΡΙΤΗ 24 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019
24/12/2019 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 15:00 Α.Λ.Φ.Α 93′ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ

 

*** Με αστεράκια οι αξιολογημένοι αγώνες

Related posts

ΑΓΣΙ: Νίκη στο δυνατό τεστ με τον Πρωτέα Γρεβενών (photo)

Κώστας Γεωργιάδης

ΑΟ Αγρινίου: Φιλική επικράτηση στο Μεσολόγγι

Κώστας Γεωργιάδης

Ο Ολυμπιακός και ο Ιωνικός Νικαίας στα προημιτελικά

Κώστας Γεωργιάδης