12.9 C
Ιωάννινα
29 Φεβρουαρίου 2024
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Στα χαρτιά τη νίκη ο ΑΟΙ

Η 6η αγωνιστική θα διεξαχθεί στη Β’ Εθνική Ανδρών.

Ο ΑΟ Ιωαννίνων κερδίζει στα χαρτιά την αναμέτρηση με την Άρτα Handball.

Πρόγραμμα και Διαιτητές (1-6/12/2023)

Παρασκευή 1η Δεκεμβρίου 2023
Α2 Γυναικών
Βασιλικών 18:00, Ορφέας Σουρωτής- Ορφέας Κατερίνης
(Βαγγελτζίκης- Κολυβέρη)

Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023
Handball Premier (10η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 15:30, ΑΕΚ- Πανελλήνιος ΓΣ –κεκλεισμένων των θυρών-
(Γερουλάνος- Λεφάκης, Μίγκας)
Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Τζαφερόπουλος- Τσιάνας, Μεϊμαρίδης)
Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
(Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Κατσίκης)
Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Ιωνικός Affidea
(Θεοδοσίου- Χαρίτσος, Σίσκου)

Α2 Ανδρών
Βριλησσίων 15:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Άρης Νικαίας
(Σκλαβενίτης- Βήτας, Ανταλής)
Κέρκυρας 17:00, Φαίακας Κέρκυρας- Φέρωνας Βέροιας
(Πατιός- Πήτας)
Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)
Σαλαμίνας 18:00, HC Σαλαμίνα- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Καρυδάκης- Γιακαλής, Τσάκωνας)
Συκεών 18:00, Εκμάθηση- Πανσερραϊκός
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)
ΟΑΚΑ 18:30, ΑΕ Χαλανδρίου- Ποσειδών Λουτρακίου –κεκλεισμένων των θυρών-
(Γερουλάνος- Λεφάκης, Προδρομίδης)
Αξιούπολης 19:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- ΧΑΝΘ
(Γκόγκας- Σαχίνογλου, Δελόγλου)

Β’ Ανδρών
Αμυνταίου 16:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Κένταυρος Αγριά Βόλου
(Αγγελίδης- Μαυρίδης)
Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα- Δίας Μοσχάτου Ταύρου
(Δρακόπουλος- Ψύλλος)
Κιλκίς 20:00, Πόντιοι Κιλκίς- ΑΕΠ Πανόραμα
(Βιολιτζής- Εφραιμίδης)
Καματερού 20:00, ΓΑΣ Καματερού- Ιδομενέας Γαλατά
(Μπράμου- Στασινού)

Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική)
Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Αναγέννηση Άρτας
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Αντωνόπουλος)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΟΦΝ Ιωνίας
(Γράψας- Κυριακού, Αποστολίδης)

Α2 Γυναικών
Ηλιούπολης 13:30, ΑΣ Ηλιούπολης- ΕΑΧ Χανιά
(Παπαματθαίου- Φραγκίσκου)
Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Φίλιππος Βέροιας
(Αγγελίδης- Μαυρίδης)
Κέρκυρας 21:30, Κερκυραϊκός- ΑΟΑ Καστοριάς
(Πατιός- Πήτας)

Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023
Handball Premier (10η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ- Διομήδης Άργους
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Κατσίκης- Μιχαηλίδης)

Α2 Ανδρών
Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- ΟΦΝ Ιωνίας
(Παπαματθαίου- Ψύλλος)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- ΓΣ Παπασιδέρης
(Τόλιος- Φωκίτης, Τσάκωνας)

Β’ Ανδρών
Καλλιθέας 12:00, Έσπερος Καλλιθέας- Ιδομενέας Γαλατά
(Σκλαβενίτης- Δαμάσκος)
Μετς 14:30, Πήγασος Κυψέλης- Ηλυσιακός
(Ζήσης- Καρυδάκης)
Λαμίας 15:30, Αμφικτύονες Λαμίας- Ασπίδα Αγ. Αναργύρων
(Βελάνη- Παλαμιώτης)
Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Ολύμπιος Δίας
Ασπροπύργου
(Δρακόπουλος- Σκαπέρας)
Αμυνταίου 17:00, Αμύντας Αμυνταίου- ΑΟ Κοζάνης
(Αγγελίδης- Τσιάνας)
Πολιτείας 17:30, ΑΟ Πολιτείας- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Μπράμου- Στασινού)

Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΠΑΟΚ Mateco- ΑΕΚ
(Γκόγκας- Σαχίνογλου, Σαμαράς)
Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών- ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού
(Θεοδοσίου- Παπούλιας, Παρτεμιάν)
Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα- Αθηναϊκός
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης, Γκόλια)

Α2 Γυναικών
Κέρκυρας 12:00, Φαίακας Κέρκυρας- ΑΟΑ Καστοριάς
(Πατιός- Πήτας)
Καματερού 14:20, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΕΑΧ Χανιά
(Βήτας- Δρακόπουλος)
Κέρκυρας 14:30, Κερκυραϊκός- Εθνικός Κοζάνης
(Πάτιός- Πήτας)
Πάτρας 16:00, Ακαδημία Πάτρας- ΑΣ Άνοιξης Διονύσου
(Τόλιος- Φωκίτης)
Προσοτσάνης 16:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Πανελλήνιος Νεάπολης
(Ηλιάδης- Παρασκευούδης)
Αλεξανδρούπολης 17:00, Βορέας Αλεξανδρούπολης- Ορφέας Κατερίνης
(Κιοσσές- Ποντισίδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 19:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Δράμα 1986
(Γράψας- Μαυρίδου)
Χαλκίδης 19:30, Άρης Νικαίας- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Χαραλαμπίδης- Φραγκίσκου)

Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου 2023
Handball Premier (10η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΣΕ Δούκα- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή –κεκλεισμένων των θυρών-

Related posts

Νικηφόρο πέρασμα από την Κοζάνη ο ΑΟΙ

Κώστας Γεωργιάδης

Στην Κοζάνη ο ΑΟΙ

Κώστας Γεωργιάδης

Δραματική νίκη του ΑΟΙ επί της Αγριάς Βόλου

Κώστας Γεωργιάδης