10 C
Ιωάννινα
11 Απριλίου 2021
ΜΠΑΣΚΕΤ

Στο παρκέ παίδες-κορασίδες και μίνι

neokleisto2

neokleisto2Η δράση συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο για παίδες, κορασίδες και μίνι αγόρια.

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 17 – 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
17/10/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:00 Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
17/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ
17/10/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 15:00 Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΜΠΑΚΟΣ
17/10/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:30 Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΜΠΑΚΟΣ
17/10/2020 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 12:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
17/10/2020 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΣΙΓΑΣ
17/10/2020 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ (**) ΠΑΙΔΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΜΙΓΔΟΣ
17/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:30 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
17/10/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
17/10/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 17:00 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
17/10/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 19:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
17/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ (Β) – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
17/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:15 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ (Β) – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
18/10/2020 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 14:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ
18/10/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12:00 Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
18/10/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:30 Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
18/10/2020 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 14:30 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
18/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΤΣΩΛΗΣ
18/10/2020 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 12:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Α.Γ.Σ.Ι(Β) – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ(Β) ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ
18/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:30 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ
18/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:45 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ (**) ΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
18/10/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ
18/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:30 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
18/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:45 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
18/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΑΚΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.

 

Related posts

Αριθμοί: Προμηθέας – Μεσολόγγι Baxi

Κώστας Γεωργιάδης

Νέα βαριά ήττα για τη Νίκη Λευκάδας

Κώστας Γεωργιάδης

Επόμενος σταθμός η Πάτρα στην μάχη της παραμονής

Κώστας Γεωργιάδης