21.6 C
Ιωάννινα
20 Αυγούστου 2022
ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ

Συγκροτήθηκαν οι νέες Περιφερειακές Επιτροπές

Τη σύνθεση των εννέα (9) Περιφερειακών Επιτροπών της Ομοσπονδίας, ενέκρινε το Δ.Σ της ΚΟΕ, στη συνεδρίαση της 31ης Ιανουαρίου 2022.

Αναλυτικότερα:

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΤΤΙΚΗΣ (Αθήνα)

Πρόεδρος: Μπάμπης Μαρουλάκης

Αντιπρόεδρος: Βασιλική Γαρελίδου

Γενική Γραμματέας: Σοφία Ναϊσίδου

Ταμίας: Χρήστος Μαλάμης

Γενικός Συντονιστής Αγωνιστικού Προγράμματος: Παναγιώτης Ξενάκης

Μέλη: Αλέκα Καλογερά, Δημήτρης Καμαρινόπουλος, Γιώργος Κόλλιας, Νίκος Κραουνάκης, Δημήτρης Κύρκος, Γιώργος Μαργιούκλας, Σπύρος Μίντζης, Πάνος Μιχαλόπουλος, Μανώλης Μουστάκης, Ελένη Σταυρακοπούλου, Γιώργος Τζαμουράνης, Γιώργος Χαραλάμπους

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (Θεσσαλονίκη)

Πρόεδρος: Λεωνίδας Αθανασιάδης

Αντιπρόεδρος: Αντώνης Ρέντας

Γενικός Γραμματέας: Κώστας Κωνσταντινίδης

Ταμίας: Γιάννης Τσανακτσίδης

Γενικός Συντονιστής Αγωνιστικού Προγράμματος: Ιορδάνης Χατζηγεωργίου

Μέλη: Γιώργος Αρμουτσής, Γιώργος Βορδουνάς, Άκης Γράτσιος, Γιώργος Δημητριάδης, Γιάννης Ελευθεριάδης, Βενετία Κομιανίδου, Στέλλα Λαζαρίδου, Δήμος Μπουφίδης, Παντελής Παντής, Σάββας Πιαστόπουλος, Δημήτρης Σουβατζόγλου, Σαράντης Στεφάνου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ (Καβάλα)

Πρόεδρος: Κωνσταντίνος Χατζηκωνσταντίνου

Αντιπρόεδρος: Γιώργος Μαρέτης

Γενικός Γραμματέας: Χρήστος Μπανιώτης

Ταμίας: Μιχάλης Κούκουλος

Γενικός Συντονιστής Αγωνιστικού Προγράμματος: Ζαφείρης Μπαξεβανίδης

Μέλη: Φωτεινή Κούρτη, Αυγερινός Μεσινέζης, Μαρία Ροδοπούλου, Χριστίνα Ρουσίδου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (Λάρισα)

Πρόεδρος: Γιώργος Κατσαντώνης

Αντιπρόεδρος: Πασχάλης Σταμούλης

Γενικός Γραμματέας: Δημήτρης Κατσιάμπας

Ταμίας: Επαμεινώντας Αναγνώστου

Γενικός Συντονιστής Αγωνιστικού Προγράμματος: Δημήτρης Γκούγκλιας

Μέλη: Κώστας Αμπλαντής, Θανάσης Γκιτέρσος, Μαρία Μακρυγιάννη, Κώστας Μαλαμούσης, Μίλτος Μαυροειδής, Παύλος Νούσιας, Τάσος Στάμος, Χρήστος Τολουμτζίδης

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ & ΕΥΒΟΙΑΣ (Χαλκίδα)

Πρόεδρος: Ελευθερία Σαραντίδου

Αντιπρόεδρος: Βασίλης Παπαδημητρίου

Γενικός Γραμματέας: Προκόπης Αλέξης

Ταμίας: Γεωργία Τριψάνα

Γενικός Συντονιστής Αγωνιστικού Προγράμματος: Δημήτρης Δεμερτζής

Μέλη: Γιώργος Ζαγκανάς, Χρήστος Κακαβάς (Υπ. Διοργανώσεων Καρπενησίου), Κώστας Καλοπίτας, Σωτήρης Καρβούνης, Κώστας Κούμπουρας, Γιώργος Κυριάκης, Γιάννης Μπουλαλάς, Κώστας Πασάς, Νίκος Σαλίπας, Γεωργία Χατζηγεωργίου

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ – ΗΠΕΙΡΟΥ & ΒΟΡΕΙΩΝ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (Γιάννενα)

Πρόεδρος: Ηλίας Σπυριούνης

Αντιπρόεδρος: Χρήστος Μητσιάλης

Γενική Γραμματέας: Σούλα Μαγκαβίλα

Ταμίας: Φωτεινή Σγουρού

Γενικός Συντονιστής Αγωνιστικού Προγράμματος: Γιάννης Ευαγγελίου

Μέλη: Κώστας Γκρέκας, Τέλης Λιάρος, Νίκος Παπασπύρου, Νίκος Σκόρδος

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ & ΝΟΤΙΩΝ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (Πάτρα)

Πρόεδρος: Μάκης Γεωργαράς

Αντιπρόεδρος: Γιώργος Ανδρουτσέλης

Γενικός Γραμματέας: Βασίλης Τσαγρής

Ταμίας: Μιχάλης Μπουχούτσος

Γενικός Συντονιστής Αγωνιστικού Προγράμματος: Γιώργος Σωτηρόπουλος

Μέλη: Δημήτρης Κακαλίκας, Πέτρος Καλόφωνος, Παναγιώτης Κωστόπουλος. Θόδωρος Σάκκος, Νίκος Σωτηρόπουλος

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΡΗΤΗΣ & ΡΟΔΟΥ (Ηράκλειο)

Πρόεδρος: Γιώργος Ανδρουλάκης

Αντιπρόεδρος: Αλεξία Μαρίνη

Γενική Γραμματέας: Μαίρη Μηναδάκη

Ταμίας: Μαρία Πρατικάκη

Γενικός Συντονιστής Αγωνιστικού Προγράμματος: Μιχάλης Ηλιόπουλος

Μέλη: Γιάννης Αθανασάκης, Αντωνία Γερωνυμάκη, Αντώνης Δημόπουλος. Δημήτρης Μοναχός, Δημήτρης Παπαδάκης, Έλενα Πασπαλάκη, Χαρά Πράπα, Δημήτρης Πρωϊμάκης, Γιάννης Ριτσατάκης, Μανώλης Τηλιακός, Γιώργος Τριχιάς, Νίκος Χαλκιαδάκης

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΙΓΑΙΟΥ (Χίος)

Πρόεδρος: Οδυσσέας Μαράτσος

Αντιπρόεδρος: Γιώργος Κανελλόπουλος

Γενική Γραμματέας: Βάσω Σπύρου

Ταμίας: Δέσποινα Κοράκη

Γενικός Συντονιστής Αγωνιστικού Προγράμματος: Δημήτρης Σωριανός

Related posts

Τελικές πρόβες πριν το Σπλιτ για τις Εθνικές ομάδες

Κώστας Γεωργιάδης

Προκήρυξη Ε3 Open 35ης εβδομάδας

Κώστας Γεωργιάδης

Φιναλίστ στους κρίκους ο εντυπωσιακός Πετρούνιας

Κώστας Γεωργιάδης