2.2 C
Ιωάννινα
1 Φεβρουαρίου 2023
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Συνεχίζεται η δράση στα “Στέφανος Γεράσης” (3-4/12)

Τα πρωταθλήματα υποδομών “Στέφανος Γεράσης” συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο με τις εξής αναμετρήσεις:

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16Α
(2η αγωνιστική)
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 03/12/22 10:00 ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή 04/12/22 10:00 ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 04/12/22 10:00 ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΙΜΑ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16Β
(2η αγωνιστική)
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 04/12/22 10:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 04/12/22 12:00 ΤΖΙΜΑ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14Α
(2η αγωνιστική)
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 03/12/22 10:00 ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 03/12/22 12:00 ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ EPIRUS SPORT Κυριακή 04/12/22 12:00 ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
1η αγωνιστική
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Πέμπτη 08/12/22 15:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14Β
(2η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 04/12/22 10:00 ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΗΛΙΑ Ε.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β ΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή 04/12/22 11:00 ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Λ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12Α
(2η αγωνιστική)
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο 03/12/22 10:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ EPIRUS SPORT Σάββατο 03/12/22 11:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 03/12/22 12:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή 04/12/22 10:30 ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12Β
(2η αγωνιστική)
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 – Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β SOCCER WORLD Σάββατο 03/12/22 10:30 ΠΑΣΙΑΣ Α.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Σάββατο 03/12/22 12:00 ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β EPIRUS SPORT Κυριακή 04/12/22 12:00 ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12Γ
(2η αγωνιστική)
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ SOCCER WORLD Σάββατο 03/12/22 11:30 ΠΑΣΙΑΣ Α.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ – ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 03/12/22 13:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Γ – Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη 07/12/22 16:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10Α
(2η αγωνιστική)
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ SOCCER WORLD Σάββατο 03/12/22 11:00
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 03/12/22 11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 04/12/22 12:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10Β
(2η αγωνιστική)
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ SOCCER WORLD Σάββατο 03/12/22 12:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 03/12/22 13:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 04/12/22 11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 04/12/22 11:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Β – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή 04/12/22 11:30

Related posts

ΚΕΔΕ: «Η γηπεδούχος ομάδα υπεύθυνη για τον απινιδωτή»

Κώστας Γεωργιάδης

Ξεκινούν με αντίπαλο την Κέρκυρα οι Μικτές της ΕΠΣΗΠ

Κώστας Γεωργιάδης

Στα φιλικά με τη Σκωτία η Αλεξάνδρα Βαρσάνη από τα Γιάννενα WFC

Κώστας Γεωργιάδης