13.9 C
Ιωάννινα
21 Σεπτεμβρίου 2021
ΜΠΑΣΚΕΤ

Τα νοκ άουτ στις κορασίδες, δράση σε παίδες και μίνι 2006

neokleisto2

neokleisto2Τη Β’ Φάση Κορασίδων αλλά και αγώνες για τις κατηγορίες Παίδων και Μίνι 2006, περιλαμβάνει το πρόγραμμα στις υποδομές της ΕΣΚΑΒΔΕ.

Κ.Ε.Δ. Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ – ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤO 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
1/2/2020 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 15:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
1/2/2020 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 17:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
1/2/2020 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 12:00 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Γ.Σ Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ Κ.
1/2/2020 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 12:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ
1/2/2020 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 14:00 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ
1/2/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:00 Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΓΚΟΤΑΣ
1/2/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 Α.Λ.Φ.Α 93 – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
1/2/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 14:00 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΚΟΣ
1/2/2020 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 12:30 Α.Ο ΖΗΡΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΛΑΔΙΑΣ
1/2/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
1/2/2020 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 17:00 ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΚΑΕ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
1/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ
1/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΘΩΜΟΣ Ν.
1/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΘΩΜΟΣ Ν.
ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
2/2/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 15:00 Γ.Σ Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93 ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
2/2/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ
2/2/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16:00 ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΣΙΜΟΥ
2/2/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:00 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
2/2/2020 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 12:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Γ.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
2/2/2020 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΣΙΜΟΥ
2/2/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
2/2/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:00 ΘΡΥΛΟΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
2/2/2020 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21:30 ΘΡΥΛΟΣ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
2/2/2020 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:00 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
2/2/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 11:00 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΜΙΝΙ 2006 ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΡΙΚΟΣ
2/2/2020 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12:30 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΔΡΙΚΟΣ
2/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΡΟΥΓΚΑΣ

 

Related posts

Η δεύτερη μέρα του 3ου τουρνουά “Μαργαρίτα Σαπλαούρα”

Κώστας Γεωργιάδης

Πέντε φιλικά για τον Χαρίλαο Τρικούπη

Κώστας Γεωργιάδης

Η αγωνιστική δράση του Σαββατοκύριακου για τις υποδομές του ΠΑΣ Γιάννινα

Κώστας Γεωργιάδης