17.9 C
Ιωάννινα
26 Οκτωβρίου 2021
ΜΠΑΣΚΕΤ

Τελευταία φιλικά και δράση στις υποδομές

neokleisto2

Συνεχίζονται τα φιλικά των ομάδων μία βδομάδα πριν την έναρξη της Α’ ΕΣΚΑΒΔΕ.

Παράλληλα, σε εξέλιξη βρίσκονται τα πρωταθλήματα εφήβων-νεανίδων-παίδων-κορασίδων και μίνι 2009.

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 9 – 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
9/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΜΙΝΙ 2009 ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
9/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
9/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
9/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
9/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
9/10/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 15:00 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ –
9/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.(Β) – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΝΑΚΑΣ
9/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:15 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΜΙΝΙ 2009 ΝΑΚΑΣ –
9/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:30 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ
9/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:45 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΡΟΥΓΚΑΣ
9/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
9/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
9/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:00 ΘΡΥΛΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
9/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:15 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
9/10/2021 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 17:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΜΙΝΙ 2009 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
9/10/2021 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:45 Σ.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΕΦΗΒΩΝ ΒΙΝΗΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
9/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:15 Α.Σ. ΑΙΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΦΙΛΙΚΟ ΤΣΩΛΗΣ ΤΣΙΓΑΣ
9/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 18:30 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙΛΙΚΟ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
10/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 ΦΙΜΠΑ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΙΝΙ 2009 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
10/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΕΦΗΒΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
10/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΓΚΟΤΑΣ
10/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
10/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 16:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΔΑΛΛΑΣ
10/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 18:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΜΙΝΙ 2009 ΔΑΛΛΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
10/10/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
10/10/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
10/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:30 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΝΑΚΑΣ
10/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:45 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΝΙ 2009 ΘΩΜΟΣ Ν. ΡΟΥΓΚΑΣ
10/10/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 18:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΜΙΝΙ 2009 ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΦΙ.ΜΠΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
10/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΦΙΛΙΚΟ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΜΙΓΔΟΣ
10/10/2021 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
10/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:15 Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΠΑΠΠΑΣ
10/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:30 Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ 2009 ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
10/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:45 ΘΡΥΛΟΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ+ΣΤΕΦΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
13/10/2021 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ 20:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΜΙΝΙ 2009 ΤΣΙΓΑΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ

Related posts

ΕΟΚ: Δωρεάν τα έντυπα για έκδοση δελτίων από 1/11

Κώστας Γεωργιάδης

ΓΕ Αγρινίου: Κάλεσμα για στήριξη των φιλάθλων στο πρώτο εντός έδρας

Κώστας Γεωργιάδης

Η δράση στα Προμίνι 2009

Κώστας Γεωργιάδης