6.9 C
Ιωάννινα
26 Ιανουαρίου 2022
ΜΠΑΣΚΕΤ

Τελικός στα Μίνι 2009

Ο Τελικός στα Μίνι 2009, διεξάγεται το Σάββατο στις 16:30.

Τον τίτλο διεκδικούν η Νικόπολη και ο Πρωτέας Ηγουμενίτσας.

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 18 – 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021
18/12/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:30 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ. -Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΤΕΛ. ΜΙΝΙ 2009 ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
18/12/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:30 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ –
18/12/2021 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:30 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021
19/12/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
19/12/2021 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 12:00 Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
19/12/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:15 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ –
19/12/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:30 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
19/12/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17:30 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Μ.Σ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
19/12/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΜΙΓΔΟΣ
19/12/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΝΑΒΟΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗ
19/12/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Α.Γ.Σ.Ι. – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Οι αγώνες της Β’ ΦΑΣΗΣ του ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2009 ΑΓΟΡΙΩΝ:

20/11/2021 12:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ 68 – 44
20/11/2021 10:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 52 – 38
21/11/2021 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι. – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ 20-0(α.α)
20/11/2021 11:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 20-0(α.α)
20/11/2021 15:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 61 – 45
20/11/2021 13:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 65 – 39
21/11/2021 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ 52 – 65
21/11/2021 15:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ. 69 – 23

Οι Προημιτελικοί αγώνες του ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2009 ΑΓΟΡΙΩΝ :

27/11/2021 13:30 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Γ.Σ.Ι. 69 – 36
27/11/2021 12:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 62 – 42
27/11/2021 14:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 53 – 74
05/12/2021 13:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ 66-68

Οι Ημιτελικοί αγώνες του ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2009 ΑΓΟΡΙΩΝ:

04/12/2021 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 41 – 52
12/12/2021 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ 63 – 49

Ο Τελικός του Τουρνουά ΜΙΝΙ 2009 ΑΓΟΡΙΩΝ:

18/12/2021 16:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

Related posts

Διαιτητές – Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (30/1)

Κώστας Γεωργιάδης

Περιμένει τον αντίπαλο του στον τελικό κορασίδων το IBC

Κώστας Γεωργιάδης

ΠΑΣ Γιάννινα-Νίκη Λευκάδας Live Streaming

Κώστας Γεωργιάδης