18.9 C
Ιωάννινα
29 Ιουνίου 2022
ΜΠΑΣΚΕΤ

Τζάμπολ στον Β’ Όμιλο της Β’ Φάσης Νεανίδων

Ξεκινούν την Παρασκευή 15 Απριλίου στο Νέο Κλειστό, οι αγώνες του Β’ Ομίλου της Β’ Φάσης του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Νεανίδων.

Οικοδεσπότης του ομίλου είναι ο πρωταθλητής της ΕΣΚΑΒΔΕ IBC.

Τα προγράμματα της Β’ Φάσης των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Εφήβων και Νεανίδων είναι τα εξής:

Εφήβων

Α’ Όμιλος (Σέρρες)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22   ΚΟΙΛΑΔΑΣ 17.00
19.30
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΘΛΟΣ Α. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΣ
ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
  16/04/22   ΚΟΙΛΑΔΑΣ 16.00
18.30
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ- ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΘΛΟΣ Α. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΣ- ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ
  17/04/22   ΚΟΙΛΑΔΑΣ 13.00
15.30
ΑΘΛΟΣ Α. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.
ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

Β’ Όμιλος (Θήβα)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22   ΘΗΒΑΣ 17.00
19.30
ΑΟ Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  16/04/22   ΘΗΒΑΣ 16.00
18.30
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΟ Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
  17/04/22   ΘΗΒΑΣ 12.00
14.30
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ
ΑΟ Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

Γ’ Όμιλος (Κόρινθος)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22   ΚΟΡΙΝΘΟΥ 16.00
18.30
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΒΑΟΛ – ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ
  16/04/22   ΚΟΡΙΝΘΟΥ 16.00
18.30
ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80
ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΒΑΟΛ
  17/04/22   ΚΟΡΙΝΘΟΥ 10.00
12.30
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 – ΒΑΟΛ
ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

Δ’ Όμιλος (Αθήνα)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22 «ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ» 19.30
21.30
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
  16/04/22 «ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ» 12.30
14.30
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
  17/04/22 «ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ» 12.30
14.30
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

Ε’ Όμιλος (Αθήνα)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22 «ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ» 19.00 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  16/04/22 «ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ» 19.30 2ος ΕΚΑΣΘ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17/04/22 «ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ» 16.30 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – 2ος ΕΚΑΣΘ

Νεανίδων

Α’ Όμιλος (Λιτόχωρο)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22 ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 18.00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  16/04/22 ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 17.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΚΚ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
  17/04/22 ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 17.00 ΑΚΚ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

Β’ Όμιλος (Ιωάννινα)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22 NEO ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20.00 ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ
  16/04/22 NEO ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.00 ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝ. – ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ
  17/04/22 NEO ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.00 ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Γ’ Όμιλος (Μεσσήνη)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22   ΜΕΣΣΗΝΗΣ 17.00
19.00
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
  16/04/22   ΜΕΣΣΗΝΗΣ 15.00
17.00
ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
  17/04/22   ΜΕΣΣΗΝΗΣ 11.00
13.00
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Δ’ Όμιλος (Αθήνα)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 15.30 ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
  16/04/22 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 16.00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΤΕ ΣΑΜΟΥ
  17/04/22 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 12.00 ΤΕ ΣΑΜΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

Ε’ Όμιλος (Θεσσαλονίκη)

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22   ΜΙΚΡΑΣ   20.00   ΑΡΗΣ – 2ος ΕΣΚΑΝΑ *
  16/04/22   ΜΙΚΡΑΣ   13.00   2ος ΕΣΚΑΝΑ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ *
  17/04/22   ΜΙΚΡΑΣ   13.00   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ

* Οι αγώνες δεν θα διεξαχθούν.

Related posts

Γόντικας: «Υψηλό κίνητρο, αλλά και θέμα τιμής για την Εθνική ομάδα»

Κώστας Γεωργιάδης

Μεσογειακοί Αγώνες: Αναχωρεί για το Οράν η Εθνική Ομάδα 3×3

Κώστας Γεωργιάδης

Ο όμιλος του IBC στην Α2 Γυναικών

Κώστας Γεωργιάδης