8.8 C
Ιωάννινα
3 Φεβρουαρίου 2023
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Την Κυριακή ο επόμενος αγώνας της Αναγέννησης Άρτας

Την Κυριακή είναι ο επόμενος αγώνας της Αναγέννησης Άρτας.

Για την 12η αγωνιστική της Α1 Γυναικών, θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας στις 16:00 τον ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού.

Ορισμοί Αγώνων (21-25/1/2023)

Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023

Handball Premier (15η αγωνιστική)
Ηλιούπολης 13:30, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
(Καρυδάκης- Γιακαλής, Μίγκας)
Ιωνικού 18:00, Ιωνικός Affidea- Bianco Monte Δράμα
(Νάσκος- Χαρίτσος, Ανταλής)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΣΕ Δούκα
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Κατσίκης)
ΧΑΝΘ 19:00, ΧΑΝΘ- ΠΑΟΚ
(Θεοδοσίου- Παπούλιας, Σαμαράς)

Α1 Γυναικών (12η αγωνιστική)
Βασιλικών 15:00, Ορφέας Σουρωτής- ΓΑΣ Καματερού
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης, Δελόγλου)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΠΑΟΚ Mateco
(Γράψας- Κυριακού, Κατσίκης- Σίσκου)
Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα- ΑΕΚ
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Αποστολίδης)

Α2 Ανδρών
Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Άρης Νικαίας
(Ζήσης- Μπράμου)
Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Λεφάκης- Γιαβρούτας)
Σαλαμίνας 18:00, HC Σαλαμίνας- Ακαδημία Πάτρας
(Γερουλάνος- Γερουλάνος)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Φοίβος Συκεών
(Γκόγκας- Σαχίνογλου)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, ΑΕΠ Πανόραμα- Εκμάθηση
(Γράψας- Κυριακού)

Β’ Ανδρών
Φιλίππειο 15:00, Φέρωνας Βέροιας- ΑΟΑ Καστοριάς
(Γκόγκας- Σαχίνογλου)
Κλαδισού 16:00, Ιδομενέας Γαλατά- ΑΟ Πολιτεία
(Φωτεινάκης- Σαματά)
Σερρών 17:00, Πανσερραϊκός- ΓΕ Δράμας
(Νικόλας- Μαυρίδου)
Κιλκίς 18:00, Πόντιοι Κιλκίς- Μακεδών Θεσσαλονίκης
(Βιολιτζής- Μαρουλίδης)
Νέας Ιωνίας 18:00, Χαλάνδρι- Αμφικτύονες Λαμίας
(Καρυδάκης- Γιακαλής)
Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Δίας Μοσχάτου Ταύρου
(Μυλωνάς- Θεοδώρου)

Α2 Γυναικών
Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- Απόλλων Σταυρούπολης
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Κέρκυρας 16:00, Κερκυραϊκός- Ελπίδες Αμυνταίου
(Μαυρίδης- Τομίδης)
Μάνος Λοίζος 17:30, Άρης Νικαίας- Ακαδημία Πάτρας
(Δρακόπουλος- Παπαπαύλου)
Κλαδισού 18:00, ΕΑΧ Χανιά- ΑΣ Ηλιούπολης
(Φωτεινάκης- Σαματά)
Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Ζαφειράκης Νάουσας
(Τσιάνας- Αγγελίδης)

Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023

Α2 Ανδρών
Μετς 14:45 Πήγασος Κυψέλης- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Μερτινιάν- Τόλιος)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θεσσαλονίκης- Φαίακας Κέρκυρας
(Θεοδοσίου- Βαγγελτζίκης)
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Δόξα Βύρωνα
(Σκλαβενίτης- Βήτας, Τσάκωνας)

Α1 Γυναικών (12η αγωνιστική)
Μάνος Λοίζος 16:00, ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού- Αναγέννηση Άρτας
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Αντωνόπουλος)

Α2 Γυναικών
Προσοτσάνης 16:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Βορέας Αλεξανδρούπολης
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Ψύλλος- Δαμασκός)

Τετάρτη 25 Ιανουαρίου 2023
Κύπελλο Ανδρών (προημιτελικά)
Κραχτίδη 17:00, Bianco Monte Δράμα- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
Μάνος Λοίζος 17:30, Άρης Νικαίας- Διομήδης Άργους
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ- ΑΣΕ Δούκα
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας

Related posts

Αγώνες τριών αθλημάτων στο Κλειστό ΠΕΑΚΙ

Κώστας Γεωργιάδης

Γενική Συνέλευση της ΟΧΕ στις 19/3/2023

Κώστας Γεωργιάδης

Την Παρασκευή η συνέντευξη Τύπου του F4 του Κυπέλλου Γυναικών

Κώστας Γεωργιάδης