2.9 C
Ιωάννινα
20 Ιανουαρίου 2022
ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ

Το Καλεντάρι των Αθλημάτων της ΚΟΕ, περιόδου 2021-2022

Το Γραφείο Τύπου παρουσίασε, σε ημερολογιακή μορφή, το αναλυτικό αγωνιστικό πρόγραμμα των Αθλημάτων της Ομοσπονδίας, σε Ελλάδα και διεθνή χώρο.

Οι τυχόν αλλαγές και προσθαφαιρέσεις, στο Καλεντάρι που ακολουθεί, θα γίνονται ανάλογα με τις σχετικές ανακοινώσεις και αποφάσεις της ΚΟΕ, της LEN και της FINA.

ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2021

*1-4, EURO CUP Ανδρών (Α’ Φάση) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*2, Α1 Ανδρών (1η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*2-3, Μεσογειακό Κύπελλο, Λάρνακα, OPEN WATER

*5, Α1 Ανδρών (1η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*8-10, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (Β’ Φάση) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*8-10, EURO CUP Ανδρών (Β’ Φάση) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*9, Α1 Ανδρών (2η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*10, Α2 Ανδρών (1η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*10-17, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων γυναικών (Κ20), Νετάνια, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*12, Α1 Ανδρών (2η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*14-17, Εθνικό Πρωτάθλημα 2021, Αθήνα, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

*16, Α1 Ανδρών (3η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*16, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (Γ’ Φάση) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*16-17, Ημερίδες (25μ.), Χαλάνδρι & Θεσσαλονίκη, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*17, Α2 Ανδρών (2η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*20, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (Γ’ Φάση) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*23, Α1 Ανδρών (4η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*23-24, 1ος αγώνας Χειμερινής περιόδου, Αθήνα & Θεσσαλονίκη, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*23 ή 24, 1ος Χειμερινής περιόδου, Περιφέρεια, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*24, Α2 Ανδρών (3η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*26 & 27, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (1η αγωνιστική Ομίλων) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*29, EURO CUP Ανδρών (Προημιτελικά) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*29-31, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων 2021, Πάτρα, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

*29-31, Πρωτάθλημα Νέων ανδρών, Α’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*29-31, Πρωτάθλημα Νέων γυναικών, Α’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2021

*2-7, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα 25άρας, Καζάν, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*5-7, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Masters, Λάρισα, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*6, Α1 Ανδρών (5η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*6, Α1 Γυναικών (1η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*7, Α2 Ανδρών (4η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*9 & 10, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (2η αγωνιστική Ομίλων) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*12, EURO CUP Ανδρών (Προημιτελικά) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*12-14, Ενιαίο Πρωτάθλημα 2021 (όλες οι Κατηγορίες), ΟΑΚΑ, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

*13, Α1 Ανδρών (6η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*13, Α1 Γυναικών (2η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*13-14, 2ος αγώνας Χειμερινής περιόδου, Θεσσαλονίκη & Περιφέρεια, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*14, Α2 Ανδρών (5η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*18-21, Ευρωλίγκα Γυναικών (Α’ Φάση), ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*19 & 20, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (3η αγωνιστική Ομίλων), ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*20, Α1 Ανδρών (7η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*20, Α1 Γυναικών (3η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*20, Διασυλλογικοί αγώνες, Αργοστόλι (ΝΟΑ), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*21, Α2 Ανδρών (6η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*21, Διασυλλογική Ημερίδα, Ηράκλειο, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*23, Α1 Ανδρών (7η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*23, Α1 Γυναικών (3η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*26-28, 1ος αγώνας Χειμερινής περιόδου προαγωνιστικών, Πανελλαδικά, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*27, Α1 Ανδρών (8η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*27, Α1 Γυναικών (4η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*27-28, Χειμερινό Κύπελλο (25μ.), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*28, Α2 Ανδρών (7η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*28, 17ος Χειμερινός Διάπλους Βουλιαγμένης, ΝΟΒ, OPEN WATER

*30 &1/12, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (4η αγωνιστική Ομίλων) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2021

*3-9, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων, Κίεβο, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

*3-5, Πρωτάθλημα Εφήβων (Κ17), Α’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*3-5, Πρωτάθλημα Νεανίδων (Κ17), Α’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*4-5, Τρόπαιο Παναθηναϊκού, ΟΑΚΑ, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*4-5, Διασυλλογικοί αγώνες, Πανελλαδικά, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*4-5, Ημερίδα ορίων 1-7 Αστέρι, Αθήνα, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

*10-12, Ευρωλίγκα Γυναικών (Β’ Φάση), ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*10-12, Κύπελλο Χριστουγέννων, Πάτρα (ΝΕΠ), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*10-12, Πρωτάθλημα Παίδων (Κ15), Α’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*10-12, Πρωτάθλημα Κορασίδων (Κ15), Α’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*11, Α1 Ανδρών (9η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*11, Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*11-12, Διασυλλογικοί αγώνες προαγωνιστικών, Τρόπαιο ΠΑΟ / Ηράκλειο / Λάρισα (ΝΟΛ), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*11-12, Διασυλλογικοί αγώνες Masters, Αθήνα & Θεσσαλονίκη, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*11-12, Ημερίδα ορίων 1-7 Αστέρι, Θεσσαλονίκη, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

*12, Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*14 & 15, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (5η αγωνιστική Ομίλων) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*15, Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*16-21, 15ο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 25άρας, Αμπού Ντάμπι, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*17-19, Μίτινγκ «Αλεξάνδρεια», Θεσσαλονίκη (ΠΑΟΚ), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*18, Α1 Ανδρών (10η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*18, Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*18-19, Ημερίδα ορίων 1-7 Αστέρι, Κρήτη, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

*19, Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*19, Ημερίδα ορίων, Αθήνα & Περιφέρεια, ΤΕΧΝΙΚΗ

*21 & 22, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (6η αγωνιστική Ομίλων) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*28-30, Πρωτάθλημα Εφήβων (Κ17), Β’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*28-30, Πρωτάθλημα Νεανίδων (Κ17), Β’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2022

*4-6, Πρωτάθλημα Νέων ανδρών, Β’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*4-6, Πρωτάθλημα Νέων γυναικών, Β’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*8, Α1 Ανδρών (11η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*8, Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*8-9, 2ος αγώνας Χειμερινής περιόδου, Αθήνα & Θεσσαλονίκη, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*8 ή 9, 2ος αγώνας Χειμερινής περιόδου, Περιφέρεια, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*9, Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*11 & 12, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (7η αγωνιστική Ομίλων) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*12, Α1 Γυναικών (8η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*14, EURO CUP Ανδρών (Ημιτελικά) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*14-16, Πρωτάθλημα Παίδων (Κ15), Β’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*14-16, Πρωτάθλημα Κορασίδων (Κ15), Β’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*15, Α1 Ανδρών (12η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*15, Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*15 ή 16, 2ος αγώνας Χειμερινής περιόδου προαγωνιστικών, Πανελλαδικά, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*15 ή 16, 1ος αγώνας Πρόκρισης 5χλμ (κολυμβητήριο), Αθήνα & Θεσσαλονίκη, OPEN WATER

*16, Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*18, ΕΛΛΑΔΑ – Κροατία, World League Ανδρών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*19, Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*21-23, Πρωτάθλημα Εφήβων (Κ17), Γ’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*21-23, Πρωτάθλημα Νεανίδων (Κ17), Γ’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*21-23, Μίτινγκ FLADERS CUP, Βέλγιο, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*22-23, «11α Νικητήρια», Βόλος (Νίκη Βόλου), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*22-23, «Αρήστεια» Θεσσαλονίκη (Άρης), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*22-23, Διασυλλογικοί αγώνες, Αργοστόλι (ΝΟΑ), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*23, Διασυλλογική Ημερίδα, Χανιά, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*23, Ημερίδα ορίων, Αθήνα & Περιφέρεια, ΤΕΧΝΙΚΗ

*25, ΕΛΛΑΔΑ – Ουγγαρία, World League Γυναικών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*25 & 26, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (8η αγωνιστική Ομίλων) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*27-31, Παγκόσμιο Κύπελλο, Σαρμ Ελ Σέιχ, ΤΕΧΝΙΚΗ

*28-30, EUROMEET, Λουξεμβούργο, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*29, Α1 Ανδρών (13η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*29, Α1 Γυναικών (11η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*29-30, Διεθνές μίτινγκ «Απόστολος Παύλος», Καβάλα, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*29-30, Διασυλλογικοί αγώνες προαγωνιστικών, Πανελλαδικά, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*29-30, Χειμερινοί Κορασίδων Α’, Αθήνα, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

*30, Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2022

*2, Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών, Α’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*2, Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών, Α’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*5, Α1 Ανδρών (14η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*5, Α1 Γυναικών (12η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*5, 1ος Προημιτελικός Ευρωλίγκα Γυναικών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*5, Νηρέας Καρδίτσας, Καρδίτσα, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*5-6, «Πρώτα Αθλητές Μετά Πρωταθλητές», Πειραιάς (Ολυμπιακός), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*5-6, «Φάρος – Έλενα Σαϊρη 2022», Αλεξανδρούπολη (ΟΦΘ ΑΛ.), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*5-6, Διασυλλογική ημερίδα, Χανιά, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*6, Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*8 & 9, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (9η αγωνιστική Ομίλων) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*11, EURO CUP Ανδρών (Ημιτελικά) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*11-13, Χειμερινό Πρωτάθλημα Νότιας Ελλάδας Παμπαίδων / Παγκορασίδων Α’, Β’, Αθήνα, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*11-13, Πανελλήνιοι Χειμερινοί αγώνες, Θεσσαλονίκη, ΤΕΧΝΙΚΗ

*12, Α1 Ανδρών (1η αγωνιστική, Β’ Φάσης) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*12, Α1 Γυναικών (13η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*12-13, Επαναληπτική Ημερίδα ορίων 1-7 Αστέρι, Περιφέρεια, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

*13, Α2 Ανδρών (14η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*13, Πρωτάθλημα Α2 Γυναικών, Έναρξη Α’ Φάσης, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*18-20, Χειμερινό Πρωτάθλημα Νότιας Ελλάδας Παίδων / Κορασίδων & Εφήβων / Νεανίδων, Αθήνα, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*18-20, Χειμερινό Πρωτάθλημα Βόρειας Ελλάδας Κατηγοριών, Θεσσαλονίκη, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*19, Α1 Ανδρών (2η αγωνιστική, Β’ Φάσης) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*19, Α1 Γυναικών (13η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*20, A2 Ανδρών, έναρξη Β’ Φάσης, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*22 & 23, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (10η αγωνιστική Ομίλων) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*23, Α1 Γυναικών (14η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*24, Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα, Τελική Φάση, Αθήνα, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*25-27, Πανελλήνιοι Χειμερινοί Αγώνες OPEN, Αθήνα, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*25-27, Παγκόσμιο Κύπελλο, Έγκερ, ΤΕΧΝΙΚΗ

*26, Α1 Ανδρών (3η αγωνιστική, Β’ Φάσης) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*26, Α1 Γυναικών (14η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*26, 2ος Προημιτελικός Ευρωλίγκα Γυναικών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΜΑΡΤΙΟΣ 2022

*2, Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών, Β’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*2, Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών, Β’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*5, EURO CUP Ανδρών (1ος Τελικός) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*5, Α1 Ανδρών (4η αγωνιστική, Β’ Φάσης) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

*5, Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*5-6, Διεθνές μίτινγκ «Φάρος, Έλενα Σαϊρη), Αλεξανδρούπολη, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*5-6, Χειμερινοί Κορασίδων Β’, Αθήνα, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

*8, Ρωσία – ΕΛΛΑΔΑ, World League Ανδρών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*9, Α1 Γυναικών (16η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*11-13, Πρωτάθλημα Νεανίδων (Κ17), Final 8, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*12, Α1 Ανδρών (5η αγωνιστική, Β’ Φάσης) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*12-13, Χειμερινοί αγώνες Masters, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*13, Ημερίδα ορίων, Αθήνα & Περιφέρεια, ΤΕΧΝΙΚΗ

*15, Ολλανδία – ΕΛΛΑΔΑ, World League Γυναικών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*18 &19, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (11η αγωνιστική Ομίλων) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*18-20, Παγκόσμιο Κύπελλο, Λινιάνο, ΤΕΧΝΙΚΗ

*19, Α1 Ανδρών (6η αγωνιστική, Β’ Φάσης) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*19-20, Χειμερινοί αγώνες Προαγωνιστικών, Αθήνα & Θεσσαλονίκη, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*19 ή 20, 2ος αγώνας πρόκρισης 5χλμ (κολυμβητήριο), Αθήνα & Θεσσαλονίκη, OPEN WATER

*22-23, Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών, Final 4, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*22-23, Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών, Final 4, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*26, Α1 Ανδρών (πλέι οφ & πλέι άουτ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*26, Α1 Γυναικών (17η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*26, EURO CUP Ανδρών (2ος Τελικός) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*26-27, Final Four LEN Trophy Γυναικών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*29 & 30, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (12η αγωνιστική Ομίλων) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2022

*1-2, Final Four Ευρωλίγκα Γυναικών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*1-2, Παγκόσμιο Κύπελλο Πανεπιστημιάδας, Λινιάνο, ΤΕΧΝΙΚΗ

*2, Α1 Ανδρών (πλέι οφ & πλέι άουτ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*2, Α1 Γυναικών (18η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*2-3, Διασυλλογικοί αγώνες, Πανελλαδικά, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*4, Α1 Ανδρών (πλέι οφ & πλέι άουτ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*6, Α1 Γυναικών (19η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*8 & 9, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (12η αγωνιστική Ομίλων) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*8-10, Πρωτάθλημα Παίδων (Κ15), Γ’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*8-10, Πρωτάθλημα Κορασίδων (Κ15), Γ’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*9, «Νάουσα 2022», Νάουσα, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*9-10, Διασυλλογική ημερίδα, Ηράκλειο, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*9-10, «Ακρίσια 2022», Λάρισα (Τιτάνες), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*9-10, «Ορφέας 2022», Αλεξανδρούπολη (ΝΟΑΛ.), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*9-10, Κύπελλο Άνοιξης, Πάτρα (ΝΟΠ), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*9-10, 21ο Τρόπαιο Γλαύκος – Περιστερίου, Περιστέρι, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*9-10, Πολυεθνής Συνάντηση Παίδων / Παγκορασίδων, Λεμεσός, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*9-10, Πολυεθνής Συνάντηση Εφήβων / Κορασίδων, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*9-10, Διασυλλογικοί αγώνες, Πανελλαδικά, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*9-10, Διασυλλογικοί αγώνες προαγωνιστικών, Πανελλαδικά, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*10, Ημερίδα ορίων, Αθήνα & Περιφέρεια, ΤΕΧΝΙΚΗ

*13, Α1 Ανδρών (πλέι οφ & πλέι άουτ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*13, Α1 Γυναικών (21η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*15, Α1 Ανδρών (πλέι οφ & πλέι άουτ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*15-17, Πρωτάθλημα Μίνι Παίδων (Κ13), Α’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*15-17, Πρωτάθλημα Μίνι Κορασίδων (Κ13), Α’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*15-17, Διεθνές μίτινγκ «Νιόβεια», Θεσσαλονίκη, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*15-17, Κύπελλο Άνοιξης, Κατηγορίες Β’, Γ’, Δ’, Θεσσαλονίκη, ΚΑΤΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

*16, Α1 Γυναικών (22η αγωνιστική) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*16-17, «Φιλίππεια 2022», Καβάλα (ΟΘΑΚ), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*16-17, «Ποσειδώνια EASTER SWIMMING CUP», Γιάννενα (Ποσειδών), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*16-17, 21ο Τρόπαιο Γλαύκος – Τσετσέλεια 2022, Περιστέρι (Γλαύκος), προαγωνιστικά, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*16-17, «Γαλαγάλεια 22», Καρδίτσα (ΑΚΑΚ), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*16-17, Διασυλλογική ημερίδα, Χανιά, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*17, Α1 Ανδρών (πλέι οφ & πλέι άουτ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*19-21, Πρωτάθλημα Εφήβων (Κ17), Final 10, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*22-24, FINA WORLD LEAGUE EURO FINAL WOMEN, Σάντα Κρουζ, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*28-30, Πρωτάθλημα Νέων ανδρών (Κ19), Final 10, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*22-24, Παγκόσμιο Κύπελλο, Λειψία, ΤΕΧΝΙΚΗ

*30-1/5, Διεθνές μίτινγκ «Βενιζέλεια», Χανιά, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*30-1/5, Μακεδονικοί Αγώνες, Θεσσαλονίκη, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΜΑΪΟΣ 2022

*4, Α1 Γυναικών (πλέι άουτ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*4, Α1 Ανδρών (πλέι άουτ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*4-6, Α2 Ανδρών, Τελική Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*6, Α1 Ανδρών (πλέι άουτ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣ

*6, Α1 Γυναικών (πλέι άουτ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*6-8, Εθνικό Πρωτάθλημα, Αθήνα, ΤΕΧΝΙΚΗ

*6-8, Πρωτάθλημα Προ Μίνι Παίδων (Κ11), Α’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*6-8, Πρωτάθλημα Προ Μίνι Κορασίδων (Κ11), Α’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*6-8, Πρωτάθλημα Μικρο Παίδων & Μικρο Κορασίδων (Κ9), Α’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*7-8, «Τζελάτεια», Βουλιαγμένη (ΝΟΒ), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*7-8, «Ρέστεια 2022», Π. Φάληρο (ΑΟΠΦ), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*7-8, Masters, Καβάλα (ΟΘΑΚ), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*7-8, Ημερίδα, Αργοστόλι (ΝΟΑ), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*7-8, «5ο Κύπελλο Σπ. Κοντόπουλος», Καλαμάτα (ΝΟΚ), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*7-8, Αγώνες προαγωνιστικών «Λευκός Πύργος», Θεσσαλονίκη, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*7-8, «3ο Κύπελλο ΝΟΒΑ, Βόλος, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*7-8, ΑΟ Αιγάλεω, Αιγάλεω, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*7-8, Διασυλλογικοί αγώνες προαγωνιστικών Νότιας Ελλάδας, Αθήνα, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

 

*8, Α1 Γυναικών (πλέι άουτ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*8, Α1 Ανδρών (πλέι άουτ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*12-14, Πρωτάθλημα Παίδων (Κ15), Final 10, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*12-14, Πρωτάθλημα Κορασίδων (Κ15), Final 10, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*13-29, 19ο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών – Γυναικών, Φουκουόκα, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ & ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ & ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ & ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ & OPEN WATER

*14-15, 1ος αγώνας Θερινής περιόδου, Πανελλαδικά, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*16-21, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών / Γυναικών, Φουκουόκα, OPEN WATER

*20-22, Πρωτάθλημα Β’ Ανδρών, Α’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*20-22, Πρωτάθλημα Μίνι Παίδων (Κ13), Β’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*20-22, Πρωτάθλημα Μίνι Κορασίδων (Κ13), Β’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*21-22, Αγώνας Θερινής περιόδου προαγωνιστικών, Αθήνα & Θεσσαλονίκη, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*21-22, Αγώνας Θερινής περιόδου προαγωνιστικών, Περιφέρεια, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*23-29, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών / Γυναικών, Φουκουόκα, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*27, Πρωτάθλημα Α2 Γυναικών, Έναρξη Β’ Φάσης, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*28-29, «Ιπποκράτεια», Λάρισα, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*28-29, Διεθνής αγώνας 11-14 ετών, Καβάλα (ΟΘΑΚ), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*28-29, «1ο Κύπελλο Ποσειδώνας Ιλισίων» (ΚΟΠΙ), Ιλίσιο, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*28-29, «ΑΣ Φυλής Αρίων», Αθήνα, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*31-9/6, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Masters, Φουκουόκα, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΙΟΥΝΙΟΣ 2022

*3, Α1 Γυναικών (πλέι οφ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*3-5, Διεθνές μίτινγκ «Ακρόπολις», Αθήνα, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*4-6, «ΚΔ Ιωνικοί», Βόλος (ΟΕΑΝΑΒ), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*4-5, Διασυλλογική ημερίδα, Ηράκλειο (Τρίτων), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*4-5, «19ο Κύπελλο Χαϊδαρίου», Χαϊδάρι (ΑΕΧ), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*4-5, Ποσειδών Λουτρακίου, Λουτράκι, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*5, Α1 Ανδρών (πλέι οφ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*5, Α1 Γυναικών (πλέι οφ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*5, Ημερίδα ορίων, Αθήνα & Περιφέρεια, ΤΕΧΝΙΚΗ

*7, Α1 Γυναικών (πλέι οφ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*7 & 8, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (13η αγωνιστική Ομίλων) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*10, Α1 Γυναικών (πλέι οφ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*10-12, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων Α’, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

*11, Α1 Ανδρών (πλέι οφ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*11-12, Διασυλλογικοί αγώνες προαγωνιστικών, Αθήνα & Περιφέρεια, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*11 ή 12, Αγώνας πρόκρισης 5χλμ (θάλασσα), Αθήνα & Θεσσαλονίκη, OPEN WATER

*12, Α1 Γυναικών (πλέι οφ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*14, Α1 Γυναικών (πλέι οφ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*14 & 15, Τσάμπιονς; Λιγκ Ανδρών (14η αγωνιστική Ομίλων) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*15-16, Μίτινγκ MARE NOSTRUM, Ισπανία, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*16, Α1 Γυναικών (πλέι οφ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*17-19, Μεσογειακό Κύπελλο, Λεμεσός, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*18, Α1 Ανδρών (πλέι οφ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*18, Α1 Γυναικών (πλέι οφ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*18-19, 2ος αγώνας Θερινής περιόδου, Πανελλαδικά, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*18-19, Μίτινγκ MARE NOSTRUM, Γαλλία, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*20, Α1 Ανδρών (πλέι οφ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*20, Α1 Γυναικών (πλέι οφ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*20-26, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων, Πόζναν, ΤΕΧΝΙΚΗ

*21, Α1 Ανδρών (πλέι οφ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*22, Α1 Γυναικών (πλέι οφ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*23-26, Εθνικό Πρωτάθλημα, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

*24, Α1 Γυναικών (πλέι οφ) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*25-26, 1η Φάση Ενιαίου Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Κατηγοριών & Περιφερειακά Πρωταθλήματα, Περιφέρειες, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*25-26, Θερινοί Αγώνες Προαγωνιστικών, Περιφέρεια, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*26-30, Μεσογειακοί Αγώνες, Οράν, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*30 – 2/7, Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών (Final 8) ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*30-3/7, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΙΟΥΛΙΟΣ

*1-3, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Masters, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*1-3, Πρωτάθλημα Β’ Ανδρών, Β’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*2-3, Θερινοί Αγώνες Προαγωνιστικών, Αθήνα & Θεσσαλονίκη, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*5-10, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων / Νεανίδων, Οτοπένι, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*5-10, World Games, Μπίρμιγχαμ – Αλαμπάμα, ΤΕΧΝΙΚΗ

*8-10, Πρωτάθλημα Α2 Γυναικών, Α’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*8-10, Πρωτάθλημα Γ’ Ανδρών, Α’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*8-10, Πρωτάθλημα Μίνι Παίδων (Κ13), Γ’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*8-10, Πρωτάθλημα Μίνι Κορασίδων (Κ13), Γ’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*13-16, Τελική Φάση Ενιαίου Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Κατηγοριών, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*14-16, Πρωτάθλημα Β’ Ανδρών, Γ’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*14-16, Πρωτάθλημα Προ Μίνι Παίδων (Κ11), Β’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*14-16, Πρωτάθλημα Προ Μίνι Κορασίδων (Κ11), Β’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*14-16, Πρωτάθλημα Μικρο Παίδων & Μικρο Κορασίδων (Κ9), Β’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*18-23, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών / Γυναικών, Κάλι, ΤΕΧΝΙΚΗ

*19-22, Εθνικό Πρωτάθλημα, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*21-23, Πρωτάθλημα Νέων γυναικών, Final 10, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*21-23, Πρωτάθλημα Α2 Γυναικών, Τελική Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*21-23, Πρωτάθλημα Γ’ Ανδρών, Β’ Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*21-23, Πρωτάθλημα Μίνι Παίδων (Κ13), Final 10, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*21-23, Πρωτάθλημα Μίνι Κορασίδων (Κ13), Final 10, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*22-24, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β’, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

*24, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Masters, OPEN WATER

*24-20, Ευρωπαϊκό Φεστιβάλ Νέων, Μπάνσκα, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*25-26, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα (όλες οι Κατηγορίες), OPEN WATER

*28-31, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κατηγοριών, Θεσσαλονίκη, ΤΕΧΝΙΚΗ

*29-31, Πρωτάθλημα Β’ Ανδρών, Τελική Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*29-31, Πρωτάθλημα Γ’ Ανδρών, Τελική Φάση, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*30-7/8, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Εφήβων, Μπρισμπέιν, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

*6-7, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα OW, ΤΕΧΝΙΚΗ

*11-15, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών / Γυναικών, Ρώμη, OPEN WATER

*11-21, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών / Γυναικών, Ρώμη, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

*15-21, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών – Γυναικών, Ρώμη, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*13-21, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νεανίδων, Μπρισμπέιν, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

*23-28, 8ο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων, Καζάν, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*27-28, Αγώνας Μεγάλων Αποστάσεων, Καβάλα (ΟΘΑΚ), OPEN WATER

*27-10/9, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών / Γυναικών, Σπλιτ, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ

*3-4, Πρωτάθλημα Συλλόγων Θάλασσας, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

*12-17, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα OW, Βιβερόνε, ΤΕΧΝΙΚΗ

*18-25, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων ανδρών (Κ19), Ποντγκόριτσα, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΟΚΤΩΒΡΗΣ

*21-25, Παγκόσμιο Κύπελλο, Ζιάνγκλ Φουιζιάν, ΤΕΧΝΙΚΗ

Related posts

24οι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες «Πεκίνο 2022»: Τα «χρυσά εισιτήρια» για την Κίνα πήραν οι Αντωνίου, Τσιόβολου, Αγγέλης, Ντάνου και Τίτα

Κώστας Γεωργιάδης

Οι συμμετοχές στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 35χλμ. βάδην στα Μέγαρα

Κώστας Γεωργιάδης

Συνάντηση της Ε.Ο.Μ. για την Αθλητική Αναγνώριση του ΜΜΑ

Κώστας Γεωργιάδης