12.2 C
Ιωάννινα
9 Δεκεμβρίου 2022
ΜΠΑΣΚΕΤ

Το μενού στα αναπτυξιακά (11-17/11)

Όλες οι κατηγορίες των ηλικιακών πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΒΔΕ, που βρίσκονται σε εξέλιξη, θα βρεθούν στους αγωνιστικούς χώρους το επόμενο διάστημα.

Παράλληλα θα διεξαχθεί η 2η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα U21 της ΕΟΚ.

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ – 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
11/11/2022 ΠΟΛΥΚΛΑΔΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ 21:00 Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ –
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
12/11/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ
12/11/2022 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ –
12/11/2022 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 17:00 ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – ΚΑΕ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ –
12/11/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ –
12/11/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
12/11/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11:30 Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
12/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
12/11/2022 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 12:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ -Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ
12/11/2022 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 12:00 Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ
12/11/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Σ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΓΚΟΥΝΤΑΣ
12/11/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΝΤΙΣΙΟΣ
12/11/2022 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 15:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
12/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΦΗΒΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
12/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21:45 ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝ.- ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
12/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΑΓΙΟΥΣ
12/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:00 Κ.Ε.ΦΑΙΑΚΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ –
ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
13/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΖΑΝΑ ΚΟΥΣΤΑ
13/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑΣ
13/11/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 15:30 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ –
13/11/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13:30 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
13/11/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16:00 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
13/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Α.Ο ΑΛΥΚΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΙΟΥΣ –
13/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΑΓΙΟΥΣ
13/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Α.Σ.ΙΟΝΙΟΣ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΟΚ U21 ΝΤΑΓΚΑΣ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ
13/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ –
13/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Α.Γ.Σ.Ι. – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
13/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΕΣΚΑΗ ΕΟΚ U21 ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
13/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ (Β) – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ
13/11/2022 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 13:30 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ –
13/11/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ –
13/11/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
13/11/2022 EPIRUS SPORT CENTER 13:30 ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΚΑΕ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ –
ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
16/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 21:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ
ΠΕΜΠΤΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
17/11/2022 EPIRUS SPORT CENTER 15:30 ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. –

Related posts

Τηλεοπτικό το Αμύντας-Ηρακλής ΚΑΕ 2022

Κώστας Γεωργιάδης

Εθνική Παίδων: Ήττα στον πρώτο αγώνα του τουρνουά στην Ισπανία

Κώστας Γεωργιάδης

Επτά αγώνες φιλοξενούνται στο Νέο Κλειστό

Κώστας Γεωργιάδης