1.9 C
Ιωάννινα
9 Δεκεμβρίου 2021
ΜΠΑΣΚΕΤ

Το μενού στα αναπτυξιακά (30-31/10)

Στο παρκέ θα βρεθούν το Σαββατοκύριακο οι ομάδες εφήβων, παίδων, κορασίδων και μίνι 2009.

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 30 – 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
30/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΜΙΝΙ 2009 ΛΥΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
30/10/2021 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 14:30 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
30/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 ΦΙ.ΜΠΑ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΜΙΝΙ 2009 ΔΑΛΛΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
30/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΜΙΝΙ 2009 ΔΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
30/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:45 ΦΙ.ΜΠΑ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
30/10/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16:00 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΜΙΝΙ 2009 ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
30/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΜΙΓΔΟΣ
30/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Α.Γ.Σ.Ι – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ 2009 ΚΟΛΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗ
30/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΚΛΗΜΑΤΑΣ
30/10/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 14:30 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΜΙΝΙ 2009 ΘΩΜΟΣ Ν. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:30 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΜΙΝΙ 2009 ΡΟΥΓΚΑΣ –
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
31/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 ΦΙ.ΜΠΑ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
31/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
31/10/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:30 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
31/10/2021 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 12:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
31/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 11:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
31/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 13:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΤΣΩΛΗΣ
31/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:00 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΜΙΝΙ 2009 ΘΩΜΟΣ Ν. ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ
31/10/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 17:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
31/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:15 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΝΙ 2009 ΡΟΥΓΚΑΣ –
31/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:45 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΙΓΑΣ
31/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΙΝΙ 2009 ΔΑΛΛΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Κώστας Γεωργιάδης

Related posts

Αλλαγή κλειστού στο Πρωτέας Γρεβενών-Δόξα Λευκάδας

Κώστας Γεωργιάδης

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών (12/12)

Κώστας Γεωργιάδης

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (12/12)

Κώστας Γεωργιάδης