13.9 C
Ιωάννινα
18 Σεπτεμβρίου 2021
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Το μενού στα “Στέφανος Γεράσης” (18-19/1)

pas pas b 1

pas pas b 1Για τα πρωταθλήματα υποδομών “Στέφανος Γεράσης”, θα διεξαχθούν τα παρακάτω παιχνίδια:

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α
(8η αγωνιστική)
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 18/01/20 13:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 11:00 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 19/01/20 12:30 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β
(8η αγωνιστική)
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 10:30 ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 18/01/20 13:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τρίτη 21/01/20 15:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α
(8η αγωνιστική)
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 19/01/20 11:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 19/01/20 13:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΝΙΚΑΣ Χ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη 22/01/20 16:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(8η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο 18/01/20 10:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 18/01/20 10:30 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 19/01/20 10:30 ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α
(8η αγωνιστική)
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 18/01/20 10:30 ΖΙΑΚΑΣ Χ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ EPIRUS SPORT Σάββατο 18/01/20 12:30 ΝΙΚΑΣ Χ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή 19/01/20 12:30 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΚΛΗΜΗΣ Κυριακή 19/01/20 13:00 ΧΑΛΚΗΣ Μ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη 22/01/20 19:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β
(8η αγωνιστική)
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 10:30 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 18/01/20 12:30 ΖΙΑΚΑΣ Χ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή 19/01/20 10:30 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 19/01/20 12:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Γ
(8η αγωνιστική)
ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 18/01/20 10:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ Σάββατο 18/01/20 11:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Σάββατο 18/01/20 12:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β EPIRUS SPORT Σάββατο 18/01/20 12:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 19/01/20 10:30 ΧΑΛΚΗΣ Μ.
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Τρίτη 21/01/20 15:45 ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α
(8η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 10:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 18/01/20 11:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ EPIRUS SPORT Σάββατο 18/01/20 12:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 19/01/20 10:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Α – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 12:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β
(8η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 18/01/20 10:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ – Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 11:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ Σάββατο 18/01/20 12:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β EPIRUS SPORT Σάββατο 18/01/20 12:30
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 11:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Γ
(8η αγωνιστική)
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ EPIRUS SPORT Σάββατο 18/01/20 11:00
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 18/01/20 11:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ ΚΛΗΜΗΣ Σάββατο 18/01/20 12:00
ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή 19/01/20 12:00

Related posts

Άτλας Χουλιαράδες: Μία πεντάδα νέων μεταγραφών

Κώστας Γεωργιάδης

Τρεις αφίξεις στο Πέραμα

Κώστας Γεωργιάδης

Θύελλα Κατσίκα: Επένδυση με Ερμή Γκέκα

Κώστας Γεωργιάδης