2.7 C
Ιωάννινα
5 Φεβρουαρίου 2023
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Το μενού στα “Στέφανος Γεράσης” (7-8/1)

Οι παρακάτω αναμετρήσεις θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 7-8/1 στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗΠ, “Στέφανος Γεράσης”:

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16Β
(4η αγωνιστική)
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή 08/01/23 12:15 ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14Α
(4η αγωνιστική)
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 08/01/23 10:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Λ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14Β
(4η αγωνιστική)
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή 08/01/23 10:00 ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β ΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή 08/01/23 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12Α
(4η αγωνιστική)
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 07/01/23 10:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 08/01/23 13:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12Β
(4η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο 07/01/23 12:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 08/01/23 12:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12Γ
(4η αγωνιστική)
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 08/01/23 11:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Γ – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β SOCCER WORLD Τρίτη 10/01/23 17:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τρίτη 10/01/23 19:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10Α
(4η αγωνιστική)
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 07/01/23 11:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 07/01/23 12:00
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 08/01/23 13:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη 11/01/23 17:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10Β
(4η αγωνιστική)
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 07/01/23 10:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Β – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 07/01/23 11:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 07/01/23 13:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 07/01/23 13:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 08/01/23 12:00

Related posts

Ελεούσα-Νησί 2-1: Συνεχίζει το κυνήγι!

Κώστας Γεωργιάδης

Κόνιτσα-Λογγάδες 1-1: Μοιρασιά στην Κόνιτσα!

Κώστας Γεωργιάδης

Νεοχωρόπουλο-Κοσμηρά 3-1: Βήμα παραμονής ο Α.Ο.Ν.

Κώστας Γεωργιάδης