25.9 C
Ιωάννινα
4 Ιουλίου 2022
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Το μενού στις υποδομές (16-17/4)

Το μενού το Σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα υποδομών “Στέφανος Γεράσης”, περιλαμβάνει τα εξής παιχνίδια:

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α
(14η αγωνιστική)
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 16/04/22 10:00 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Πέμπτη 21/04/22 16:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β
(14η αγωνιστική)
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 17/04/22 10:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΣΟΥΚΟΥΛΑΝΗ Β.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη 20/04/22 15:45
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α
(14η αγωνιστική)
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ EPIRUS SPORT Σάββατο 16/04/22 13:00 ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 17/04/22 11:30 ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(14η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο 16/04/22 10:30 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 16/04/22 13:30 ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΗΛΙΑ Ε., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β EPIRUS SPORT Τετάρτη 20/04/22 16:00
(13η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη 20/04/22 17:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α
(14η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 16/04/22 12:00 ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τρίτη 19/04/22 16:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β
(14η αγωνιστική)
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Σάββατο 16/04/22 10:30 ΧΑΛΚΗΣ Μ.
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 16/04/22 10:30 ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Π.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή 17/04/22 10:30 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Γ
(14η αγωνιστική)
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΚΛΗΜΗΣ Σάββατο 16/04/22 10:30 ΠΑΣΙΑΣ Α.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 16/04/22 13:00 ΧΑΛΚΗΣ Μ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή 17/04/22 10:30 ΤΖΙΜΑ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α
(17η αγωνιστική)
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ EPIRUS SPORT Σάββατο 16/04/22 10:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 16/04/22 10:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 16/04/22 11:30
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 16/04/22 11:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β Π.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή 17/04/22 12:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β
(17η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο 16/04/22 10:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 16/04/22 10:30
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ SOCCER WORLD Σάββατο 16/04/22 12:30
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΚΛΗΜΗΣ Σάββατο 16/04/22 12:30
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε SOCCER WORLD Σάββατο 16/04/22 12:30
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο 16/04/22 13:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β EPIRUS SPORT Κυριακή 17/04/22 10:30
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 17/04/22 11:00

Related posts

Ξεκινάει ακαδημία κοριτσιών ο ΑΟ Ανατολής

Γιάννενα WFC: Στις 13/7 η Γ.Σ.

Κώστας Γεωργιάδης

Κ-10: Ολοκληρώνεται η σεζόν

Κώστας Γεωργιάδης