12.9 C
Ιωάννινα
1 Δεκεμβρίου 2022
ΜΠΑΣΚΕΤ

Το μενού στις υποδομές (29/10-02/11)

Η αγωνιστική κίνηση στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΒΔΕ, περιλαμβάνει τα εξής παιχνίδια:

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ – 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
ΑΞ. ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2022
29/10/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ –
** 29/10/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 16:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
29/10/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 14:00 Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. –
29/10/2022 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 11:30 Α.Ο . ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. –
29/10/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
** 29/10/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΙΜΠΕΡΛΕΝΙΟΣ
29/10/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ
** 29/10/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΗΜΑΤΑΣ
29/10/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΗΜΑΤΑΣ
29/10/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. ΕΦΗΒΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
**29/10/2022 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29/10/2022 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΠΑΠΠΑΣ
29/10/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΙΟΥΣ –
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2022
**30/10/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ
30/10/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
30/10/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ
30/10/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΚΑΖΑΝΑ
**30/10/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
30/10/2022 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 15:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ –
30/10/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12:30 Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ –
30/10/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 15:00 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
30/10/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 15:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
30/10/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΙΓΑΣ
30/10/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Α.Γ.Σ.Ι. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ –
30/10/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
30/10/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Α.Σ. ΒΙΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΦΗΒΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ ΠΑΠΠΑΣ
30/10/2022 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ –
30/10/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΙΟΥΣ –
30/10/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΓΙΟΥΣ
**30/10/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:00 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
30/10/2022 ΑΝΟΙΚΤΟ ΛΕΥΚΙΜΗΣ 12:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ –
ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
2/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 21:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

*** Με αστεράκια οι αξιολογημένοι αγώνες

Related posts

Α1 Γυναικών: Άνετες νίκες για τους πρωτοπόρους

Κώστας Γεωργιάδης

Διαιτητές-Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (3-4/12)

Κώστας Γεωργιάδης

Πλήρωσε την αστοχία ο ΠΑΣ Γιάννινα απέναντι στη Νίκη Λευκάδας!

Κώστας Γεωργιάδης