23.8 C
Ιωάννινα
2 Οκτωβρίου 2022
ΒΟΛΛΕΥ

Το πρόγραμμα της Α2 Γυναικών 2022-23

Το πρόγραμμα της Α’ και της Β’ Ζώνης της Α2 γυναικών όπως προέκυψε από τη κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ.

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Α’ ΖΩΝΗ

1η αγωνιστική (29/10/2022) – 12η αγωνιστική (28/1/2023)

ΓΣ Ηλιούπολις – ΓΣ Πετρούπολης
ΑΣΠ Απόλλων – ΑΟ Ιωνικός
ΑΟΝΣ Μίλων – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΓΣ Αρτεμις – ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου
ΓΣΚ Ηρακλής – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΕ Αγ. Παρασκευής

2η αγωνιστική (5/11/2022) – 13η αγωνιστική (4/2/2023)

ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΓΣ Ηλιούπολις
ΓΣ Πετρούπολης – ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟ Ιωνικός – ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΓΣ Αρτεμις
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΝΟΠ Ρεθύμνου

3η αγωνιστική (12/11/2022) – 14η αγωνιστική (11/2/2023)

ΑΣΠ Απόλλων – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΟΝΣ Μίλων – ΓΣ Πετρούπολης
ΑΓΣ Αρτεμις – ΑΟ Ιωνικός
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου
ΓΣ Ηλιούπολις – ΑΕ Αγ. Παρασκευής

4η αγωνιστική (19/11/2022) – 15η αγωνιστική (18/2/2023)

ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΟΝΣ Μίλων
ΓΣ Ηλιούπολις – ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣ Πετρούπολης – ΑΓΣ Αρτεμις
ΑΟ Ιωνικός – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου

5η αγωνιστική (26/11/2022) – 16η αγωνιστική (25/2/2023)

ΑΓΣ Αρτεμις – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΟΝΣ Μίλων – ΓΣ Ηλιούπολις
ΓΣΚ Ηρακλής – ΓΣ Πετρούπολης
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΟ Ιωνικός
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΣΠ Απόλλων – ΑΕ Αγ. Παρασκευής

6η αγωνιστική (3/12/2022) – 17η αγωνιστική (4/3/2023)

ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Ηλιούπολις – ΑΓΣ Αρτεμις
ΑΣΠ Απόλλων – ΑΟΝΣ Μίλων
ΓΣ Πετρούπολης – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟ Ιωνικός – ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΑΕ Αμπελοκήπων

7η αγωνιστική (10/12/2022) – 18η αγωνιστική (11/3/2023)

ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΣΚ Ηρακλής – ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΓΣ Αρτεμις – ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου – ΓΣ Πετρούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟ Ιωνικός
ΑΟΝΣ Μίλων – ΑΕ Αγ. Παρασκευής

8η αγωνιστική (17/12/2022) – 19η αγωνιστική (25/3/2023)

ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου
ΓΣ Ηλιούπολις – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΣΠ Απόλλων – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΟΝΣ Μίλων – ΑΓΣ Αρτεμις
ΓΣ Πετρούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΑΟ Ιωνικός

9η αγωνιστική (7/1/2023) – 20η αγωνιστική (1/4/2023)

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου – ΓΣ Ηλιούπολις
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟ Ιωνικός – ΓΣ Πετρούπολης
ΑΓΣ Αρτεμις – ΑΕ Αγ. Παρασκευής

10η αγωνιστική (14/1/2023) – 21η αγωνιστική (8/4/2023)

ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΟ Ιωνικός
ΓΣ Ηλιούπολις – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΣΠ Απόλλων – ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου
ΑΟΝΣ Μίλων – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΓΣ Αρτεμις – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΓΣ Πετρούπολης

11η αγωνιστική (21/1/2023) – 22η αγωνιστική (22/4/2023)

ΓΣ Πετρούπολης – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΟ Ιωνικός – ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου – ΑΟΝΣ Μίλων
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΓΣ Αρτεμις
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΕ Αγ. Παρασκευής

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Β’ ΖΩΝΗ

1η αγωνιστική (29/10/2022) – 12η αγωνιστική (28/1/2023)

ΑΣ Γιάννενα – ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΕΟ Σταυρούπολης – ΟΠΑΘ Περσέας
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ. – ΠΑΣ Γιάννινα
ΦΓΣ Πρέβεζας – ΓΣΓ Νίκη
Φοίνικας Αλεξ/πολης – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

2η αγωνιστική (5/11/2022) – 13η αγωνιστική (4/2/2023)

Φοίνικας Αλεξ/πολης- ΑΣ Γιάννενα
ΕΑ Λαρίσης – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΕΟ Σταυρούπολης
ΟΠΑΘ Περσέας – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.
ΠΑΣ Γιάννινα – ΦΓΣ Πρέβεζας
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΓΣΓ Νίκη

3η αγωνιστική (12/11/2022) – 14η αγωνιστική (11/2/2023)

ΑΣ Αργώ Βόλου – Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΕΟ Σταυρούπολης – ΕΑ Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ. – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΦΓΣ Πρέβεζας – ΟΠΑΘ Περσέας
ΓΣΓ Νίκη – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΣ Γιάννενα – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

4η αγωνιστική (19/11/2022) – 15η αγωνιστική (18/2/2023)

Φοίνικας Αλεξ/πολης – ΕΟ Σταυρούπολης
ΑΣ Γιάννενα – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΕΑ Λαρίσης – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΦΓΣ Πρέβεζας
ΟΠΑΘ Περσέας – ΓΣΓ Νίκη
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΠΑΣ Γιάννινα

5η αγωνιστική (26/11/2022) – 16η αγωνιστική (25/2/2023)

Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ. – Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΕΟ Σταυρούπολης – ΑΣ Γιάννενα
ΦΓΣ Πρέβεζας – ΕΑ Λαρίσης
ΓΣΓ Νίκη – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΠΑΘ Περσέας
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

6η αγωνιστική (10/12/2022) – 17η αγωνιστική (4/3/2023)

Φοίνικας Αλεξ/πολης – ΦΓΣ Πρέβεζας
ΑΣ Γιάννενα – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΕΟ Σταυρούπολης
ΕΑ Λαρίσης – ΓΣΓ Νίκη
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΠΑΣ Γιάννινα
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΟΠΑΘ Περσέας

7η αγωνιστική (03/12/2022) – 18η αγωνιστική (11/3/2023)

ΓΣΓ Νίκη – Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΦΓΣ Πρέβεζας – ΑΣ Γιάννενα
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ. – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΠΑΣ Γιάννινα – ΕΑ Λαρίσης
ΟΠΑΘ Περσέας – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΕΟ Σταυρούπολης – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

8η αγωνιστική (17/12/2022) – 19η αγωνιστική (25/3/2023)

Φοίνικας Αλεξ/πολης – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΣ Γιάννενα – ΓΣΓ Νίκη
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΦΓΣ Πρέβεζας
ΕΟ Σταυρούπολης – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.
ΕΑ Λαρίσης – ΟΠΑΘ Περσέας
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΜΑΣ Νέα Γενεά

9η αγωνιστική (7/1/2023) – 20η αγωνιστική (1/4/2023)

ΟΠΑΘ Περσέας – Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΣ Γιάννενα
ΓΣΓ Νίκη – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΦΓΣ Πρέβεζας – ΕΟ Σταυρούπολης
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΕΑ Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ. – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

10η αγωνιστική (14/1/2023) – 21η αγωνιστική (8/4/2023)

Φοίνικας Αλεξ/πολης – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΑΣ Γιάννενα – ΟΠΑΘ Περσέας
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΠΑΣ Γιάννινα
ΕΟ Σταυρούπολης – ΓΣΓ Νίκη
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ. – ΦΓΣ Πρέβεζας
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΕΑ Λαρίσης

11η αγωνιστική (21/1/2023) – 22η αγωνιστική (22/4/2023)

ΕΑ Λαρίσης – Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΑΣ Γιάννενα
ΟΠΑΘ Περσέας – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΠΑΣ Γιάννινα – ΕΟ Σταυρούπολης
ΓΣΓ Νίκη – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Συλ.
ΦΓΣ Πρέβεζας – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας

Related posts

Το Σαββατοκύριακο 8-9/10 η έναρξη στο Κ-20 Κοριτσιών

Κώστας Γεωργιάδης

Σερβίς την Κυριακή 9 Οκτωβρίου στο Κ-21 Αγοριών

Κώστας Γεωργιάδης

Η Εγκύκλιος Επανεγγραφών και Μεταγραφών Φοιτητών 2022-23

Κώστας Γεωργιάδης