18.9 C
Ιωάννινα
18 Σεπτεμβρίου 2021
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Το πρόγραμμα της Handball Premier 2021-2022

Το πρόγραμμα της Handball Premier 2021-22:

1ος όμιλος

18.09.2021 1η Αγωνιστική – 8η Αγωνιστική 20.11.2021
Α.Ε.Κ. – Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα
Α.Σ.Ε. Δούκα – Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή – Διομήδης Άργους

25.09.2021 2η Αγωνιστική – 9η Αγωνιστική 27.11.2021
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Α.Ε.Κ.
Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα – Α.Σ.Ε. Δούκα
Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

02.10.2021 3η Αγωνιστική – 10η Αγωνιστική 04.12.2021
Α.Σ.Ε. Δούκα – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή – Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα
Διομήδης Άργους – Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic

09.10.2021 4η Αγωνιστική – 11η Αγωνιστική 11.12.2021
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Α.Ε.Κ. – Α.Σ.Ε. Δούκα
Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα – Διομήδης Άργους

16.10.2021 5η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 15.12.2021
Διομήδης Άργους – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή – Α.Ε.Κ.
Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic – Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα

23.10.2021 6η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 18.12.2021
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic
Α.Ε.Κ. – Διομήδης Άργους
Α.Σ.Ε. Δούκα – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

13.11.2021 7η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 22.12.2021
Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic – Α.Ε.Κ.
Διομήδης Άργους – Α.Σ.Ε. Δούκα

 

2ος όμιλος

18.09.2021 1η Αγωνιστική – 8η Αγωνιστική 20.11.2021
Φίλιππος Βέροιας – Ζαφειράκης Νάουσας
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte
Φαίακας Κέρκυρας – Π.Α.Ο.Κ.

25.09.2021 2η Αγωνιστική – 9η Αγωνιστική 27.11.2021
Αερωπός Έδεσσας Mandynamic – Φίλιππος Βέροιας
Ζαφειράκης Νάουσας – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte – Φαίακας Κέρκυρας

02.10.2021 3η Αγωνιστική – 10η Αγωνιστική 04.12.2021
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Αερωπός Έδεσσας Mandynamic
Φαίακας Κέρκυρας – Ζαφειράκης Νάουσας
Π.Α.Ο.Κ. – Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte

09.10.2021 4η Αγωνιστική – 11η Αγωνιστική 11.12.2021
Αερωπός Έδεσσας Mandynamic – Φαίακας Κέρκυρας
Φίλιππος Βέροιας – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Ζαφειράκης Νάουσας – Π.Α.Ο.Κ.

16.10.2021 5η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 15.12.2021
Π.Α.Ο.Κ. – Αερωπός Έδεσσας Mandynamic
Φαίακας Κέρκυρας – Φίλιππος Βέροιας
Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte – Ζαφειράκης Νάουσας

23.10.2021 6η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 18.12.2021
Αερωπός Έδεσσας Mandynamic – Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte
Φίλιππος Βέροιας – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Φαίακας Κέρκυρας

13.11.2021 7η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 22.12.2021
Ζαφειράκης Νάουσας – Αερωπός Έδεσσας Mandynamic
Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte – Φίλιππος Βέροιας
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

Related posts

Αρχίζει το 41ο πρωτάθλημα της Α1 Γυναικών

Κώστας Γεωργιάδης

Πρεμιέρα το Σάββατο για την Αναγέννηση Άρτας

Κώστας Γεωργιάδης

Στην εκκίνηση ο ΑΟΙ

Κώστας Γεωργιάδης