12.9 C
Ιωάννινα
27 Σεπτεμβρίου 2021
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Το πρόγραμμα του Α’ Ομίλου της Α’ Ερασιτεχνικής 2021-2022

nisi stavraki photo

Το Σαββατοκύριακο 25-26 Σεπτεμβρίου είναι προγραμματισμένη η πρεμιέρα της Α’ Ερασιτεχνικής.

 

Το πρόγραμμα του Α’ Ομίλου:

 

1η αγωνιστική 12η

Θύελλα Ελεούσας -Αετός Νήσου

Προοδευτική Περάματος-ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

ΑΟ Σταυρακίου-Άτλας Χουλιαράδες

Πίνδος Κόνιτσας-Πασσαρών Ροδοτοπίου

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

Ρεπό: ΠΑΣ Κράψης

 

2η αγωνιστική 13η

ΠΑΣ Κράψης-Θύελλα Ελεούσας

Αετός Νήσου-Προοδευτική Περάματος

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας -Πίνδος Κόνιτσας

Άτλας Χουλιαράδες -ΑΟ Νεοχωρόπουλου

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά -Πασσαρών Ροδοτοπίου

Ρεπό: ΑΟ Σταυρακίου

 

3η αγωνιστική 14η

Θύελλα Ελεούσας -Προοδευτική Περάματος

ΑΟ Σταυρακίου-ΠΑΣ Κράψης

Πίνδος Κόνιτσας-Αετός Νήσου

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά -ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

Πασσαρών Ροδοτοπίου-Άτλας Χουλιαράδες

Ρεπό: ΑΟ Νεοχωρόπουλου

 

4η αγωνιστική 15η

ΑΟ Σταυρακίου-Θύελλα Ελεούσας

Προοδευτική Περάματος-Πίνδος Κόνιτσας

ΠΑΣ Κράψης-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

Αετός Νήσου-Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

Άτλας Χουλιαράδες -ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

Ρεπό: Πασσαρών Ροδοτοπίου

 

5η αγωνιστική 16η

Θύελλα Ελεούσας -Πίνδος Κόνιτσας

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-ΑΟ Σταυρακίου

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά -Προοδευτική Περάματος

Πασσαρών Ροδοτοπίου-ΠΑΣ Κράψης

Άτλας Χουλιαράδες -Αετός Νήσου

Ρεπό: ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

 

6η αγωνιστική 17η

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-Θύελλα Ελεούσας

Πίνδος Κόνιτσας-Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

ΑΟ Σταυρακίου-Πασσαρών Ροδοτοπίου

Προοδευτική Περάματος-Άτλας Χουλιαράδες

ΠΑΣ Κράψης-ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

Ρεπό: Αετός Νήσου

 

7η αγωνιστική 18η

Θύελλα Ελεούσας -Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

Πασσαρών Ροδοτοπίου-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

Άτλας Χουλιαράδες -Πίνδος Κόνιτσας

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας -ΑΟ Σταυρακίου

Αετός Νήσου-ΠΑΣ Κράψης

Ρεπό: Προοδευτική Περάματος

 

8η αγωνιστική 19η

Πασσαρών Ροδοτοπίου-Θύελλα Ελεούσας

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά -Άτλας Χουλιαράδες

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

ΑΟ Σταυρακίου-Αετός Νήσου

Προοδευτική Περάματος-ΠΑΣ Κράψης

Ρεπό: Πίνδος Κόνιτσας

 

9η αγωνιστική 20η

Θύελλα Ελεούσας -Άτλας Χουλιαράδες

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας -Πασσαρών Ροδοτοπίου

Αετός Νήσου-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

ΠΑΣ Κράψης-Πίνδος Κόνιτσας

Προοδευτική Περάματος-ΑΟ Σταυρακίου

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

 

10η αγωνιστική 21η

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας -Θύελλα Ελεούσας

Πασσαρών Ροδοτοπίου-Αετός Νήσου

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά -ΠΑΣ Κράψης

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-Προοδευτική Περάματος

Πίνδος Κόνιτσας-ΑΟ Σταυρακίου

Ρεπό: Άτλας Χουλιαράδες

 

11η αγωνιστική 22η

Αετός Νήσου-ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

ΠΑΣ Κράψης-Άτλας Χουλιαράδες

Προοδευτική Περάματος-Πασσαρών Ροδοτοπίου

ΑΟ Σταυρακίου-Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

Πίνδος Κόνιτσας-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

Ρεπό: Θύελλα Ελεούσας

Related posts

Ηλιόκαλη: Πρεμιέρα με διπλό

Κώστας Γεωργιάδης

Πέρασε από τα Πράμαντα η Μουσιωτίτσα

Κώστας Γεωργιάδης

Με πρωταγωνιστή τον Παππά, διπλό της Νεοκαισάρειας στο Ελληνικό

Κώστας Γεωργιάδης