18.9 C
Ιωάννινα
25 Σεπτεμβρίου 2021
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Το πρόγραμμα του Β’ Ομίλου της Α’ Ερασιτεχνικής 2021-2022

anatoli kosmira2

Μετά την αποχώρηση του ΑΟ Ζωοδόχου από τον Α’ Όμιλο, ο Άτλας Χουλιαράδες μεταφέρθηκε στη θέση της, και έτσι και ο Β’ Όμιλος της Α’ Ερασιτεχνικής θα διεξαχθεί με 11 ομάδες.

Το πρόγραμμα του Β’ Ομίλου της Α’ Ερασιτεχνικής 2021-2022:

 

1η αγωνιστική 12η

ΑΟ Κοσμηράς-ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Παντελεήμων Δροσοχωρίου-Αγροτικός Καστρίτσας

ΑΕ Μικρασιατών-ΠΑΣ Μέτσοβο

Θύελλα Κατσικάς-Θρίαμβος Σερβιανών

ΠΑΣ Πηγών Λούρου-Τιτάν Λογγάδων

Ρεπό: ΑΟ Ανατολής

 

2η αγωνιστική 13η

ΑΟ Ανατολής-ΑΟ Κοσμηράς

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου-Παντελεήμων Δροσοχωρίου

Αγροτικός Καστρίτσας -Θύελλα Κατσικάς

ΠΑΣ Μέτσοβο-ΠΑΣ Πηγών Λούρου

Τιτάν Λογγάδων -Θρίαμβος Σερβιανών

Ρεπό: ΑΕ Μικρασιατών

 

3η αγωνιστική 14η

ΑΟ Κοσμηράς-Παντελεήμων Δροσοχωρίου

ΑΕ Μικρασιατών-ΑΟ Ανατολής

Θύελλα Κατσικάς-ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Τιτάν Λογγάδων -Αγροτικός Καστρίτσας

Θρίαμβος Σερβιανών-ΠΑΣ Μέτσοβο

Ρεπό: ΠΑΣ Πηγών Λούρου

 

4η αγωνιστική 15η

ΑΕ Μικρασιατών-ΑΟ Κοσμηράς

Παντελεήμων Δροσοχωρίου-Θύελλα Κατσικάς

ΑΟ Ανατολής-ΠΑΣ Πηγών Λούρου

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου-Τιτάν Λογγάδων

ΠΑΣ Μέτσοβο-Αγροτικός Καστρίτσας

Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών

 

5η αγωνιστική 16η

ΑΟ Κοσμηράς-Θύελλα Κατσικάς

ΠΑΣ Πηγών Λούρου-ΑΕ Μικρασιατών

Τιτάν Λογγάδων -Παντελεήμων Δροσοχωρίου

Θρίαμβος Σερβιανών-ΑΟ Ανατολής

ΠΑΣ Μέτσοβο-ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Ρεπό: Αγροτικός Καστρίτσας

 

6η αγωνιστική 17η

ΠΑΣ Πηγών Λούρου-ΑΟ Κοσμηράς

Θύελλα Κατσικάς-Τιτάν Λογγάδων

ΑΕ Μικρασιατών-Θρίαμβος Σερβιανών

Παντελεήμων Δροσοχωρίου-ΠΑΣ Μέτσοβο

ΑΟ Ανατολής-Αγροτικός Καστρίτσας

Ρεπό: ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

 

7η αγωνιστική 18η

ΑΟ Κοσμηράς-Τιτάν Λογγάδων

Θρίαμβος Σερβιανών-ΠΑΣ Πηγών Λούρου

ΠΑΣ Μέτσοβο-Θύελλα Κατσικάς

Αγροτικός Καστρίτσας -ΑΕ Μικρασιατών

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου-ΑΟ Ανατολής

Ρεπό: Παντελεήμων Δροσοχωρίου

 

8η αγωνιστική 19η

Θρίαμβος Σερβιανών-ΑΟ Κοσμηράς

Τιτάν Λογγάδων -ΠΑΣ Μέτσοβο

ΠΑΣ Πηγών Λούρου-Αγροτικός Καστρίτσας

ΑΕ Μικρασιατών-ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Παντελεήμων Δροσοχωρίου-ΑΟ Ανατολής

Ρεπό: Θύελλα Κατσικάς

 

9η αγωνιστική 20η

ΑΟ Κοσμηράς-ΠΑΣ Μέτσοβο

Αγροτικός Καστρίτσας -Θρίαμβος Σερβιανών

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου-ΠΑΣ Πηγών Λούρου

ΑΟ Ανατολής-Θύελλα Κατσικάς

Παντελεήμων Δροσοχωρίου-ΑΕ Μικρασιατών

Ρεπό: Τιτάν Λογγάδων

 

10η αγωνιστική 21η

Αγροτικός Καστρίτσας -ΑΟ Κοσμηράς

Θρίαμβος Σερβιανών-ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Τιτάν Λογγάδων -ΑΟ Ανατολής

ΠΑΣ Πηγών Λούρου-Παντελεήμων Δροσοχωρίου

Θύελλα Κατσικάς-ΑΕ Μικρασιατών

Ρεπό: ΠΑΣ Μέτσοβο

 

11η αγωνιστική 22η

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου-Αγροτικός Καστρίτσας

ΑΟ Ανατολής-ΠΑΣ Μέτσοβο

Παντελεήμων Δροσοχωρίου-Θρίαμβος Σερβιανών

ΑΕ Μικρασιατών-Τιτάν Λογγάδων

Θύελλα Κατσικάς-ΠΑΣ Πηγών Λούρου

Ρεπό: ΑΟ Κοσμηράς

 

Related posts

Με το δεξί ο ΠΑΟ Κουτσελιού

Κώστας Γεωργιάδης

Ροδοτόπι: Παράπονα για τη διαιτησία στην Κόνιτσα

Κώστας Γεωργιάδης

Επιτέλους δράση στη Maison Β’ Ερασιτεχνική

Κώστας Γεωργιάδης