21.9 C
Ιωάννινα
23 Σεπτεμβρίου 2021
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Το πρόγραμμα του Β’ Ομίλου της Β’ Ερασιτεχνικής 2021-2022

elliniko pramanta2

Οι δώδεκα ομάδες του Β’ Ομίλου της Β’ Ερασιτεχνικής, έμαθαν το πρόγραμμα της αγωνιστικής περιόδου 2021-22:

 

1η αγωνιστική 12η

ΠΑΟ Κουτσελιού-Αχέρων Ρωμανού

ΑΕ Πραμάντων-Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Αναγέννηση Ελληνικού-ΑΣ Νεοκαισάρειας

Αετός Αετορράχης-ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Σταυραετός Συρράκου-ΑΕ Ραφταναίων

ΑΕ Δαφνούλας-ΑΕ Πλατανιάς

 

2η αγωνιστική 13η

ΑΕ Πραμάντων-ΠΑΟ Κουτσελιού

Αχέρων Ρωμανού-Αναγέννηση Ελληνικού

Κένταυρος Μουσιωτίτσας-Αετός Αετορράχης

ΑΣ Νεοκαισάρειας-Σταυραετός Συρράκου

ΠΑΟ Ηλιόκαλης-ΑΕ Δαφνούλας

ΑΕ Πλατανιάς-ΑΕ Ραφταναίων

 

3η αγωνιστική 14η

ΠΑΟ Κουτσελιού-Αναγέννηση Ελληνικού

Αετός Αετορράχης-ΑΕ Πραμάντων

Σταυραετός Συρράκου-Αχέρων Ρωμανού

ΑΕ Δαφνούλας-Κένταυρος Μουσιωτίτσας

ΑΕ Πλατανιάς-ΑΣ Νεοκαισάρειας

ΑΕ Ραφταναίων-ΠΑΟ Ηλιόκαλης

 

4η αγωνιστική 15η

Αετός Αετορράχης-ΠΑΟ Κουτσελιού

Αναγέννηση Ελληνικού-Σταυραετός Συρράκου

ΑΕ Πραμάντων-ΑΕ Δαφνούλας

Αχέρων Ρωμανού-ΑΕ Πλατανιάς

Κένταυρος Μουσιωτίτσας-ΑΕ Ραφταναίων

ΠΑΟ Ηλιόκαλης-ΑΣ Νεοκαισάρειας

 

5η αγωνιστική 16η

ΠΑΟ Κουτσελιού-Σταυραετός Συρράκου

ΑΕ Δαφνούλας-Αετός Αετορράχης

ΑΕ Πλατανιάς-Αναγέννηση Ελληνικού

ΑΕ Ραφταναίων-ΑΕ Πραμάντων

ΠΑΟ Ηλιόκαλης-Αχέρων Ρωμανού

ΑΣ Νεοκαισάρειας-Κένταυρος Μουσιωτίτσας

 

6η αγωνιστική 17η

ΑΕ Δαφνούλας-ΠΑΟ Κουτσελιού

Σταυραετός Συρράκου-ΑΕ Πλατανιάς

Αετός Αετορράχης-ΑΕ Ραφταναίων

Αναγέννηση Ελληνικού-ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΑΕ Πραμάντων-ΑΣ Νεοκαισάρειας

Αχέρων Ρωμανού-Κένταυρος Μουσιωτίτσας

 

7η αγωνιστική 18η

ΠΑΟ Κουτσελιού-ΑΕ Πλατανιάς

ΑΕ Ραφταναίων-ΑΕ Δαφνούλας

ΠΑΟ Ηλιόκαλης-Σταυραετός Συρράκου

ΑΣ Νεοκαισάρειας-Αετός Αετορράχης

Κένταυρος Μουσιωτίτσας-Αναγέννηση Ελληνικού

Αχέρων Ρωμανού-ΑΕ Πραμάντων

 

8η αγωνιστική 19η

ΑΕ Ραφταναίων-ΠΑΟ Κουτσελιού

ΑΕ Πλατανιάς-ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΑΕ Δαφνούλας-ΑΣ Νεοκαισάρειας

Σταυραετός Συρράκου-Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Αετός Αετορράχης-Αχέρων Ρωμανού

Αναγέννηση Ελληνικού-ΑΕ Πραμάντων

 

9η αγωνιστική 20η

ΠΑΟ Κουτσελιού-ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΑΣ Νεοκαισάρειας-ΑΕ Ραφταναίων

Κένταυρος Μουσιωτίτσας-ΑΕ Πλατανιάς

Αχέρων Ρωμανού-ΑΕ Δαφνούλας

ΑΕ Πραμάντων-Σταυραετός Συρράκου

Αναγέννηση Ελληνικού-Αετός Αετορράχης

 

10η αγωνιστική 21η

ΑΣ Νεοκαισάρειας-ΠΑΟ Κουτσελιού

ΠΑΟ Ηλιόκαλης-Κένταυρος Μουσιωτίτσας

ΑΕ Ραφταναίων-Αχέρων Ρωμανού

ΑΕ Πλατανιάς-ΑΕ Πραμάντων

ΑΕ Δαφνούλας-Αναγέννηση Ελληνικού

Σταυραετός Συρράκου-Αετός Αετορράχης

 

11η αγωνιστική 22η

Κένταυρος Μουσιωτίτσας-ΠΑΟ Κουτσελιού

Αχέρων Ρωμανού-ΑΣ Νεοκαισάρειας

ΑΕ Πραμάντων-ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Αναγέννηση Ελληνικού-ΑΕ Ραφταναίων

Αετός Αετορράχης-ΑΕ Πλατανιάς

Σταυραετός Συρράκου-ΑΕ Δαφνούλας

Related posts

Συνέχεια των ανανεώσεων στους ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ

Κώστας Γεωργιάδης

Πήρε το τελευταίο εισιτήριο το Σταυράκι (photos)

Κώστας Γεωργιάδης

Καρέ αφίξεων στον ΠΑΟ Πεντέλης

Κώστας Γεωργιάδης