19.2 C
Ιωάννινα
22 Σεπτεμβρίου 2021
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Το πρόγραμμα του Β’ Ομίλου της Β’ Ερασιτεχνικής 2019-20

asvestochori loggades

asvestochori loggadesΜε αρκετά δυνατά παιχνίδια ξεκινάει το πρωτάθλημα στον Β’ Όμιλο της Β’ Ερασιτεχνικής.

Μετά την κλήρωση που διεξήχθη στο Ενωσιακό Γήπεδο «Στάθης Τσανακτσής» το πρόγραμμα του Β’ Ομίλου της Β’ Ερασιτεχνικής, διαμορφώθηκε ως εξής:

1η Αγωνιστική
Αετός Αετορράχης – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
Σταυραετός Συρράκου – ΑΟ Αμέρου Μηλιά
ΑΕ Ραφταναίων – Παντελεήμων Δροσοχωρίου
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΠΑΟ Κουτσελιού
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΕ Πραμάντων
Τιτάν Λογγάδων – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΑΣ Χρυσοβίτσας – ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Αναγέννηση Ελληνικού

2η Αγωνιστική
Σταυραετός Συρράκου – Αετός Αετορράχης
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΕ Ραφταναίων
ΑΟ Αμέρου Μηλιά – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
Παντελεήμων Δροσοχωρίου – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΠΑΟ Κουτσελιού – Τιτάν Λογγάδων
ΑΕ Πραμάντων – ΑΣ Χρυσοβίτσας
Ολυμπιακός Βοτανικού – Αναγέννηση Ελληνικού
ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

3η Αγωνιστική
Αετός Αετορράχης – ΑΕ Ραφταναίων
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Σταυραετός Συρράκου
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
Τιτάν Λογγάδων – ΑΟ Αμέρου Μηλιά
ΑΣ Χρυσοβίτσας – Παντελεήμων Δροσοχωρίου
Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΟ Κουτσελιού
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΕ Πραμάντων
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων

4η Αγωνιστική
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Αετός Αετορράχης
ΑΕ Ραφταναίων – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
Σταυραετός Συρράκου – Τιτάν Λογγάδων
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΣ Χρυσοβίτσας
ΑΟ Αμέρου Μηλιά – Αναγέννηση Ελληνικού
Παντελεήμων Δροσοχωρίου – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων
ΑΕ Πραμάντων – Ολυμπιακός Βοτανικού

5η Αγωνιστική
Αετός Αετορράχης – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
Τιτάν Λογγάδων – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
ΑΣ Χρυσοβίτσας – ΑΕ Ραφταναίων
Αναγέννηση Ελληνικού – Σταυραετός Συρράκου
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων – ΑΟ Αμέρου Μηλιά
Ολυμπιακός Βοτανικού – Παντελεήμων Δροσοχωρίου
ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΕ Πραμάντων

6η Αγωνιστική
Τιτάν Λογγάδων – Αετός Αετορράχης
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΣ Χρυσοβίτσας
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Αναγέννηση Ελληνικού
ΑΕ Ραφταναίων – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
Σταυραετός Συρράκου – ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΑΟ Αμέρου Μηλιά – ΑΕ Πραμάντων
Παντελεήμων Δροσοχωρίου – ΠΑΟ Κουτσελιού

7η Αγωνιστική
Αετός Αετορράχης – ΑΣ Χρυσοβίτσας
Αναγέννηση Ελληνικού – Τιτάν Λογγάδων
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΕ Ραφταναίων
ΑΕ Πραμάντων – Σταυραετός Συρράκου
ΠΑΟ Κουτσελιού – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
ΑΟ Αμέρου Μηλιά – Παντελεήμων Δροσοχωρίου

8η Αγωνιστική
Αναγέννηση Ελληνικού – Αετός Αετορράχης
ΑΣ Χρυσοβίτσας – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
Τιτάν Λογγάδων – ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΕ Πραμάντων
ΑΕ Ραφταναίων – ΠΑΟ Κουτσελιού
Σταυραετός Συρράκου – Παντελεήμων Δροσοχωρίου
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΟ Αμέρου Μηλιά

9η Αγωνιστική
Αετός Αετορράχης – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων – Αναγέννηση Ελληνικού
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΣ Χρυσοβίτσας
ΑΕ Πραμάντων – Τιτάν Λογγάδων
ΠΑΟ Κουτσελιού – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
Παντελεήμων Δροσοχωρίου – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
ΑΟ Αμέρου Μηλιά – ΑΕ Ραφταναίων
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Σταυραετός Συρράκου

10η Αγωνιστική
ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων – Αετός Αετορράχης
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Ολυμπιακός Βοτανικού
Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΕ Πραμάντων
ΑΣ Χρυσοβίτσας – ΠΑΟ Κουτσελιού
Τιτάν Λογγάδων – Παντελεήμων Δροσοχωρίου
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΟ Αμέρου Μηλιά
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
ΑΕ Ραφταναίων – Σταυραετός Συρράκου

11η Αγωνιστική
Αετός Αετορράχης – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΑΕ Πραμάντων – ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων
ΠΑΟ Κουτσελιού – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
Παντελεήμων Δροσοχωρίου – Αναγέννηση Ελληνικού
ΑΟ Αμέρου Μηλιά – ΑΣ Χρυσοβίτσας
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Τιτάν Λογγάδων
Σταυραετός Συρράκου – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΑΕ Ραφταναίων – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

12η Αγωνιστική
ΑΕ Πραμάντων – Αετός Αετορράχης
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΟ Κουτσελιού
ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων – Παντελεήμων Δροσοχωρίου
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΟ Αμέρου Μηλιά
Αναγέννηση Ελληνικού – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
ΑΣ Χρυσοβίτσας – Σταυραετός Συρράκου
Τιτάν Λογγάδων – ΑΕ Ραφταναίων
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

13η Αγωνιστική
Αετός Αετορράχης – ΠΑΟ Κουτσελιού
Παντελεήμων Δροσοχωρίου – ΑΕ Πραμάντων
ΑΟ Αμέρου Μηλιά – Ολυμπιακός Βοτανικού
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων
Σταυραετός Συρράκου – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΑΕ Ραφταναίων – Αναγέννηση Ελληνικού
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΣ Χρυσοβίτσας
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Τιτάν Λογγάδων

14η Αγωνιστική
Παντελεήμων Δροσοχωρίου – Αετός Αετορράχης
ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΟ Αμέρου Μηλιά
ΑΕ Πραμάντων – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
Ολυμπιακός Βοτανικού – Σταυραετός Συρράκου
ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων – ΑΕ Ραφταναίων
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΑΣ Χρυσοβίτσας – Τιτάν Λογγάδων

15η Αγωνιστική
Αετός Αετορράχης – ΑΟ Αμέρου Μηλιά
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Παντελεήμων Δροσοχωρίου
Σταυραετός Συρράκου – ΠΑΟ Κουτσελιού
ΑΕ Ραφταναίων – ΑΕ Πραμάντων
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων
Τιτάν Λογγάδων – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΑΣ Χρυσοβίτσας – Αναγέννηση Ελληνικού

16η Αγωνιστική
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Αετός Αετορράχης
ΑΟ Αμέρου Μηλιά – Σταυραετός Συρράκου
Παντελεήμων Δροσοχωρίου – ΑΕ Ραφταναίων
ΠΑΟ Κουτσελιού – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
ΑΕ Πραμάντων – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
Ολυμπιακός Βοτανικού – Τιτάν Λογγάδων
ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων – ΑΣ Χρυσοβίτσας
Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

17η Αγωνιστική
Αετός Αετορράχης – Σταυραετός Συρράκου
ΑΕ Ραφταναίων – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΟ Αμέρου Μηλιά
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Παντελεήμων Δροσοχωρίου
Τιτάν Λογγάδων – ΠΑΟ Κουτσελιού
ΑΣ Χρυσοβίτσας – ΑΕ Πραμάντων
Αναγέννηση Ελληνικού – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων

18η Αγωνιστική
ΑΕ Ραφταναίων – Αετός Αετορράχης
Σταυραετός Συρράκου – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΑΟ Αμέρου Μηλιά – Τιτάν Λογγάδων
Παντελεήμων Δροσοχωρίου – ΑΣ Χρυσοβίτσας
ΠΑΟ Κουτσελιού – Αναγέννηση Ελληνικού
ΑΕ Πραμάντων – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων – Ολυμπιακός Βοτανικού

19η Αγωνιστική
Αετός Αετορράχης – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΕ Ραφταναίων
Τιτάν Λογγάδων – Σταυραετός Συρράκου
ΑΣ Χρυσοβίτσας – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΟ Αμέρου Μηλιά
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Παντελεήμων Δροσοχωρίου
ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων – ΠΑΟ Κουτσελιού
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΕ Πραμάντων

20η Αγωνιστική
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Αετός Αετορράχης
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Τιτάν Λογγάδων
ΑΕ Ραφταναίων – ΑΣ Χρυσοβίτσας
Σταυραετός Συρράκου – Αναγέννηση Ελληνικού
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΑΟ Αμέρου Μηλιά – ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων
Παντελεήμων Δροσοχωρίου – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΑΕ Πραμάντων – ΠΑΟ Κουτσελιού

21η Αγωνιστική
Αετός Αετορράχης – Τιτάν Λογγάδων
ΑΣ Χρυσοβίτσας – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΕ Ραφταναίων
ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων – Σταυραετός Συρράκου
Ολυμπιακός Βοτανικού – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
ΑΕ Πραμάντων – ΑΟ Αμέρου Μηλιά
ΠΑΟ Κουτσελιού – Παντελεήμων Δροσοχωρίου

22η Αγωνιστική
ΑΣ Χρυσοβίτσας – Αετός Αετορράχης
Τιτάν Λογγάδων – Αναγέννηση Ελληνικού
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων
ΑΕ Ραφταναίων – Ολυμπιακός Βοτανικού
Σταυραετός Συρράκου – ΑΕ Πραμάντων
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΠΑΟ Κουτσελιού
Παντελεήμων Δροσοχωρίου – ΑΟ Αμέρου Μηλιά

23η Αγωνιστική
Αετός Αετορράχης – Αναγέννηση Ελληνικού
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΣ Χρυσοβίτσας
ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων – Τιτάν Λογγάδων
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΑΕ Πραμάντων – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΕ Ραφταναίων
Παντελεήμων Δροσοχωρίου – Σταυραετός Συρράκου
ΑΟ Αμέρου Μηλιά – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

24η Αγωνιστική
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Αετός Αετορράχης
Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων
ΑΣ Χρυσοβίτσας – Ολυμπιακός Βοτανικού
Τιτάν Λογγάδων – ΑΕ Πραμάντων
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΠΑΟ Κουτσελιού
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Παντελεήμων Δροσοχωρίου
ΑΕ Ραφταναίων – ΑΟ Αμέρου Μηλιά
Σταυραετός Συρράκου – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

25η Αγωνιστική
Αετός Αετορράχης – ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΑΕ Πραμάντων – Αναγέννηση Ελληνικού
ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΣ Χρυσοβίτσας
Παντελεήμων Δροσοχωρίου – Τιτάν Λογγάδων
ΑΟ Αμέρου Μηλιά – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
Σταυραετός Συρράκου – ΑΕ Ραφταναίων

26η Αγωνιστική
Ολυμπιακός Βοτανικού – Αετός Αετορράχης
ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων – ΑΕ Πραμάντων
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΠΑΟ Κουτσελιού
Αναγέννηση Ελληνικού – Παντελεήμων Δροσοχωρίου
ΑΣ Χρυσοβίτσας – ΑΟ Αμέρου Μηλιά
Τιτάν Λογγάδων – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Σταυραετός Συρράκου
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΕ Ραφταναίων

27η Αγωνιστική
Αετός Αετορράχης – ΑΕ Πραμάντων
ΠΑΟ Κουτσελιού – Ολυμπιακός Βοτανικού
Παντελεήμων Δροσοχωρίου – ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων
ΑΟ Αμέρου Μηλιά – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Αναγέννηση Ελληνικού
Σταυραετός Συρράκου – ΑΣ Χρυσοβίτσας
ΑΕ Ραφταναίων – Τιτάν Λογγάδων
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

28η Αγωνιστική
ΠΑΟ Κουτσελιού – Αετός Αετορράχης
ΑΕ Πραμάντων – Παντελεήμων Δροσοχωρίου
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΟ Αμέρου Μηλιά
ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Σταυραετός Συρράκου
Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΕ Ραφταναίων
ΑΣ Χρυσοβίτσας – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
Τιτάν Λογγάδων – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

29η Αγωνιστική
Αετός Αετορράχης – Παντελεήμων Δροσοχωρίου
ΑΟ Αμέρου Μηλιά – ΠΑΟ Κουτσελιού
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΕ Πραμάντων
Σταυραετός Συρράκου – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΑΕ Ραφταναίων – ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Αναγέννηση Ελληνικού
Τιτάν Λογγάδων – ΑΣ Χρυσοβίτσας

30η Αγωνιστική
ΑΟ Αμέρου Μηλιά – Αετός Αετορράχης
Παντελεήμων Δροσοχωρίου – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
ΠΑΟ Κουτσελιού – Σταυραετός Συρράκου
ΑΕ Πραμάντων – ΑΕ Ραφταναίων
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
ΑΕ Κραψητών Καππαδόκων – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Τιτάν Λογγάδων
Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΣ Χρυσοβίτσας

Related posts

Η προκήρυξη των Πρωταθλημάτων Υποδομών της ΕΠΣΗΠ

Κώστας Γεωργιάδης

Η νίκη-πρόκριση των Αμπελοκήπων (vid)

Κώστας Γεωργιάδης

“Γάζωσε” η Ανατολή

Κώστας Γεωργιάδης