10.9 C
Ιωάννινα
28 Νοεμβρίου 2021
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στις υποδομές (13-14/11)

Η αγωνιστική κίνηση του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣΗΠ, περιλαμβάνει τα εξής παιχνίδια:

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α
(4η αγωνιστική)
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή 14/11/21 10:00 ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΠΛΟΣΚΑΣ Δ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή 14/11/21 10:00 ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β
(4η αγωνιστική)
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 13/11/21 10:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο 13/11/21 13:00 ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α
(4η αγωνιστική)
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 13/11/21 10:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο 13/11/21 11:00 ΠΑΣΙΑΣ Α., ΠΛΟΣΚΑΣ Δ., ΣΗΠΑΚΗ Β.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 13/11/21 12:30 ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(4η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο 13/11/21 10:30 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α., ΗΛΙΑ Ε.
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 14/11/21 11:00 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α
(4η αγωνιστική)
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 13/11/21 12:30 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 13/11/21 12:30 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ EPIRUS SPORT Κυριακή 14/11/21 10:30 ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β
(4η αγωνιστική)
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 13/11/21 13:30 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 14/11/21 10:30 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Γ
(4η αγωνιστική)
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 13/11/21 10:00 ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β EPIRUS SPORT Κυριακή 14/11/21 10:30 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ ΚΛΗΜΗΣ Τετάρτη 17/11/21 18:15
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α
(4η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή 14/11/21 11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή 14/11/21 12:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΚΛΗΜΗΣ Τρίτη 16/11/21 17:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Σάββατο 13/11/21 11:00
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 13/11/21 11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο 13/11/21 11:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β SOCCER WORLD Σάββατο 13/11/21 11:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β EPIRUS SPORT Σάββατο 13/11/21 12:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β EPIRUS SPORT Σάββατο 13/11/21 13:00

Related posts

Ροδοτόπι-Νησί 1-2: Νίκη στη βροχή ο Αετός (photos)

Κώστας Γεωργιάδης

Κατσικά-Α.Ε.Μ. 7-1: Ακόμα μια ευρεία νίκη της Θύελλας

Κώστας Γεωργιάδης

Συνεχίζει τη συλλογή τριών βαθμών η Αμφιθέα! Τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής

Κώστας Γεωργιάδης