11.2 C
Ιωάννινα
21 Απριλίου 2021
ΜΠΑΣΚΕΤ

Το πρόγραμμα των επόμενων τριών εβδομάδων

mesol aek 21112020b

Το αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα της Stoiximan Basket League για τις επόμενες τρεις εβδομάδες έχει ως εξής:

 

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-3-2021

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXI ΕΡΤ SPORTS ERT FLIX
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 15:45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΡΤ SPORTS 2 ERT FLIX
PAOK SPORTS ARENA 17:00 ΠΑΟΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΕΡΤ3 live
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 17:00 ΑΡΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORY ΕΡΤ SPORTS 3 ERT FLIX
ΚΥΡΙΑΚΗ 7-3-2021
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 15:30 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ3 live
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ 20:00 ΙΩΝΙΚΟΣ BC  HELLENIC COIN – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT ΕΡΤ SPORTS ERT FLIX

 

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΑΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 10-3-2021

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΕΡΤ3 live

 

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΑΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 10-3-2021

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 20:00 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS ΕΡΤ SPORTS ERT FLIX

 

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13-3-2021

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
PAOK SPORTS ARENA 17:00 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ ΕΡΤ3 live
ΟΑΚΑ 20:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΙΩΝΙΚΟΣ HELLENIC COIN ΕΡΤ3 live
ΕΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 17:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΕΡΤ SPORTS ERT FLIX
ΚΥΡΙΑΚΗ 14-3-2021
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXI ΕΡΤ3 live
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17:00 ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORY – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS ΕΡΤ SPORTS ERT FLIX
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 20:00 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΕΡΤ3 live

 

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΑΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΤΡΙΤΗ 16-3-2021

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 17:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ3 live

 

STOIXIMAN BASKET LEAGUE

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20-3-2021

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Μ. ΚΟΥΣΗΣ 17:00 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ BAXI – ΛΑΥΡΙO MEGABOLT ΕΡΤ SPORTS ERT FLIX
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 20:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ ΕΡΤ3 live
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΡΤ3 live
ΚΥΡΙΑΚΗ 21-3-2021
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝ 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ BC HELLENIC COIN – ΛΑΡΙΣΑ BREAD FACTORY ΕΡΤ SPORTS ERT FLIX
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 17:00 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΡΤ3 live
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 20:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ3 live

 

Related posts

Δυσκόλεψε τον Ολυμπιακό ο ΠΑΣ Γιάννινα WBC

Κώστας Γεωργιάδης

Διαδικτυακές μεταδόσεις αγώνων

Κώστας Γεωργιάδης

Τζάμπολ στον β’ γύρο με δύσκολη έξοδο κόντρα στον Ολυμπιακό

Κώστας Γεωργιάδης