15.9 C
Ιωάννινα
28 Ιουνίου 2022
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Το Σαββατοκύριακο στις υποδομές (2-3/4)

Το Σαββατοκύριακο θα διεξαχθούν οι παρακάτω αγώνες στα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΠΣΗΠ “Στέφανος Γεράσης”:

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α
(13η αγωνιστική)
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 02/04/22 10:30 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ EPIRUS SPORT Σάββατο 02/04/22 11:00 ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β
(13η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 02/04/22 10:30 ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 03/04/22 10:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α
(13η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 02/04/22 13:00 ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 03/04/22 11:30 ΠΑΣΙΑΣ Α., ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΩΓΟΥ Α.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 03/04/22 12:30 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(13η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 02/04/22 10:30 ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΣΟΥΚΟΥΛΑΝΗ Β.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή 03/04/22 10:30 ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΗΛΙΑ Ε.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 03/04/22 10:30 ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α
(13η αγωνιστική)
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 02/04/22 10:30 ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 02/04/22 12:30 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 02/04/22 12:30 ΠΑΥΛΟΥ Ε.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή 03/04/22 12:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β
(13η αγωνιστική)
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 03/04/22 12:30 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή 03/04/22 12:30 ΧΑΛΚΗΣ Μ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Δευτέρα 04/04/22 18:00 ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Γ
(13η αγωνιστική)
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ ΚΛΗΜΗΣ Κυριακή 03/04/22 10:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή 03/04/22 10:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 03/04/22 13:00 ΧΑΛΚΗΣ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α
(15η αγωνιστική)
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο 02/04/22 10:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 02/04/22 11:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ EPIRUS SPORT Σάββατο 02/04/22 11:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 02/04/22 12:30
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΚΛΗΜΗΣ Κυριακή 03/04/22 10:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β
(15η αγωνιστική)
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ EPIRUS SPORT Σάββατο 02/04/22 10:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο 02/04/22 10:30
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο 02/04/22 11:30
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β SOCCER WORLD Σάββατο 02/04/22 12:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 02/04/22 14:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή 03/04/22 11:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΚΛΗΜΗΣ Κυριακή 03/04/22 11:30

Related posts

Προσπάθεια… επαναδραστηριοποίησης της Ζωοδόχου

Κώστας Γεωργιάδης

Την Κυριακή 2 Ιουλίου οι αρχαιρεσίες στην Πασσαρώνα Ροδοτοπίου

Κώστας Γεωργιάδης

Κ17: Πρωταθλήτρια η ΕΠΣ Μακεδονίας

Κώστας Γεωργιάδης