2.7 C
Ιωάννινα
5 Φεβρουαρίου 2023
ΜΠΑΣΚΕΤ

Φουλ δράση στα αναπτυξιακά της ΕΣΚΑΒΔΕ

Τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΒΔΕ συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο 14-15 Ιανουαρίου.

Θα διεξαχθούν τα παρακάτω παιχνίδια

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 14 – 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

ΑΞ. ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

14/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ U13 ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. –

14/1/2023 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 11:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ U13 ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ

14/1/2023 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 13:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ

14/1/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13:00 Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ U13 ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. –

14/1/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 19:30 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ

14/1/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 12:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ U13 ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ –

** 14/1/2023 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΚΛΗΜΑΤΑΣ

14/1/2023 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΡΙΖΟΣ

14/1/2023 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΡΙΖΟΣ

14/1/2023 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ U13 ΑΓΟΡΙΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. –

14/1/2023 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:00 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ U13 ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ –

14/1/2023 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 16:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ

14/1/2023 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13:30 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ

14/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:30 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ –

14/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:30 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΟΥΛΑΞΗΣ ΜΑΚΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

** 15/1/2023 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 17:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΝΤΙΓΚΟ ΛΥΤΡΑΣ

15/1/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 11:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ U13 ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΑΛΛΑΣ –

15/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. U13 ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.

15/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΚΑΖΑΝΑ

15/1/2023 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΡΙΖΟΣ

** 15/1/2023 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΕΦΗΒΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ

15/1/2023 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ U13 ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΣΙΓΑΣ –

15/1/2023 EPIRUS SPORT CENTER 12:00 ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ U13 ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ –

** 15/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:30 Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΚΟΛΥΔΑΣ

15/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:45 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΙΟΥΣ

15/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ

15/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΓΙΟΥΣ

15/1/2023 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ –

15/1/2023 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 17:00 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ U13 ΑΓΟΡΙΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ –

15/1/2023 ΑΝΟΙΚΤΟ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 12:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ U13 ΑΓΟΡΙΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ –

** 15/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΕΦΗΒΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ

 

*** Με αστεράκια οι αξιολογημένοι αγώνες

Related posts

Με δύσκολη επικράτηση το 11 στα 11 για τον Ιόνιο

Κώστας Γεωργιάδης

Δεύτερος ο Βίκος και τρίτη η Δόξα Λευκάδας

Κώστας Γεωργιάδης

Με περίπατο στην Άρτα η 8η νίκη του ΠΑΣ Γιάννινα

Κώστας Γεωργιάδης